Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

zestaw stolik + krzesła, co polecacie?

    • 56 wpisy
    1 września 2017 10:21:40 CEST
    Poszukaj po sklepach meblowych, ja lubie krzesła i stoly w starym stylu
    • 12 wpisy
    13 listopada 2017 09:38:37 CET
    Jeżeli chodzi o ładny, ciekawy zestaw stołu oraz krzeseł do kuchni lub jadalni, to zerknij także do nas na Unistyl24 gdzie znajdziesz szeroki wybór i niższe ceny :)
    • 136 wpisy
    3 kwietnia 2018 17:07:34 CEST

    Postawiłbym na klasyczną jadalnię z drewnianymi, klasycznymi meblami, w tym okrągłym stołem, z długim obrusem. Takim, który przypomina te w restauracji :)  Do tego ciemno-czerwone ściany, z szarą lamperią i wieloma retro-zdjęciami. Całość uzupełni wysoka lampa, na 3 zgrabnych nogach.

    • 15 wpisy
    21 sierpnia 2018 11:21:02 CEST

    W sklepach meblowych na allegro można zobaczyć bardzo ładne opcje całych kompletów, zestawów np. w stylu skandynawskim. Warto zobaczyć i wybrać coś zgodnego z własnym gustem i stylem jaki chemy osiągnąć po przez dana aranzącję. 


    Ten wpis został zmieniony przez ichcompl w 21 sierpnia 2018 19:31:01 CEST"
    • 13 wpisy
    9 kwietnia 2019 21:02:28 CEST

    Single, pary lub małe rodziny, które preferują styl nowoczesny - podstawić mogą na trójkątny stół. Pasować do niego będą hokery na cieniutkich nogach. Całość uzupełnią profile LED, które mogą znaleźć się w ścianie lub być zwieszone z sufitu.

    • 11 wpisy
    22 lipca 2019 15:19:22 CEST

    Można szukać bardzo długo, zwłaszcza jeśli nie jest się zdecydowanym na 100% na dany styl. Kiedy potrzebny był stół i krzesła do mnie, to chyba na tapet szło wszystko - styl nowoczesny, skandynawski, rystykalny itd. Teraz mam zestaw kupiony w abra meble i nie żałuję. Niestety, designerskie meble mogą byc bardzo drogie - co prawda znacznie lepiej wykonane, ale zależy jaki kto ma budżet do dyspozycji. 

Szybka Odpowiedź