Forum Budowlane » Ceramika Budowlana

Gdzie można kupić solidną wanne?

    • 3 wpisy
    14 maja 2009 15:12:12 CEST
    Proszę was o pomoc na temat wyboru firmy, która zajmuje się sprzedażą wyposażenia łazienek, a dokładnie chodzi mi o wannę. Wiem, że jest wiele firm, które się tym zajmują ale chciałabym uzyskać informacje sprawdzone. Znajomy z pracy polecił mi firmę. . Czy ktoś tam kupował, jaka obsługa i czy nie sprzedają trefnych sprzętów? Proszę o pomoc.
  • 26 maja 2009 18:26:38 CEST
    Witam,
    myślę, że jeśli chodzi o ceramikę sanitarną, to firma KOŁO cieszy się ogromnym zaufaniem klientów.

    Osobiście polecam wannę ,142. GAMMA firmy KOŁO

    Pozdrawiam,
    Paula
  • 10 stycznia 2010 22:04:51 CET
    To zależy od tego jaką wannę potrzebujesz. Ja kupiłam swoją około 5 tygodni temu i jestem badzo zadowolona żałuję tylko,że trochę się pośpieszyłam, bo dziś mogłabym się zdecydować co prawda na inny model ale w super promocyjnej cenie
    • 29 wpisy
    16 czerwca 2014 19:56:52 CEST
    Zdecydowanie Koło ma dobrą ceramikę, duży wybór wanien w przystępnych cenach znajdziesz w sklepach internetowych. Naprawdę opłaca się robić zakupy w sieci, ja dzięki temu sporo zaoszczędziłam, swoją wannę kupiłam w Armadeo.
    • 11 wpisy
    14 października 2014 10:45:17 CEST

    ja też polecam sklepy internetowe. nie ma tyle zachodu z łażeniem, wybieraniem. ja kupowałam rzeczy do łazienki z viverto .pl


    Ten wpis został zmieniony przez olka29 w 14 października 2014 10:46:40 CEST"

Szybka Odpowiedź