Forum Budowlane » Instalacje gazowe

    • 1 wpisy
    8 czerwca 2009 14:26:45 CEST
    Poradźcie jaki piec kupić do domu 280 m
    • 2 wpisy
    9 czerwca 2009 19:20:26 CEST
    Jeśli masz dostęp do gazu to nie masz nad czym się zastanawiać kocioł gazowy to bardzo dobre rozwiązanie.
    Coraz więcej ludzi stawia na funkcjonalność gazowników którą możemy zagwarantować także na walory dekoracyjne gazowników które nie muszą już być zastawiane czy zabudowywane chcąc się ich pozbyć by nie rzucały się w oczy i nie raziły swoim szkaradztwem. Nasze produkty cechują się funkcjonalnością jak i każdy jeden z naszych gazowników będzie stanowił elegancki akcent w pomieszczeniu w zależności od wystroju wnętrza możecie wybrać coś dla siebie, i co stawiamy sobie na pierwszym miejscu by klient był zadowolony z dokonanego wyboru ,przekonała się już o tym grupa nabywców która niesłychanie sobie chwali nasze produkty -
    • 76 wpisy
    15 czerwca 2009 13:02:07 CEST
    Mam pytanie czy da się połączyć dwa kotły np. aby mieć kocioł na gaz i kocioł na węgiel (drewno)? Mam w panie wybudowanie sporego domu i chciałbym go jakoś tanio ogrzać i tutaj słyszałem ,ze jest to możliwe ale pewny nie jestem .
    • 1 wpisy
    16 czerwca 2009 14:04:12 CEST
    Poradźcie jaki piec kupić do domu 280 m
    • 2 wpisy
    16 stycznia 2010 19:09:26 CET
    Poradźcie jaki piec kupić do domu 280 m
    • 6 wpisy
    6 maja 2010 19:14:02 CEST

    Zapytaj śie fachowców. Znajdziesz ich na stronie .

    • 10 wpisy
    6 września 2010 23:00:08 CEST
    Moim zdaniem najlepszy będzie w tym wypadku C.O i do tego dopasować dobry kocioł. Jakim budżetem na zakup dysponujecie?
    • 5 wpisy
    4 listopada 2010 20:55:49 CET

    Podpinam się pod temat choć bardziej interesuje mnie nie co a gdzie. Chciałbym zainstalować kocioł gazowy do swojego domu. Na tym moja wiedza się kończy więc potrzebuję specjalisty, który mi doradzi, zamontuje a przy tym nie naciągnie na bezsensowne wydatki. Jestem z wrocławia - znacie może jakieś dobre firmy montażowe etc.

    • 2 wpisy
    17 lipca 2011 13:25:25 CEST

    jak to jaki, najlepiej z podajnikiem np ślimakowym czyli futura s dual, zwracalbym uwage na to czy jest podajnik, to jest kluczowe

    • 33 wpisy
    5 października 2017 06:31:54 CEST
    To zależy czy chcesz tylko ogrzewać dom, czy także wodę użytkową, czy wolisz kocioł kondensacyjny czy standardowy. Tak więc wiele rzeczy musisz przemyśleć, przed zdecydowaniem się na konkretny model. Zaś jeśli chodzi o firmę, to polecam kotły Termet - są niezbyt drogie, a jakościowo bardzo dobre.
    • 103 wpisy
    16 października 2017 12:54:34 CEST
    Witam,

    prawidłowego doboru kotła gazowego nie powinno się przeprowadzać jedynie na podstawie powierzchni budynku. Najważniejszym aspektem jest zapotrzebowanie na energię budynku, więc przed doborem kotła warto zlecić wykonanie projektu OZC. Kolejnym aspektem jest określenie zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową na podstawie ilości osób w budynku oraz na podstawie ilości i rodzaju punktów poboru wody. Z tego powodu w sprawie doboru odpowiedniego kotła najlepiej skontaktować się ze specjalistą. Marka Junkers posiada rozbudowaną sieć Autoryzowanych Instalatorów, którzy doradzą w doborze odpowiedniego rozwiązania oraz pomogą przy wykonaniu montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji. Na stronie internetowej znajduje się wyszukiwarka instalatorów w zależności od ich lokalizacji. Wystarczy w niej wpisać jedynie miejsce zamieszkania. Można również skorzystać z całodobowej infolinii pod numerem telefonu: 801 900 810.
    W razie pytań chętnie pomogę.
    Pozdrawiam,
    ________________________________
    Konsultant marki Junkers

Szybka Odpowiedź