Forum Budowlane » Pytania do administratora

Regulamin-gdzie go znajdę?

    • 34 wpisy
    6 marca 2009 14:57:40 CET
    Gdzie mogę znaleźć regulamin forum? Ponieważ mój jeden post został usunięty z forum z wyjaśnieniem, że jest on niezgodny z regulaminem. Zostały tez usunięte posty użytkownika, który moim zdaniem załączył bardzo przydatne wiadomości na temat firmy, która oszukuje ludzi. Dlatego chciałabym zapoznać się dokładnie z regulaminem.
    • 24 wpisy
    14 kwietnia 2009 19:40:34 CEST
    Witam,
    Ja zauważyłem pewną prawidłowość w tym temacie, tzn. odkąd do grona administratorów (a wcześniej ekspertów) dołączyła pewna Pani pojawiająca się jako pierwsza na liście ekspertów, zaczęły się dziać dziwne rzeczy - prawie każdy post jest edytowany przez tą panią, niektóre zostały usunięte. Ja też dostałem maila że mój post został usunięty ale bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Nieprzypadkowo był to post strofujący kolejną złotą radę owej Pani. Ciekawa jest też jej szybka ścieżka kariery od zwykłego użytkownika, przez eksperta do administratora. Chyba liczyła się tu ilość postów a nie ich treść, bo 89% z nich to hasła w stylu "dobrze wiedzieć o tej firmie" lub "proszę zapytać fachowca". A teraz test - ciekawe po ilu dniach ten post zostanie usunięty...
    • 34 wpisy
    15 kwietnia 2009 01:05:48 CEST
    Święte słowa... Popieram w 100% poprzednika. Do momentu pojawienia się na forum owej pani naprawdę było super. Ludzi udzielali konkretnych odpowiedzi, a teraz odpowiedź na prawie każde pytanie brzmi: "proszę zapytać eksperta". Tylko czy owa pani nie jest tym niby "ekspertem"? Czy to nie ona powinna udzielać konkretnych odpowiedzi? Rozumiem, że może czegoś nie wiedzieć, ale wtedy poprostu się nie odpowiada! Paranoja! Forum straciło w moich oczach bardzo dużżooooo poprzez ową panią. A przy okazji dodam, że darzę szacunkiem pana Tomasza Rybarczyka. Udziela on konkretnych i bardzo pomocnych rad - czego nie można powiedzieć o owej pani. Dziwię się tylko, że administrator forum jeszcze tego nie zauważył i nie zrobił z tym porządku. Przyłączam się do testu na czas utrzymania się postu :p
    • 605 wpisy
    15 kwietnia 2009 17:44:32 CEST
    Witam Państwa
    Administratorzy mają prawo do usuwania niektórych wypowiedzi kiedy wypowiedzi naruszają :
    - dobra osobiste
    - dobre obyczaje
    - zawierają treści wulgarne i obraźliwe
    - wypowiedzi zawierają linki do zewnętrznych stron www
    - uczestnik Forum zamieszcza reklamę bądź inne materiały lub ogłoszenia o charakterze komercyjnym w nicku czy podpisie.
    • 24 wpisy
    28 kwietnia 2009 16:44:23 CEST
    Jak rozumiem, regulamin jest znany tylko wtajemniczonym i nie ma szans na zaprezentowanie go szerszej publiczności...
    A co do punktu:

    - wypowiedzi zawierają linki do zewnętrznych stron www
    [/quote:6da2e9cde5]
    to popadacie w paranoję, bo funkcje w tym forum tak mocno kuleją, że często bez odnośnika do strony zewnętrznej (np. do serwerów ze zdjęciami lub do zdjęcia, rysunku ze strony producenta) nie da się wytłumaczyć dokładnie tematu.

    Życzę dalszego rozwoju temu forum (oczywiście w dobrym kierunku) ale powoli zaczynam rozważać wyrejestrowanie się z niego.
    Pozdrawiam

    Andrew_Sz
  • 30 kwietnia 2009 11:45:02 CEST
    Każdy ma prawo popełniać błędy i się na nich uczyć. :)
    Jeżeli chodzi o Regulamin jest on dostępny dla każdego i znajduje się w stopce, poniżej.
    • 24 wpisy
    4 maja 2009 16:18:57 CEST

    Jeżeli chodzi o Regulamin jest on dostępny dla każdego i znajduje się w stopce, poniżej.[/quote:a34449b762]
    Spróbowałem, link z regulaminu jest błędny, przekierowuje mnie na .
    Podaję właściwy link:

Szybka Odpowiedź