Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

Gabiony - co o nich sądzicie?

    • 4 wpisy
    11 grudnia 2018 21:22:17 CET
    Oj mnie urzekły ogrodzenia Jońca z przęsłem panelowym i taką samą bramą. Fajna sprawa bo te panele w ogrodzeniu można regulować sobie tak jak to nam odpowiada.
    • 21 wpisy
    13 grudnia 2018 17:10:49 CET
    Powiedz dlaczego akurat panelowe? Ja na wiosne bede stawial ogrodzenie i juz chcialbym sobie ogarnąć materiały i ekipę. Bloczki już mam, ale nie mam pomysłu na przęsło. Każdy radzi co innego
    • 4 wpisy
    14 grudnia 2018 13:01:30 CET

    Głownie chodziło mi o zachowanie prywatności bo i z prawej i z lewej strony mamy sąsiadów. U jońca znalazłam takie przęsła panelowe, które maja możliwość regulacji tych szpar pomiędzy elementami panelu tak więc mogłam je sobie bardziej ścieśnić po bokach a przed domem te odstępy robić większe. Druga sprawa to taka,że najnormalniej w świecie spodobało mi się takie ogrodzenie :)

    • 585 wpisy
    9 kwietnia 2019 13:17:23 CEST
    Jak dla mnie to odpada, jak chcesz mieć piękne ogrodzenia na lata które będzie w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwo, spokój, prywatność oraz też piękne dopełnienie całej aranżacji ogrodu to zwróć uwagę na Pozbruk, bo przygotowali całą serię rozwiązań Gardeo które nie wymagają dodatkowe zalewania, czy dozbrajania i mówię tutaj o Amsterdam, Oslo, Genua, czy Rotterdam.
    • 171 wpisy
    10 maja 2019 12:33:35 CEST
    Również rozważyłbym wybór elementów Gardeo, które idealnie sprawdzą się od frontu jako uzupełnienie całej aranżacji, a dodatkowo zapewni pełne bezpieczeństwo, prywatność oraz trwałość na długie lata. Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań!

Szybka Odpowiedź