Forum Budowlane » Sprzęt domowy RTV i AGD

    • 4 wpisy
    28 września 2009 20:49:19 CEST
    Urządzam właśnie swoje nowe, przytulne mieszkanko i jestem na etapie zakupu sprzętu AGD. Jak do tej pory skorzystałam z oferty sklepu Magiczna Planeta i kupiłam lodówkę
    SAMSUNG RSH1FTPE (tańsza o połowę!). Teraz zastanawiam się jednak czy resztę sprzętu kupić tej samej firmy, czy może wybrać co innego?
    • 14 wpisy
    2 października 2009 16:04:38 CEST
    Tańsza o połowę od czego? Takie cuda to nawet w reklamie nie powinny występować. :P
    Napisałaś 3 posty, we wszystkich zjawia się magiczna planeta. Dziękuję - firmę, która zniża się do tak prymitywnych praktyk reklamowania jak spam na forach, z pewnością będę omijać.
    • 10 wpisy
    24 listopada 2009 13:13:23 CET
    Ja uważam, że jeżeli w sklepie znajdują się naprawdę dobre promocje,a Ty masz do niego zaufanie to jak najbardziej warto korzystać z ich oferty. Kupując dany sprzęt można looknać na oferty różnych sklepów, które reklamują się w sieci, gdyż może okazać się, że jest taniej niż w Twoim ulubionym:)
    • 5 wpisy
    26 listopada 2009 20:27:15 CET
    Zgadzam się z lalala, mam kilka sprzwdzonych sklepów internetowych, gdzie na prawdę można bardzo tanio kupić sprzęt, bo na przykład są wyprzedawane ostatnie sztuki z kolekcji, a wiadomo, że dla nich lepiej jest wyprzedać to nawet za grosze niż jakby im miało to leżeć na magazynie. Trzeba uważam na osoby, które oszukują, ale to że niektórzy to robią nie znaczy, że wszyscy.
    • 23 wpisy
    9 grudnia 2009 11:28:41 CET
    To, że ktoś reklamuje jakiś sklep to nie znaczy chyba od razu, że spamuje! Może faktycznie kupił tam sprzęt, z którego jest zadowolony i jest taniej i chce się tym podzielić z innymi. Zreszta od tego są fora. Jedni pytają a drudzy podpowiadają miejsca, gdzie można coś kupić. Kiedyś szukałam zaufanego sklepu, w którym mogłabym kupić telewizor i ktoś mi polecił i kupiłam i jestem bardzo wdzięczna temu komus za polecenie dlatego, że zaoszczędziłam pieniądze bo było taniej i tyle.
  • 2 grudnia 2010 16:33:30 CET
    Skoro dopiero kupiłaś lodówkę to pewnie nie masz jeszcze takich rzeczy jak czajnik elektryczny, mikrofala, czy ewentualnie piekarnik. Jeśli chodzi o czajnik to ciekawe propozycje zobaczysz w ofercie marki Savion. Mają tam nietypowe, oryginalne czajniki, a jak sprawdziłam ceny to nie kosztują dużo.
    • 103 wpisy
    9 września 2011 11:23:14 CEST

    Teraz to warto zwracać uwagę na sprzęty z technologią Smart TchinQ to już są myślącer sprzęty podłaczone dosieci :)

  • 21 września 2011 18:34:11 CEST
    Nie słyszałam o czymś takim jak Smart TchinQ. Na czym to polega?
    • 103 wpisy
    22 września 2011 11:42:24 CEST

    Polega to na połaczeniu na przykład lodówki do internetu :) A pralka może nawet maile do ciebie wysyłać, że zakończyła pranie :)

  • 28 września 2011 00:11:08 CEST

    Ale to już u nas taki sprzęt można kupić, czy dopiero się przymierzają do wprowadzenia takich rozwiązań?

