Forum Budowlane » Farby, kleje, tapety, lakiery

    • 28 wpisy
    28 stycznia 2010 12:59:25 CET
    Witajcie
    Stoję przed wyborem drzwi wewnętrznych do mieszkania.
    Podobaja mi się te dwa modele:


    Tak się składa, że oba wzory pasuja mi do mieszkania.
    Wg was, które ciekawsze i bardziej pasujące do nowoczesnego mieszkania?
  • 31 marca 2010 14:51:50 CEST
    Dre są ok ale spróbuj coś z polskone albo gerdy. Zwróć uwagę na warunki gwarancji i okres oczekiwanie na dostawę. Na takie drzwi czeka się ok 6 tygodni jeżeli zamówienie wychodzi z fabryki. Trzeba dobrze rozplanować odnawianie. Osobiście mieszkałem prawie 6 tygodni z zasłonami bez drzwi.
  • 8 października 2012 14:17:28 CEST

    Bardzo efektownie wyglądają drzwi z systemem przesuwnym :)

    to ciekawe i oryginalne rozwiazanie do wnętrz :)

    • 12 wpisy
    8 października 2012 16:06:49 CEST
    Za mną chodzą drzwi szklane... Niestety to spory wydatek, ale pięknie prezentują się w nowoczesnych mieszkaniach i nadają im przestrzeni.
    • 1 wpisy
    3 stycznia 2013 17:32:57 CET

    hm, no trochę kosztują takie drzwi, ale wyglądają efektownie i są solidne. można wiedzieć, czy miałeś na oku jakieś firmy? mi osobiście bardzo podoba się to, co mają tutaj: #drzwi-przesuwne
    głównie te piaskowane z imitacją witraży ;)

    • 18 wpisy
    29 stycznia 2014 23:55:16 CET
    Warto też przejrzeć ofertę producentów profili PVC, bardzo często oferują energooszczędne drzwi - my trochę przezwyczajeni jesteśmy, że w domu mają być drzwi drewniane - ale taki drzwi na profilach to nie tylko wizualnie ciekawe rozwiązanie, ale także praktyczne
    • 23 wpisy
    10 lutego 2014 23:11:47 CET
    W sumie wcześniej nie pomyślałem o drzwiach z pvc. Chcemy bardzo nowocześnie urządzić dom, więc takie rozwiązanie mogłoby dobrze pasować do całej koncepcji. Można gdzieś zobaczyć aranżacje domów z drzwiami pvc?
    • 18 wpisy
    26 lutego 2014 13:20:20 CET

    Większość producentów profili PVC ma takie drzwi w swojej ofercie. Atrakcyjne realizacje możesz znaleźć na przykład na stronie Inoutica


    Ten wpis został zmieniony przez techink123 w 26 lutego 2014 14:12:04 CET"
    • 23 wpisy
    10 marca 2014 17:00:44 CET
    techink123 napisał/a:

    Większość producentów profili PVC ma takie drzwi w swojej ofercie. Atrakcyjne realizacje możesz znaleźć na przykład na stronie Inoutica

     

     

    Przyznaje, że fajne są te propozycji drzwi z firmy Inoutic


    Ten wpis został zmieniony przez korwin w 26 marca 2014 14:24:01 CET"
    • 11 wpisy
    16 czerwca 2015 22:22:16 CEST
    scarlett26 napisał/a:

    Bardzo efektownie wyglądają drzwi z systemem przesuwnym :)

    to ciekawe i oryginalne rozwiazanie do wnętrz :)

    Drzwi przesuwne sa okej, ale najlepiej sprawdzją się tam, gdzi ejets zbyt mało miejsca na zainstalowanie tradycyjnych. W pozostałych sytuacjach zawsze doradzam klientom postawienie na zwykłe modele. Powód - mniej przez nie słychać, a to wbre pozorom ważne.

    • 6 wpisy
    25 grudnia 2018 21:46:24 CET
    Jeśli szukacie porządnych drzwi wysokiej jakości zapoznajcie się z oferta producenta drzwi Veyna. Maja szeroka game kolorów i bardzo dobre materiały.

Szybka Odpowiedź