Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

  • 7 lipca 2013 21:44:46 CEST
    Sklepy internetowe często oferują korzystniejsze ceny, ale ja robię to czego nie lubią właściciele marketów: oglądam w sklepie, zamawiam w internecie.
    • 23 wpisy
    15 lipca 2013 11:59:45 CEST
    Ja też często stosuję taką zasadę,no ale głównie z racji tego,że po prostu jest taniej i w tym tkwi cały sens. Sklepy internetowe mają nam po prostu zdecydowanie więcej do zaoferowania,zobaczcie na naszej stronie Meble-Wojak.
    • 21 wpisy
    25 lipca 2013 20:32:10 CEST
    Nie ma ryzyka jeśli kupujesz z rekomendowanego sklepu internetowego. Przed zakupem należy przeczytać opinie innych internautów. Jeśli są pozytywne to w zasadzie wiemy, że nie ma się czego bać. Sklepy internetowe działają na takiej samej zasadzie jak normalne, tyle, że często towary są tańsze i jest większy wybór oraz wygoda. Ja na przykład bardzo często kupuję z tego sklepu , lubię go ze względu na niskie ceny mebli z litego drewna, darmową przesyłkę i spory wybór nie tylko samych mebli, ale także barwienia czy frontów
    • 9 wpisy
    3 października 2013 11:14:00 CEST

    90 procent rzeczy do domu mąż kupował przez neta, włącznie z agd i lodowką do kuchni, elementami wyposazenia do łazienki, wiem ze oszczedził kupe kasy na tych zakupach..

    • 21 wpisy
    26 listopada 2013 11:26:04 CET
    z doświadczeń naszych klientów wiemy, że niektóre sklepy internetowe są faktycznie wartościowe, dodatkowo ceny są zdecydowanie mniejsze.
    • 129 wpisy
    11 grudnia 2013 16:26:20 CET
    Ja polecam robić zakupy w sklepach internetowych szczególnie teraz,kiedy w okresie przedświątecznym możemy kupić wiele rzeczy znacznie taniej.
    • 9 wpisy
    9 czerwca 2014 12:56:57 CEST

    Zakup firan i zasłon. Sklep internetowy TENDINA


    Ten wpis został zmieniony przez Tendina w 9 czerwca 2014 12:57:24 CEST"
  • 24 czerwca 2014 09:42:19 CEST
    Jeśli chodzi o artykuły dekoracyjne to bardzo chętnie kupuję w sklepach internetowych. Zdecydowanie jest tego większy wybór no i ceny są niższe co nie jest bez znaczenia.
    • 129 wpisy
    4 lipca 2014 15:02:58 CEST
    A czy środki czystości też zamawiacie przez internet? Jeżeli tak to dobrze się składa,bo zajmujemy się chemią gospodarczą z Niemiec i chętnie pomożemy oraz doradzimy podczas wyboru.
    • 81 wpisy
    31 lipca 2014 12:26:48 CEST
    Oczywiście,że tak. Aj generalnie większość rzeczy zamawiam już przez internet,nawet jeżeli chodzi o artykuły spożywcze,ponieważ jest to dobra i wygodna opcja.
    • 11 wpisy
    11 sierpnia 2014 10:32:51 CEST
    Zakupy przez internet to przede wszystkim bardzo duża wygoda. Ja zamawiałem ozdobną tapetę i kafle do łazienki z i powiem, że gdybym miał jeździć po tych wszystkich sklepach z żoną to bym chyba osiwiał :) A tak usiedliśmy sobie przed komputerem, wybraliśmy kilka najfajniejszych wzorów i złożyliśmy zamówienie. Po kilku dniach kurier przyjechał z zamówieniem i było dokładnie to, co zamówiliśmy. Oprócz kasy, (no bo zakupy w internecie, to jakieś 30% oszczędności) zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, no i przynajmniej kilka kłótni ;)
    • 129 wpisy
    4 września 2014 11:29:05 CEST
    Zgadza się,zakupy w sklepach internetowych to przede wszystkim duża wygoda i swoboda w kwestii wyboru wielu zreczy czy samych cen,trzeba na bieżąco szukać promocji.
    • 20 wpisy
    11 września 2014 10:50:01 CEST
    plus - zazwyczaj można zwrócić w ciągu paru dni jak coś jest nie tak.
    • 6 wpisy
    21 września 2014 14:21:47 CEST
    Zakupy przez internet są ok o ile sklepy mogę odwiedzić na własnych nogach ;) jeśli kupuje wyposażenie do domu jakieś drobnostki - ok wystarczy strona. ale meble to już poważniejsza kwestia. wolę dotknąć zobaczyć. Podacie sklepy które wy lubicie i które są stacjonarne i mają swoje strony internetowe?
    • 81 wpisy
    1 października 2014 10:57:58 CEST
    Z meblami mogę się zgodzić,natomiast co do reszty czyli dodatków cz y wyposażenia swojego mieszkania i pościeli,to spokojnie można szukać ich w dobrych sklepach internetowych gdzie po prostu będzie o wiele taniej.
    • 2 wpisy
    7 października 2014 22:08:55 CEST
    z doświadczenia wiem że lampy są w dużo lepszych cenach zarówno na allegro jak i sklepach internetowych.
    Od siebie dodam że warto poszukać jakichś odnośników do sklepów internetowych na zdjęciach na allegro.
    Ja polecam firmę eglo oraz philips / massive. Mam w domu lampy zakupione właśnie tą metodą i są super. W domu mam te kinkiety (66707/31/16) i naprawdę świetnie świecą i wyglądają‪
    • 129 wpisy
    8 października 2014 16:23:51 CEST
    Teraz na naszej stronie znajdziecie szereg ciekawych jesiennych promocji więc moim zdaniem warto zajrzeć i przekonać się o tym samemu,miła obsługa zawsze chętnie pomoże.
    • 6 wpisy
    12 marca 2015 14:26:10 CET
    Też mam tak jak Ty, nie mam czasu na jeżdzenie po sklepach, dlatego skorzystałem z internetowego sklepu: Większość sprzętu do kuchni tam kupiłem, jestem zadowonony z obsługi, doradztwa. Polecam :)
    • 6 wpisy
    12 marca 2015 14:26:51 CET
    goracakuchnia kropka pl
    • 8 wpisy
    24 marca 2015 14:39:18 CET

