Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

profesjonalne krycie dachów

    • 1 wpisy
    26 marca 2010 23:28:12 CET
    profesjonalne krycie dachów zdejmowanie i utylizacja eternitu obróbki blacharskie ocieplenia budynków i inne prace remontowo budowlane
  • 5 lipca 2010 15:44:15 CEST
    A może jakiś link na stronę lub kilka zdjęć referencyjnych?
    • 613 wpisy
    31 maja 2018 23:17:39 CEST
    ja postawiłem jednak na certyfikowanego dekarza braas, dzieki czemu wybierając również ich pokrycie dachowe i akcesoria mogłem skorzystać z gwarancji systemowej na 15 lat.
    • 585 wpisy
    28 sierpnia 2018 19:16:35 CEST
    Również jestem podobnego zdania co do @Sebekk54 jeżeli chodzi o dachówki od Braas to ich certyfikowani dekarze zrobią to rzeczywiście najlepiej.
    • 171 wpisy
    15 listopada 2018 22:29:14 CET
    W tym zakresie również jestem za certyfikowanymi dekarzami Braas jeżeli szukasz rzeczywiście wysokiej jakości i pewności co do realizacji dachów pokrytych dachówką.
    • 171 wpisy
    2 grudnia 2018 14:02:00 CET
    Jeżeli ma być to dach na lata to polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas, a w szczególności trwałe dachówki ceramiczne które moim zdaniem są zdecydowanie najlepszą opcją jeżeli chodzi o wykonanie, cenę i przede wszystkim właściwości izolacyjne które latem jak i zimą sprawdzają się dużo lepiej niż blacha.
    • 1132 wpisy
    12 grudnia 2018 15:26:38 CET
    Tym na szczęście zajmują się tak jak pisali poprzednicy certyfikowani dekarze Braas, więc o jakość realizacji nie musiałem się obawiać i tak też było.
    • 262 wpisy
    23 stycznia 2019 17:26:06 CET
    Moim zdaniem najlepiej zlecić wykonanie dachu certyfikowanym dekarzom bo to oni są najlepiej wyszkoleni, ja tak zrobiłem w przypadku Braas i nie żałuję dodatkowo wykorzystując ich materiały przy wykonaniu dachu możesz mieć dodatkowe 15 lat Gwarancji Systemowej :)
    • 585 wpisy
    9 kwietnia 2019 12:54:45 CEST
    Ja jednak wolałem wybrać certyfikowanych dekarzy Braas ze względu że tutaj masz już 100% pewności że dach będzie wykonany dobrze a wybierając dachówkę i akcesoria od nich + dach wykonany przez ich certyfikowanego dekarza to dodatkowa 15 letnia gwarancja systemowa :)
    • 323 wpisy
    31 grudnia 2019 10:52:27 CET
    Jak już wybieracie materiały dachowe to zwróćcie uwagę na ofertę producenta Braas, ponieważ mają bardzo szeroki wybór, dobre warunki gwarancyjne i do tego naprawdę rozsądnie przygotowane ceny także na nich na pewno się nie zawiedziesz.
    • 262 wpisy
    24 stycznia 2020 12:35:22 CET
    Dokładnie i tutaj naprawdę Braas pozytywnie zaskakuje jakością, warunkami oraz przygotowując naprawdę dobre promocje w ciągu roku. Ja jestem pozytywnie zaskoczony, że zadbali o każdy aspekt i w końcu można liczyć na super pokrycie dachowe w bardzo przystępnej cenie.
    • 171 wpisy
    8 kwietnia 2020 19:51:22 CEST
    Podzielam pozytywną opinię jeśli chodzi o Braas, zdecydowanie numer jeden pod względem jakości materiałów, dekarzy, ale również propozycji w zakresie hydroizolacji, jak Icopal

Szybka Odpowiedź