Forum Budowlane » Schody, pochylnie i balustrady

    • 585 wpisy
    17 lipca 2017 23:09:15 CEST
    Najprostszym i jednocześnie pięknym rozwiązaniem jest Przykrycie Oslo, które nie kosztuje wiele i jest bardzo proste w montażu. Do tego oczywiście odpowiednio zabezpieczona powłoką Nano.
    • 1132 wpisy
    26 lipca 2017 11:41:45 CEST
    Piekne zewnętrzne schody można zrobić w wielu sposobach przez wykorzystanie przykryć Oslo, kostek dekoracyjnych czy gotowych juz stopnic Pozbruk
  • 21 września 2017 12:39:11 CEST
    Akurat jeżeli chodzi o schody wraz z balustradą to będziemy mogli pomóc, to właśnie nasza specjalizacja oraz profesja, zapraszamy :)
    • 221 wpisy
    1 listopada 2018 22:33:26 CET
    Myślę, ze kilka ciekawych inspiracji będziesz mógł również znaleźć w ofercie producenta Pozbruk, szczególnie jeżeli mówimy tutaj o rozwiązaniach stosowanych na zewnątrz.
    • 585 wpisy
    1 maja 2019 20:25:16 CEST
    Jak schody to może drewniane z piękna balustradą i poręczą? Albo wylane i wtedy jeszcze z dodatkowymi ledami.

Szybka Odpowiedź

 
 
 
 
 

Drodzy Użytkownicy,
w związku z planowanym na 25 maja 2018 roku wejściem w życie nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych postanowiliśmy zmodernizować Regulaminy, usługi i zwizaną z nim Polityką Prywatności nadal pozostaje serwisem, który znasz, a zmiana regulaminu ma na celu jedynie jaśniejsze zakomunikowanie jego intencji i naszych wzajemnych obowiązków. Zapoznaj się z ww. dokumentami i daj nam znać, że je rozumiesz i akceptujesz. AKCEPTUJĘ