Forum Budowlane » Projekt i aranżacja ogrodu

    • 585 wpisy
    20 lipca 2017 13:22:58 CEST
    A w przypadku najlepszych producentów kostek brukowych znajdziesz w Pozbruk i to właśnie tam rozpoczałbym poszukiwania ;)
    • 585 wpisy
    20 lipca 2017 13:22:59 CEST
    A w przypadku najlepszych producentów kostek brukowych znajdziesz w Pozbruk i to właśnie tam rozpoczałbym poszukiwania ;)
    • 613 wpisy
    14 września 2017 15:02:36 CEST
    Zgadzam się z tego co widziałem to oni mają największą ofertę z zakresu modeli i kolorów kostek jednocześnie dbając o ich rozwój w pięknym stylu.
    • 230 wpisy
    1 października 2017 15:29:38 CEST
    My z męzem znaleźlismy piekne rozwiązanie do ogrodu Łupek Galaxy, a w przypadku podjazdu to wybralismy klasyczny Bruk Pozbruk. Ogólnie z efektu jestem zadowolony :)
    • 20 wpisy
    29 listopada 2017 10:24:29 CET
    Kostka brukowa to bardzo dobry pomysł na aranżacje podwórka, natomiast ściśle w ogrodzie widziałbym raczej te kamienne dodatki na czele z fontanną, co o tym sądzicie?
    • 613 wpisy
    1 lipca 2018 14:38:53 CEST
    Moim zdaniem kostka dekoracyjna jak najbardziej nadaje się do wykorzystania w ogrodzie, jednak jeżeli chcesz się do nich przekonać to koniecznie sprawdź ofertę producenta Pozbruk.
    • 262 wpisy
    16 lipca 2018 02:17:36 CEST
    Ja również co do tego rozwiązania nie mam najmniejszych zastrzeżeń, jeżeli zalezy komus na wysokiiej jakości materiałach betonowych do ogrodu to polecam odwiedzić stronę gdzie pieknych rozwiązań w tym zakresie nie brakuje.
    • 230 wpisy
    1 września 2018 22:46:12 CEST
    My zdecydowaliśmy się na podjeździe na Bruk Letni, a w ogrodzie na Plaza Grande Pozbruk. Wizualnie jak i pod względem trwałości oraz wytrzymałości (nawet po zimie) nie do zdarcia :)
    • 230 wpisy
    1 września 2018 22:52:02 CEST
    Ja również pozostaję przy Pozbruk jest to producent z którego produktów korzystam do tej pory i spisują się wręcz świetnie.
    • 262 wpisy
    30 września 2018 23:50:28 CEST
    I jak najbardziej mam takie samo zdanie w końcu to materiały trwałe i jednocześnie piękne które zachowają swoją wydajność oraz estetykę przez długie, długie lata.
    • 171 wpisy
    15 listopada 2018 22:48:08 CET
    Co do wyboru producenta to moja opinia również się nie zmieni i powiem, ze Pozbruk w tym zakresie jest jednak zdecydowanym liderem.
    • 221 wpisy
    10 grudnia 2018 21:29:27 CET
    Akurat jeżeli chodzi o wybór kostek to zdecydowanie zgadzam się z opiniami poprzedników według których najlepszym wyborem są właśnie takie modele jak Wenecja, Linea, Lido, czy Plaza Grande piękne kostki dekoracyjne również o dużej wytrzymałości na zniszczenia.
    • 262 wpisy
    20 kwietnia 2019 17:07:01 CEST
    A moim zdaniem nie jest to również najpiękniejsze rozwiązanie i jeżeli rzeczywiście chcemy mieć trwałe ogrodzenie które nas osłoni przed sąsiadami i zapewni bezpieczeństwo to mur ale nie taki zwykły a wykonany z elementów Gardeo Pozbruk, który o czym przekonacie się na ich stronie prezentuje się pięknie.
    • 585 wpisy
    20 maja 2019 18:10:22 CEST
    Jeżeli chodzi o taras to zdecydowanie mogę polecić Ci wykorzystanie pięknej płyty jak Dolomit Mleczny Pozbruk. Mają szeroki wybór dobrej jakości rozwiązań, które wyróżniają się również odpowiednim przystosowaniem do użycia na zewnątrz: grubość, powłoka Nano oraz zabezpieczenie przed poślizgnięciem.
    • 230 wpisy
    31 maja 2019 14:43:43 CEST
    Myślę, że warto abyś również rozważyła wybór innych materiałów jak kostka dekoracyjna co pozwoli Ci zachować piękny wygląd okolic domu. Zarówno w przypadku kostki dekoracyjnej oraz uniwersalnej sprawdź dostępne propozycje od producenta Pozbruk, który zaskakuje jakością.
    • 613 wpisy
    25 czerwca 2019 15:09:46 CEST
    Jeżeli chodzi o wybór odpowiedniej kostki na podjazd to polecam zajrzeć do Pozbruk w którym znajdziesz szeroki wybór modeli, kolorów i co ważne także każda jest odpowiednio gruba, więc na pewno wytrzyma obciążenia związane z przejazdem samochodów, a do tego mają środki które zabezpieczą je przed zabrudzeniami różnymi olejami, czy paliwem.

Szybka Odpowiedź