Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Drzwi wewnętrzne, jaki kolor?

    • 1 wpisy
    9 marca 2020 12:54:40 CET

    Szukając drzwi wejściowych trafiłem na VOX. Najlepiej wybrać się do salonu, zostawiam do nich adres


    Ten wpis został zmieniony przez Stefekc w 9 marca 2020 12:55:15 CET"
  • 29 marca 2020 15:08:52 CEST
    Przeważnie kolor drzwi dobiera się zgodnie z kolorem listew przypodłogowych, ale widywałem też wiele wariantów odstępstw od tej zasady i też wyglądało fajnie. Kto co lubi
    • 28 wpisy
    21 kwietnia 2020 10:35:58 CEST
    Oj nie jest to takie łatwe. Ja pracuję przy sprzedaży i montażu drzwi więc powiem Ci z mojego doświadczenia, że każdy robi to indywidualnie. Widziałem drzwi w kolorze podłogi np. odcienie szarości, a do tego listwy białe i ściany lekko szare.
    Montowałem drzwi białe, do ciemnych podłóg i dawane były tam ciemne listwy w kolorze podłogi. Moim zdaniem nie ma jakiś standardów. Jedni robią pod kolor, inni dla kontrastu - ważne aby Klient miał w czym wybierać. Nawet pośród jednego koloru jest kilka wariantów struktur - np. w Erkado masz 5 białych laminatów i jeden biały lakier. Niby biały to biały, a każdy jest inny. Są gładkie i ze strukturą i z wyraźną "korą". A to tylko jeden producent. Inni mają podobnie. Nie wspomnę o laminatach drewnopodobnych gdzie odcienie czasem różnią się niewiele od siebie.
    • 43 wpisy
    21 września 2021 10:11:34 CEST

    Generalnie wszędzie widać trend na wewnętrzne drzwi naścienne, coś w tym stylu  . bardzo fajnie wyglądają i oszczędzają miejsce, co szczególnie ważne w małym mieszkaniu. 


    Ten wpis został zmieniony przez zosiak11 w 21 września 2021 10:12:52 CEST"
    • 28 wpisy
    22 września 2021 10:42:32 CEST
    Masz na myśli drzwi przesuwne w systemie naściennym? Czy ja wiem czy to jakiś wielki trend. Raczej ludzie szukają drzwi bezprzylgowych jak przesuwnych i tu jakiś trend można zauważyć. Tak samo jak coraz popularniejsze są drzwi lakierowane w porównaniu do okleiny. Co do samych drzwi bezprzylgowych to warto kupować je na 3 zawiasach. Są firmy jak np. Erkado gdzie takie 3 zawiasy to standard u nich, są też firmy gdzie trzeba to domówić przy zamówieniu drzwi. Tak czy inaczej należy o tym pamiętać aby cieszyć się bezobsługową pracą drzwi.

Szybka Odpowiedź