Forum Budowlane » Wykańczanie ścian

Nowoczesny pokój dla nastolatki - a kolor ścian?

    • 1 wpisy
    24 lutego 2008 12:35:02 CET
    Niedługo zaczynam aranżowanie wnętrza dosyć dużego pokoju (ok. 20m2) na poddaszu. Okna wychodzą na stronę północną. Będzie on pełnił funkcję pokoju 2w1 - sypialni i gabinetu dla nastolatki (czyli dla mnie :mrgreen:).
    Podłoga to bukowa klepka - lakierowana na błyszcząco. Drzwi będą najprawdopodobniej dębowe. Meble będą białe.
    Chciałabym, aby wnętrze było nowoczesne, dodatki - czerń, czerwień, biel. Ma być to miejsce snu i relaksu, jak i również miejsce do pracy z komputerem i biurkiem.

    Nie mam pojęcia jak w takim razie pomalować ściany? Tapet nie chcę na pewno. Myślałam też o zwykłej bieli, jednak to wymagałoby dużej ilości świetnie dopranych dodatków do ożywienia pokoju. Jak wprowadzić tam świetny klimat (nie chcę ani czarnych, ani białych, ani czerwonych ścian)?
    • 8 wpisy
    10 kwietnia 2008 10:08:13 CEST
    Hmm a może ściany w dwóch różnych kolorach? może warto spróbować takich neutralnych kolorów jak beż, brąz... myślę, ze pasowałyby do takich mebli. Może warto pomyśleć ewentualnie o szablonach ciekawych dla ożywienia ścian? albo zdjęciach w antyramach? ciekawych grafikach?
    • 6 wpisy
    27 czerwca 2008 14:05:10 CEST
    polecam ci stronę , tam są aranżację nie tylko z meblami ale z dodatkami i do każdej aranżacji jest zestaw dodatków pasujących do całości, może wpadniesz na jakiś fajny pomysł :mrgreen:
    • 122 wpisy
    15 września 2008 15:27:12 CEST
    Brąz albo kawa z mlekiem, może jeszcze lekki pomarańcz
    • 8 wpisy
    17 lutego 2016 17:22:25 CET
    Na ścianę dobrze jest wybrać materiał który nada wnętrzu nowoczesnego charakteru. Odpowiednie zdecydowanie będą płyty z betonu architektonicznego. Z pewnością spodobają się każdemu nastolatkowi. Dzięki dużemu wyborowi kolorów mamy możliwość dowolnej i ciekawej kreacji takiej ściany. Oto kilka pomysłów
    • 2 wpisy
    17 lutego 2016 17:40:51 CET
    Eva z jakiego korzystasz betonu? Ja mam sprawdzony Luxum.
    • 613 wpisy
    29 marca 2016 22:30:14 CEST
    Beton architektoniczny do pokoju nastolatki. Do salonu może tak, ale w pokoju jednak będzie wyglądąło to średnio
    • 67 wpisy
    1 grudnia 2016 15:36:54 CET
    Myślę, że dodatki takie jak poduszki, obrazy. Wiem, że ostatnio jest moda na obrazy przykładowo widok na miasto, ale też słyszałem, że musi być oryginalnie. Znalazłem ostatnio obrazy żel-art i bardzo ciekawa oferta na .
    • 136 wpisy
    4 grudnia 2017 23:36:49 CET

    Do pokoju nastolatki polecam industrialne biurko, którego podstawą są metalowe elementy. Na ścianie obok, wisieć może promiennik podczerwieni Tatou, który również nawiązuje do przemysłowej stylistyki, a sterować można nim, za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie! Pokój taki ociepli farba w żywym kolorze.

    • 6 wpisy
    25 stycznia 2018 18:26:42 CET
    Szare ściany będą pasowały

Szybka Odpowiedź