Forum Budowlane » Polecane firmy wykonawcze

Naprawdę godna polecenia ekipa budowlana - Warszaw

    • 2 wpisy
    9 listopada 2009 11:13:45 CET
    Po wielu miesiącach poszukiwania sprawnej i dobrze wykonującej swoją pracę ekipy całkowitym przypadkiem trafiliśmy na ekipę pana Michała. Gdyby nie mąż, to ja bym najchętniej zamknęła nasze mieszkanie na cztery spusty i już nikogo, żadnych "fachowców" tam nie wpuszczała. Byłam tak zestresowana poprzednimi partaczącymi ekipami, że na słowo "remont" robiło mi się niedobrze.

    Ekipa pana Michała, bardzo kulturalni fachowcy, pracujący szybko od świtu do nocy, mało że poprawili wszystko co napsuli ich poprzednicy to jeszcze doradzili nam kilka ciekawych rozwiązań, np. ścianę z lakierowanej cegły.

    Bardzo serdecznie polecam!
    Telefon: 604 477 836 (p. Michał)
    • 10 wpisy
    24 maja 2010 15:48:46 CEST
    A robią wszystko? Szukam ekipy do remontu ale i dobrego elektryka
    • 10 wpisy
    24 maja 2010 15:52:11 CEST
    Sorki, nie doczytałem tematu - nie szukam budowlańców, bo dom juz mam ale kogoś do wykończeniówki
    • 2 wpisy
    24 maja 2010 16:50:55 CEST
    Mają bardzo dobrego elektryka, którego z czystym sumieniem polecam, bo elektryczność mamy zrobioną, jak powiedział spec zamówiony przez Wspólnotę, robiąc przegląd instalacji elektrycznej, "z sztuką budowlaną najwyższych lotów".
    Mi ekipa pana Michała zrobiła bardzo solidnie wykończeniówkę.
    Znajomi z pracy też byli zadowoleni, bo bardzo ładnie adaptowali dwupoziomowe mieszkanie.
    Mając do czynienia z wieloma ekipami i ogromem stresu chętnie ich polecam, bo mi kiedyś też ktoś pomógł ich znaleźć.
    • 10 wpisy
    24 maja 2010 17:19:49 CEST
    o, to super
    pogadam z 2 połówką i może skorzystamy z polecenia. dzieki ogromne
    • 10 wpisy
    4 czerwca 2010 16:59:06 CEST
    podwarszawska firma remontowo-budowlana Usługi remontowo-budowlane w zakresie: tynkowanie, malowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi, skrobanie, układanie: glazura, terakota, gres, panele podłogowe, usługi hydrauliczne, usługi elektryczne, montaż: ścian g-k, okien, drzwi, umywalki, wanny, wc, oraz inne usługi związane z wykończeniem domu, mieszkania, biura, sklepu. Atrakcyjne ceny, krótkie terminy, miła, fachowa obsługa. Aktualna oferta.
    • 1 wpisy
    25 lutego 2013 20:31:09 CET

    Ja śmiało polecam ekipe która wykańczała mi całe mieszkanie i teraz wykańcza mi dom, są fachowi i niedrodzy, kontakt 510820562 Pan Patryk i Kamil

    Pozdrawiam

    Maciej grzyb

    • 9 wpisy
    2 sierpnia 2013 13:07:23 CEST
    Zapraszam do nas. Ponad 10 lat doświadczenia i liczne referencje. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Dla użytkowników forum zniżka 5% na wszystkie nasze usługi. Zapraszam serdecznie: lukasz@
    • 67 wpisy
    17 czerwca 2016 07:29:03 CEST
    DD Projekt są świetną ekipą działającą na ternie Keakowa i okolic. Solidna firma i dokłądna bardzo. POlecam
  • 17 kwietnia 2017 14:02:21 CEST

    Może się komuś przyda, moze nie, ale polecam firmę Complete Home z Warszawy. Współpracowałem z tą firmą przez jakiś czas i jest naprawdę godna polecenia każdemu kto myśli o remoncie lub wykończeniu mieszkania.


    Ten wpis został zmieniony przez instbud w 17 kwietnia 2017 14:04:05 CEST"
  • 28 lutego 2018 09:54:22 CET
    Jeżeli chodzi o dobre i godne zaufania firmy, to zapraszamy także do nas na podejmiemy się każdego wyzwania :)
    • 4 wpisy
    5 maja 2020 16:34:27 CEST

    Nam dom budowała firma Espiro Property. Namiar znaleźliśmy w internecie, ich portfolio i informacje na stronie do nas przemówiły, a potem pozytywne opinie. Duży plus mieli na pewno za wieloletnie doświadczenie i fakt, że bliskie im jest budownictwo energooszczędne. Z autopsji - już jako były klient - mogę szczerze polecić, budowaliśmy właśnie dom energooszczędny, firma wykazała się dużą wiedzą, potrafili w wielu kwestiach doradzić. Dla nas jako laików - było to na wagę złota. 

Szybka Odpowiedź