    • 103 wpisy
    13 października 2011 12:23:31 CEST
    Nie wiem, ale LG taki sprzęt Smart Fridge zaprezentowało na targach CES, co wzbudziło spore zainteresowanie i wygląda na to, że wkrótce bez łączności z Internetem nie obejdzie się żadne urządzenie :)
  • 17 października 2011 20:31:56 CEST

    Nieźle. Ja akurat sporo czasu spędzam pracując przed komputerem i faktycznie czasami zapominam, że pranie wstawiłam, więc dla takich jak ja tego typu rozwiązania nawet by się przydały :-)

    • 2 wpisy
    18 października 2011 00:04:01 CEST
    jeśli kupujesz drobne agd to zajrzyj na stronkę firmy Savion, myślę że znajdziesz tam coś ciekawego
    • 103 wpisy
    18 października 2011 10:14:22 CEST
    fajna stronka, a jeśli chodzi o technologię Smart to chyba najlepszym rozwiązaniem jest to, że sprzęty dzięki funkcji Smart Diagnosis będą w stanie bezpośrednio połączyć się z urządzeniem i w razie problemu sprawdzić, co się stało.
    • 63 wpisy
    20 października 2011 14:03:06 CEST
    a jak się nazywają odpowiedniki tej technologii informowania użytkowników u innych producentów, nie ukrywam, że mocno zaciekawił mnie ten temat?
    • 103 wpisy
    21 października 2011 11:22:58 CEST
    Nie wiem jak się nazywają odpowiedniki, ale sama nazwa Smart TchinQ wszystko wyjaśnia :)
  • 30 października 2011 20:00:38 CET
    Widziałam że chyba także Sony promuje technologię Smart, ale ostatnio się popsuli i nawet nie patrze zbytnio za ich sprzętami.
    Faktycznie interesująca ta technologia, którą LG zaprezentowało na targach, warto się przyjrzeć bliżej.
  • 7 listopada 2011 13:23:10 CET
    Wiadomo, że fajnie jest korzystać z róznych promocji, ale trzeba wcześniej poczytać na temat sprzętu a nie brać wszystko w ciemno tylko dlatego, że jest 'taniej'. Cena ceną i jakość jakością :)
    • 103 wpisy
    8 listopada 2011 11:36:25 CET

    A niedlugo ma wejśc jeszcze nowsza technologia, a mianowicie czyszczenia odzieży LG Styler. Usuwa ona zagniecenia i zapachy przez przenikanie cząstek pary, ale to chyba w tych nowszych modelach pralek będzie miało zastosowanie.

    • 20 wpisy
    8 listopada 2011 21:50:41 CET

    Wiadomo, że fajnie jest korzystać z róznych promocji, ale trzeba wcześniej poczytać na temat sprzętu a nie brać wszystko w ciemno tylko dlatego, że jest 'taniej'. Cena ceną i jakość jakością :)

    Tu muszę zgodzić się w 100%. Nie można kupować byle czego, patrząc tylko na to, że jest tanie. Czasem na prawde warto dołożyć parę groszy i zainwestować w coś lepszego.

    - Hurtownia Hydrauliczna Pozdrawia Serdecznie!

    • 103 wpisy
    9 listopada 2011 11:29:22 CET
    jeśli chodzi o promocje to nawet wycieczkę do Tajlandii można wygrać , jak ktoś się zdecyduje na zakup
  • 21 listopada 2011 17:27:32 CET
    Czasem też okazuje się, że ten tańszy produkt jest tak samo dobry jak ten droższy :-)
    Obecnie dużą popularnością cieszą się sprzęty LG, mają dość duży wybór, a ceny zróżnicowane, na każdą kieszeń.
    • 103 wpisy
    22 listopada 2011 11:08:10 CET

    LG cieszy się popularnością bo robi dobry sprzęt i zgarnia za to nagrody, ostatnio przecież otrzymali aż 12 nagród CES 2012, w tym nagrodę dla najbardziej innowacyjnego produktu w kategorii dużego sprzętu AGD

  • 27 listopada 2011 21:07:44 CET
    Nie wiem jak z drobnym AGD, ale pralki i lodówki mają świetne, a przede wszystkim energooszczędne.
    • 103 wpisy
    7 grudnia 2011 10:08:55 CET

    Z drobnymi też dają sobie radę, mają też świetne telewizory 3D, można zrobic normalnie kino w domu, jeszcze samochód można wygrać na dodatek.

Szybka Odpowiedź