Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

    • 1 wpisy
    25 czerwca 2018 20:11:04 CEST
    Moim zdaniem na remoncie dachu nie można oszczędzać. Najlepiej od razu przeprowadzić go w całości by nie ucierpiała konstrukcja budynku czy nie groził nam zalaniem pomieszczeń czy zawilgoceniem. Najlepszym materiałem na pokrycie dachowe jest dachówka ceramiczna. Moja siostra właśnie taką wybrała na pokrycie dachu w swym nowym domu. Zdecydowała się na dachówkę Creaton Titania, którą produkuja w nowoczesnej fabryce pod Poznaniem. Poza jakością przekonały ją do zakupu duży wybór kolorów i cena. Dach prezentuje się fantastycznie i nadał domu świetny design.
    • 613 wpisy
    1 lipca 2018 23:13:31 CEST
    Zgadzam się na dachu nie można oszczędzać, ponieważ jest to wizytówka naszego domu oraz co ważne również ma być bezpiecznym i trwałym elementem całej konstrukcji. Własnie dlatego ja zdecydowałem się na dachówkę ceramiczną Turmalin Braas z 30 letnią gwarancją oraz dodatkowym zabezpieczeniem angobą przed porastaniem.
    • 262 wpisy
    30 września 2018 17:13:23 CEST
    A czy słyszeliście, że teraz trwa dodatkowa promocja od Braas, która obejmuje takie modele jak Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V i jest aktualna aż do 31 października? Warto zwrócić na nią uwagę, bo oszczędności są naprawdę spore.
    • 31 wpisy
    13 października 2018 19:49:42 CEST

    Sebekk54 angobowanie nie jest dodatkowym zabezpieczeniem. To po prostu powłoka na dachówkach ceramicznych. I chyba obeznie nikt nie produkuje dachówek bez takich powłok. Wybór na rynku jest dwojaki: angobowana i glazurowana. Innej opcji nie znajdziesz. Lepsza ochroną przed porastaniem daje glazura (siostra wybrała właśnie takie wykończenie swojej Titanii od Creatona), choć angobowana też nie jest zła. Im bardziej gładka powierzchnia tym mniejsza szansa że coś się "zaczepi" i zdązy wyrosnąć.

    • 613 wpisy
    23 października 2018 17:43:29 CEST
    Z tego co widziałem to jeszcze są właśnie dachówki produkowane bez żadnej powłoki, a szczególnie jeżeli chodzi o dachówkę betonową dlatego super że Bras zastosował trzy warstwy i do tego podwójną powłoką akrylową lumino właśnie wygładzając ją jak najlepiej
    • 262 wpisy
    1 listopada 2018 17:59:47 CET
    W takim przypadku sprawdź również propozycje od Brasa w zakresie wyboru dachówek ceramicznych i cementowych. które są również świetnie zabezpieczone przed zabrudzeniami i porastaniem, a do tego barwione w masie i wykończone idealną krawędzią.
    • 171 wpisy
    15 listopada 2018 22:18:50 CET
    I tutaj jak najbardziej moje zdanie na ten temat się nie zmieni. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości wykonania pokryć dachowych oraz pozostałych potrzebnych akcesoriów to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, który zaskakuje zarówno jakością jak i pięknym designem w przypadku dachówek ceramicznych jak i cementowych.
    • 221 wpisy
    10 grudnia 2018 21:14:01 CET
    Jeżeli chcesz mieć trwały i piękny dach to polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas dlatego jeżeli znajdziesz wolną chwilę to polecam odwiedzić ich stronę internetową na której wszystkie zostały dokładnie przedstawione wraz z cennikami, technologią produkcji oraz warunkami gwarancyjnymi.
    • 262 wpisy
    23 stycznia 2019 17:26:57 CET
    Zgadza się jednak dachówki to zupełnie inny poziom jakości. Zabezpieczenia jakie oferują Braas w przypadku glazury Topline czy też w przypadku dachówek betonowych posiadają najniższy współczynnik nasiąkliwości.
    • 613 wpisy
    28 stycznia 2019 13:30:39 CET
    Ja raczej skłaniał bym się w kierunku dachówki greckiej od producenta Braas. Kolory dostępnych dachówek pasują do każdego domu, utrzymanie jest bardzo dobra,dzięki czemu oszczędzam czas na pielęgnacje dachówki. Dachówka nie jest narażona na pękanie a z ubiegiem lat się utwardza dzięki czemu możemy cieszyć się bezpieczeństwem i nie martwić się o spadające dachówki podczas ostatnich nawałnic.
    • 1132 wpisy
    1 marca 2019 09:29:54 CET
    Wiesz co ciężko tak naprawdę powiedzieć, jeżeli chodzi o dobrej jakości materiał na wykonanie dachu to polecam zwrócić uwagę na propozycje od producenta Braas u którego znajdziesz szeroką ofertę dachówek ceramicznych, cementowych oraz od niedawna również blachodachówki panelowe dokładnie model Decra oraz Quadro
    • 171 wpisy
    10 maja 2019 12:07:28 CEST
    Ja jednak wybrałbym dachówkę, jednak nie koniecznie ceramiczną bo również ciekawie prezentują się modele betonowe, szczególnie w ofercie Braas jak Teviva, Romańska, czy też Bałtycka Cisar. Tym bardziej że dostępne są w szerszej ofercie kolorów. A dokładnie model Teviva jest jeszcze w tych najmodniejszych, czyli ciemmnoszary i szary kryształ.
    • 585 wpisy
    20 maja 2019 17:40:26 CEST
    Jeżeli szukasz porządnych rozwiązań i jednocześnie nie chcesz przepłacać to tutaj jak najbardziej propozycje od Braas należą do tych najlepszych w stosunku jakości do ceny w bogatej ofercie dachówek cementowych w technologii Cisar.
    • 230 wpisy
    8 listopada 2019 21:54:32 CET
    W mojej opinii Braas ma zdecydowanie najlepiej przygotowaną ofertę także jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości dachówki pod względem wykonania, zastosowanych zabezpieczeń oraz intensywności kolorów to tutaj nie mają sobie równych na naszym rynku. Do tego zapewniając dobre warunki na 30 letniej gwarancji, no i do końca listopada możecie jeszcze skorzystać z House of Braas.
    • 585 wpisy
    27 sierpnia 2020 16:02:59 CEST
    Jeżeli stoisz przed wyborem pokrycia dachowego i pozostałych akcesoriów dachowych to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Braas w przypadku których możecie wykonać porządny dach na lata jednocześnie w dobrych warunkach gwarancyjnych.

Szybka Odpowiedź