    Jeżeli się wie gdzie i jak kupować, to zakupy przez internet nie niosą ze sobą wielkiego ryzyka. Wiele sklepów internetowych oferuje produkty bardzo dobrej jakości w niskiej cenie, a także szybką wysyłkę. Wystarczy dobrze poszukać

     

    Zapraszam do nas

    • 6 wpisy
    17 czerwca 2015 13:56:22 CEST

    Zgadzam się. W internecie jest spory wybór, a wystarczy poczytać konkretne opinie o sklepie, aby wiedzieć, czy dobrze wybraliśmy. Często to w sieci możemy znaleźć produkty, o jakich marzyliśmy, gdyż w naszej okolicy są one niedostępne

    • 23 wpisy
    28 września 2015 22:51:59 CEST
    Ja dotychczas nie miałam żadnych problemów, kupując przez Internet. Kupowałam nawet oświetlenie ledowe w ten sposób ze sklepu To zapewnia duży wybór, oszczędność czasu i to bez wychodzenia z domu. Nie musimy dodatkowo sami targać zakupów, a nie każdy ma auto, ponieważ dostarczają nam je pod drzwi. W Internecie można także znaleźć rzeczy taniej, a takiej samej lub czasem nawet lepszej jakości niż w sklepach stacjonarnych. Przyznaję, że często korzystam z allegro także. Ogólnie polecam zakupy internetowe, ale trzeba też uważać i kupować z głową.
    • 6 wpisy
    16 czerwca 2016 16:53:48 CEST
    Sklepy internetowe zdecydowanie tak; korzystam z nich już od 2005 roku. Oszczędność czasu i zazwyczaj pieniędzy. Mój pierwszy zakup to aparat cyfrowy kodaka :-) Moje ostatnie zakupy na firmę robiłem w znanej mi od lat hurtowni eArmet z Poznania. Kupowałem podstawy słupów i płytki kolczaste dla klienta. Rzeczowi sprzedawcy, polecam.
    • 4 wpisy
    27 lipca 2016 08:57:29 CEST
    Kiedyś miałam specyficzne podejście do takiej formy zakupów, ale odkąd znalazłam sklep galerialimonka pl, niema z tym najmniejszych problemów. Można u nich kupić praktycznie wszystko do domu czy ogrodu, a że jestem leniwa jeśli chodzi o chodzenie po sklepach to taki szeroki i niezmiernie ciekawy asortyment bardzo mi odpowiada.
    • 11 wpisy
    3 sierpnia 2016 11:37:57 CEST
    bardzo często kupuję przez internet, to o wiele wygodniejsze niz stacjonarnie

Szybka Odpowiedź