Forum Budowlane » Systemy kominowe i kominkowe

STONEO - wykonawca kominków - czy ktoś o nich słys

    • 2 wpisy
    14 grudnia 2009 15:14:26 CET
    Mam pytanie o firmę STONEO[/b:35c56944bd] z Wrocławia
    zajmującą się projektowaniu indywidualnym produktów z kamienia naturalnego - kominki, balustrady, fontanny itp

    Czy ktoś korzystał z ich usług? Jakie wrażenia?
    Czy są rzetelni i godni polecenia?
    • 1 wpisy
    20 marca 2010 19:04:24 CET
    Firma przeniosła się do Krakowa.
    Mają duży wybór gotowych produktów i indywidualne projekty też mogą zrobić.
    Nie mają cen na stronie, ale odpowiadają szybko na zapytania.
  • 19 sierpnia 2010 02:45:29 CEST
    Bara, bara i coś jeszcze???
    • 17 wpisy
    31 sierpnia 2010 20:03:43 CEST
    Jakie Bara Bara?:> Czy to ma jakiś związek z tematem?

    Jeśli chodzi o stoneo, nigdy z nich nie korzystałem, ale na jakimś innym forum natknąłem się na informacje o nich, że nawet są ok.
    • 17 wpisy
    2 września 2010 18:33:06 CEST
    Witam,mam pytanie odnosnie kominka w projekcie Tarot,czy zostawiliście i jaki czy z płaszczem wodnym
    • 5 wpisy
    21 września 2012 15:05:49 CEST

    Witam, reprezentuję firmę Stoneo o której mowa w temacie, chciałem tylko sprostować iż nasza firma faktycznie zajmuje się sprzedażą i montażem wymienionych przez przedmówcę produktów, ale nasza siedziba nie znajduje się we Wrocławiu tylko w Krakowie, nie posiadamy też tam żadnego biura. Mimo to, swoimi usługami obejmujemy cały kraj w związku z czym chętnie podejmiemy się realizacji zlecenia również we Wrocławiu.


    Zainteresowanych odsyłam do naszej strony internetowej (), gdzie poza informacjami na temat naszych produktów i usług, znaleźć można mnustwo ciekawostek i porad z zakresu wykończenia domu i mieszkania, doboru kamienia naturalnego, czy też doboru i instalacji fontann, kominków, parapetów i blatów, rzeźb i wiele innych.


    Stoneo - ekskluzywne produkty dekoracyjno-wykończeniowe z kamienia naturalnego i brązu

Szybka Odpowiedź