Forum Budowlane » Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie

pokój w stylu rockowym

    • 2 wpisy
    25 lutego 2009 22:27:25 CET
    Witam. Czy może ktoś pomóc w zaprojektowaniu pokoju w stylu rockowym?? Pokój ma poddasze. Kształt prostokątny( po lewej stronie(długiej)mam zabudowanie mniej wiecie ma 2m na 1m).
    • 605 wpisy
    26 lutego 2009 10:53:02 CET
    Przed zaprojektowaniem aranżacji pokoju w stylu rockowym musi Pan określić swoje oczekiwania w jakiej np: kolorystyce Pan najlepiej się czuje czy mają być barwy ciemne czy raczej jaśniejsze pastelowe. Jakie umeblowanie? nowe czy te co ma pan obecnie. Ja jedynie mogę nasunąć kilka sugestii. PROSZĘ O WIĘKSZY OPIS POKOJU.
    • 2 wpisy
    26 lutego 2009 17:22:01 CET
    Barwy ścian chciał bym mieć ciemne. Meble coś nowego z black red white. Podoba mi się system nowoczesny "LARGO". Ale nie wiem czy będzie to kompatybilne.
    • 2 wpisy
    28 lutego 2009 00:49:08 CET
    ja planowalam sobie urzadzic pokuj w stylu rokowych, zakupilam na allegro wiele gadzetow rozne lancuchy itd. teraz wiem ze na dluzsza mete sie to nie sprawdza iii chetnie oddam przybory
    • 8 wpisy
    5 marca 2009 13:06:58 CET
    styl rockowy? :razz: trzeba przyznać że odważny pomysł jak na pokój, ciekawe jaki będzie efekt końcowy, 3mamy kciuki
    • 42 wpisy
    5 marca 2009 14:54:53 CET
    Bardzo ciekawy pomysł. Czekamy na zdjęcią:)
    • 10 wpisy
    16 marca 2009 16:00:01 CET
    Dołączam się do grona czekających na końcowe efekty - zdjęcia.
    • 8 wpisy
    15 czerwca 2009 12:12:15 CEST
    i jak już po remoncie? opowiadaj jak wyszło
    • 71 wpisy
    21 sierpnia 2010 12:22:26 CEST
    Trochę przelezały ten watek, ale bardzo mi sie spodobał pomysł na rockowy pokoj, mozna sie zaispirowac wnetrzami knajpek rockowych właśnie.
  • 31 sierpnia 2010 16:17:06 CEST
    Z pewnością jest to oryginalny pomysł na pokój i powiem, że nie koniecznie musi to być aranżacja pokoju dla dziecka :)

    • 15 wpisy
    31 sierpnia 2010 17:08:41 CEST

    W styl rockowy najlepiej wpisują się ciemniejsze barwy: czernie, intensywne czerwienie, szarości. Dlatego dobrym pomysłem jest dobór dodatków właśnie w takich kolorach. Proponujemy na przykład dywan w czarnym kolorze: .

    Gdy znudzi Ci się styl rockowy zawsze możesz go zamienić na inny, mniej mroczny kolor.

  • 31 sierpnia 2010 17:26:35 CEST
    Mi się kojarzy jeszcze ze skórzanymi pikowaniami, ciemną ścianą z płytami oraz klimatycznym oświetleniem.
    Pomijam sprzęt grający w pokoju :)

  • 25 października 2010 21:58:47 CEST

    co prawda wiele zależy od wieku i upodobań, ale znalazłem w sieci ciekawy pomysł.

    • 71 wpisy
    31 października 2010 12:41:09 CET
    Ta aranżacja odbiega od mojego wyobrażenia pokoju rockowego, ale przyznam, ze tez niezła. Jasne ściany rozwesalają pomieszczenie.
  • 3 listopada 2010 17:13:50 CET
    Hehe, ja też miałem trochę inne wyobrażenie pokoju rockowego:) Ale przyznam, że pomysł bardzo fajny:) Sam chciałem zrobić w domu pokój tematyczny, jednak bardzie w klimatach arabskich, taki chillout room, gdzie byłyby pufy, shishe itp.:) Ale póki co musiałem wstrzymać się z moim planem, może w najbliższej przyszłości uda mi się coś takiego zrobić:) Uważacie, że to fajny pomysł?:)
    • 71 wpisy
    3 listopada 2010 23:16:32 CET
    Jesli lubisz takie klimaty, to czemu nie. Pomysł oryginalny, juz jestem ciekawa jego wykonania.
    • 38 wpisy
    10 października 2012 01:25:03 CEST

    Zgadzam się z coolmama - knajpki rockowe to dobra inspiracja.

    W moim odczuciu styl rockowy to dość surowy, industrialny, "męski" wystrój, ale bez takiego "przebierania" pokoju w czarno-czerwoną pieczarę z łańcuchami na ścianach :P. Postawiłabym np. na drewnianą podłogę, betonowy tynk na jednej ścianie (podobny efekt można uzyskać samemu), skórzany zagłówek łóżka, na książki i tego typu elementy zrobiłabym półki na ścianach, żeby było widać trochę takiego "artystycznego nieładu", szafa raczej jako element zabudowy stałej (na poddaszu jest sporo miejsc to takiej zabudowy), zamiast mebli z brw czy ikei poszykałabym czegoś np. na targu staroci - np. metalowa szafka czy jakieś biurko warsztatowe do samodzielnej renowacji. Do tego na ściany koniecznie plakaty ulubionych zespołów rockowych! A jeśli sami gramy na jakimś instrumencie to też warto wyeksponować go jako element wystroju.

    Co sądzicie o takim klimacie? :D

    • 71 wpisy
    12 października 2012 13:18:42 CEST
    Super właśnie też to tak widzę, ten pokój ze zdkęcia jest tez ok, ale ten kolor ścian w ogóle mi nie pasuje, może jakiś odcień szarości byłby ok?
    A zagłówek możnaby zrobić z płyt winylowych !, Co do plakatów, hmm, może obrazy zamiast plakatów? Ty są fajne: - ten AC/DC chyba najbardziej mis ie podoba - raczej ze wzgledu na upodobania muzyczne.
    • 86 wpisy
    13 października 2012 15:29:37 CEST
    Moim zdaniem absolutnie nie,odcień szarości sprawi że cały pokój bezie po prostu smutny. Postawiłbym raczej na żywe,jasne kolory. A co do ekspozycji instrumentu,uważam że to jest świetny pomysł.
    • 17 wpisy
    7 marca 2013 21:05:38 CET
    Całkiem fajnie, ale ja bym zmieniała ściany na szare:) I nieprawda (wg mnie oczywiście), że będzie smutno:) Byłam w szarych pokojach i wyglada super a nie smutno:)
    • 18 wpisy
    16 kwietnia 2013 15:16:07 CEST

    Dorzucam kolejną propozycje z Inspiracji dla młodzieży . Co sądzicie o tym pokoju? :)

    • 26 wpisy
    27 września 2013 12:30:34 CEST
    Poszperaj w necie, a znajdziesz całe mnóstwo inspiracji.

Szybka Odpowiedź