Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

    • 323 wpisy
    31 grudnia 2019 10:42:53 CET
    Oprócz samego pokrycia dachowego warto zwrócić uwagę również na sprawdzonego dekarza i dlatego ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić abyś sprawdził listę certyfikowanych dekarzy Braas, ponieważ jednocześnie stawiając na ich materiały do pokrycia dachowego uzyskasz dodatkową 15 letnią gwarancję systemową.
    • 171 wpisy
    8 kwietnia 2020 19:53:33 CEST
    Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości rozwiązań w zakresie pokryć dachowych oraz materiałów izolacyjnych to koniecznie zwróćcie uwagę na Braas w zakresie dachówek i blachodachówek. O dobrych warunkach gwarancyjnych oraz odpowiednich zabezpieczeniach przed ich porastaniem oraz zabrudzeniami, bo wykorzystują glazurę, angobę i przy dachówce betonowe podwójna powłoka akrylowa Lumino.
    • 3 wpisy
    21 kwietnia 2020 11:01:15 CEST
    Przeglądam wasze wypowiedzi i widzę, sporo różnych opinii. Postanowiłem dołożyć więc swoją cegiełkę. Ja zdecydowałem się na dach prefabrykowany czyli robiony pod konkretny wymiar. Namiary na znalazłem trochę przypadkowo. Dostałem darmową wycenę, zestawiłem z oferą moich majstrów i projektantów i zaoszczędziłem jakieś 20 %. Robota była szybka i konkretna a ja jestem zadowolony. Może warto zastanowić się i nad taką opcja. Nie wiem jakie są wasze opinie.
    • 16 wpisy
    3 czerwca 2020 17:00:18 CEST
    U mnie na dachu z kolei panele dachowe z firmy Regamet. Odkąd pamiętam byłam zakochana właśnie w takich dachach, więc cieszę się, że teraz sama taki mam :) To bardzo estetyczne, a przy tym trwałe i bardzo szybkie w montażu rozwiązanie. Zdecydowanie więc polecam!
    • 585 wpisy
    27 sierpnia 2020 15:49:43 CEST
    U nas numerem jeden okazał się wybór pięknej dachówki ceramicznej i nie muszę tutaj nic innego szukać, dobrze że Braas dba o dobre warunki izolacyjne, przystępne ceny i do tego wysoką jakość wykonania. Jednocześnie można wspomnieć, że ponownie zostali budowlaną marką roku 2020 :)

Szybka Odpowiedź