Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Fototapety dla dzieci

    • 3 wpisy
    24 czerwca 2009 16:37:31 CEST
    Nie znam się za bardzo na modzie, ale podobają mi się fototapety i chciałabym przy okazji remontu kupić na ściany mojemu synkowi fajną fototapetę:



    tylko czy to praktyczne rozwiązanie i naprawde ładne? Jak myślicie?
    • 605 wpisy
    29 czerwca 2009 21:10:24 CEST
    Fototapety nadają wnętrzu pokoju inny wizerunek i aranżację , możemy dowolnie nimi dekorować pokój w zależności od rodzaju i kolorystyki. Fototapety niewątpliwie pozwalają stworzyć niebanalne aranżacje mieszkania.
    Są one także świetnym pomysłem na oryginalne urządzenie pokoju dziecięcego.
    Godne polecenia wzory fototapet dla najmłodszych dzieci to postaci z bajek, zwierzęta, zabawki, np. pluszowy miś , dla chłopca samochody lub samoloty. Producenci oferują także tworzenie fototapet na indywidualne życzenie klienta.
  • 2 lipca 2009 19:04:40 CEST
    ciekawe fototapety dla dzieci są również na tej stronie:
    www.artofwall.com.pl
    • 8 wpisy
    22 października 2009 13:25:47 CEST
    Według mnie fototapety - te modne i nowoczesne - to świetne rozwiązanie. Są bardzo oryginalne i ładne, zwłaszcza wzory dla dzieci są wyjątkowo fantazyjne:) Spory wybór takich produktów jest też na . Osobiście myślę jednak nad zwykłą tapetą, a nie foto-, ale ogólnie uważam że przy dobrym ładnym urządzeniu pokoju taka tapeta może być sporym urozmaiceniem i ozdobą
  • 26 stycznia 2010 18:09:53 CET
    dodam jeszcze stronę na której można znaleźć ciekawe fototapety dla dzieci:
    www.studiokoniknabiegunach.pl
    www.e-shop.fafarafa.pl

    zawsze można też przerobić jakieś ciekawe zdjęcie lub rysunek (w dobrej rozdzielczości) na fototapetę:)
    • 28 wpisy
    28 stycznia 2010 13:14:00 CET
    A ja bym dzieciaczkowi przykleiła na ściany cos w stylu jakiejś odjechanej naklejki.
    Może coś takiego :D
    • 3 wpisy
    19 maja 2010 17:57:27 CEST
    Naklejki ścienne to jeszcze lepszy pomysł , ponieważ tak samo łatwo jak je aplikujemy możemy je zdjąć dzięki czemu mamy możliwość dokonywania wielu zmian w pokoju maluszka :)
    Ciekawe wzory : ;)
    • 3 wpisy
    24 maja 2010 23:20:54 CEST
    spory wybor naklejek sciennych, wykonujemy tez wzory na zamowienie
    • 1 wpisy
    15 lipca 2010 18:38:46 CEST
    tu widzialem swietnie fototapety, naklejki i obrazy -
    maja 8 mln zdjec i grafik
    • 24 wpisy
    11 sierpnia 2010 02:40:30 CEST
    fototapety sa super, dla dzieci to moze cos zabawnego penwie by sie z postacia z bajek a po kilku latach zdjac i wymienic
    • 71 wpisy
    13 sierpnia 2010 13:56:35 CEST
    Fototapeta, jesli jest gustowna i dodrze dobrana do wnetra moze bardzo ładnie wyglądać. Dla dzieciaków polecam cos zgodnego z ich zainteresowaniami, jednak dzieci równie szybko tracą swoje pasje, więc moze sie zdarzyc, że nasza pociecha znudzi się i fototapetą.
    • 64 wpisy
    15 sierpnia 2010 00:44:25 CEST
    ja sądze ze warto zastosowac w pokoju, tym bardziej malucha fototapete, rozwija to wyobraznie i wygląda fajnie;)
  • 19 sierpnia 2010 12:30:46 CEST
    Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest pomalowanie jednej ściany (najlepiej najmniejszej) lub jej fragmentu farbą, po której pociech mogą rysować kredą - coś na kształt tablicy - pomysłowe rozwiązanie a ile przy tym zabawy :)

    • 71 wpisy
    21 sierpnia 2010 11:12:18 CEST
    Z odswiadzcenia wiem, ze dzieciaki potem chcą próbowac, czy na wszystkich ścianach tak fajnie sie maluje :). Kazde dziecko inaczej podchodzi do sparwy, ale u mnie w domu przy podobnym rozwiązaniu, obrazy ścienne były nie tylko na miejscu do tego przeznaczonym.
  • 24 sierpnia 2010 11:38:54 CEST
    Kwestia nauczenia dzieci ;)
    U znajomych założenie kącika do malowania po ścianie w wyznaczonym miejscu, znakomicie się sprawdziło :)

    • 71 wpisy
    29 sierpnia 2010 20:23:08 CEST
    Widocznie moje dzieci sa artystami wiekszego formatu i wiekszej przestrzeni ;)
  • 31 sierpnia 2010 10:50:35 CEST
    Tylko pogratulować... hehe :P

    • 64 wpisy
    11 października 2010 22:17:00 CEST
    To prawda,dzieciaki lubią potem malować po takiej tapecie:) Ale w dalszym ciągu uważam że jest to bardzo dobry pomysł na dekorację ścian w pokoju dziecięcym:)
    • 71 wpisy
    31 października 2010 12:34:27 CET
    Chyba zmieniałam zdanie od czasu mojego ostatniego postu. Mam od paru dni taką dekorację, a raczej moj syn ma , fototapeta w piłkarskim klimacie. Muszę przyznac, ze całkiem fajnie sie prezentuje.
  • 3 listopada 2010 17:10:14 CET
    Kurcze, bardzo fajny pomysł ze ścianą do malowania:) Nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest. A jak wiadomo, dzieci nawet te nie "uduchowione artystycznie" lubią sobie pomalować czy popisać:)
    • 71 wpisy
    23 listopada 2010 21:17:10 CET
    Widzę, zę coraz więcej rodziców przekonuje sie do takich rozwiązań.
    • 3 wpisy
    9 grudnia 2010 18:04:25 CET

    polecam blog , stronke www. oraz firme JVD ;] maja super fototapety...

  • 10 grudnia 2010 18:21:40 CET

    Fototapeta to fajne rozwiązanie w pokoju dzieciencym. Można też zastosować normalną tapete z motywami dzieciencymi, w zależności od tego co nasze dziecko lubi. Jest ich duży obenie wybór. Niektóre tapety wyglądają jak fototapety.

    Ciekawym rozwiązaniem jest tapeta papierowa z biało-czarnymi obrazkami lub komiksem, którą dziecko może samemu pomalować. To dobre rozwiązanie dla dzieci lubiących rysować, nie tylko po ścianie, uczy to kreatywności i rozwija potencjalne talenty.alt

    • 17 wpisy
    1 kwietnia 2011 11:37:02 CEST
    Fototapeta świetnie dopieści pokój dziecka, można wybrać coś z motywem bajkowym, zwierzęcym, czy kwiatowym. Fajne realizacje widziałam w firmie
  • 6 listopada 2011 21:11:08 CET

    my proponujemy fototapety dla dzieci
    fototapety są laminowane, dzięki czemu można je czyścić i są trwałe.
    proponujemy również naklejki na ścianę, naklejki na meble, drzwi, szafy itp.

Szybka Odpowiedź