Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

    • 6 wpisy
    28 grudnia 2016 23:47:03 CET
    florimeblePL napisał/a:

    Polecam szafę przesuwną Palermo, która pomalowana jest na biały kolor, z wysokim połyskiem. Wyposażono ją w 7 półek, 2 drążki na wieszaki i 3 szuflady. Jej cechą charakterystyczną jest lustro, które wykończono stylowym zdobieniem, a także oświetlenie LED.

    przepiękna! Jaki koszt?

    • 5 wpisy
    24 stycznia 2017 13:47:16 CET
    Może białe meble. Zależy w jakim stylu chcesz mieć tą sypialnie i co tam zmieścisz.
    • 17 wpisy
    25 września 2017 19:25:37 CEST
    mam białe połączone z jasnym drewnem
    • 81 wpisy
    17 października 2017 10:52:17 CEST
    Wiele zależy od tego jak duża jest to sypialnia, i wiesza na tym więcej mebli w praktyce możemy sobie pozwolić. Z drugiej strony też musimy urządzić to z głową aby nie zagracić sypialni.
    • 4 wpisy
    25 października 2017 19:57:10 CEST
    W sypialni nie potrzeba wielu rzeczy, kluczowe jest to, żeby stworzyć odpowiednia atmosferę, musi być przytulnie, klimatycznie, najlepiej jak odpuścimy sobie umieszczanie tam telewizora i innych sprzętów elektronicznych. My zamawialiśmy łóżko, komodę i szafę do sypialni na wymiar w Estaco, porządna firma, robią wyposażenie z naprawdę dobrych jakościowo materiałów i bardzo szybko realizują zamówienia, nie trzeba czekać miesiącami na odbiór mebli, duży plus. Meble na wymiar to jednak dobra opcja.
    • 34 wpisy
    24 listopada 2017 09:07:58 CET
    To prawda, w sypialni najważniejsza jest odpowiednia atmosfera, natomiast uzyskasz ją poprzez kolorystykę i aranżację ścian jak i oświetlenie. Co do mebli- zadbaj o wygodne, szerokie łózko oraz szafę lub garderobę.
    • 4 wpisy
    27 grudnia 2017 14:31:18 CET

    O tak łóżko koniecznie mysi być wygodne i ładne. Ja zawsze marzyłam o drewnianym i udało się. Dwa miesiące temu kupiłam w mebluj dom sosnowe moni, dopasowałam sobie do niego materac, który odpowiada moim upodobaniom i mam dwa w jednym wygodę i spełnione swoje marzenie.

    • 136 wpisy
    31 stycznia 2018 11:51:43 CET

    Proponuję łóżko tapicerowane, które obite będzie tkaniną w grafitowym kolorze. Jego wezgłowie powinno być wysokie, z charakterystycznymi przeszyciami. Całość dopełni drewniana podłoga, industrialny tynk i grzejnik konwekcyjny F119.

    • 23 wpisy
    8 marca 2018 10:05:56 CET
    Również w pierwszej kolejności sugeruję postawić na wygodne i większe łóżko bo to podstawa każdej sypialni. Akurat na znajdziecie teraz nowe kolekcje, warto zerknąć :)
    • 3 wpisy
    3 lipca 2018 22:37:14 CEST

    Zmiana aranżacji sypialni to poważne wyzwanie! W końu to miejsce, w którym wypoczywasz po całym dniu pracy i musisz czuć się komfortowo. Na początku warto zatem zadbać o odpowiednie łóżko.

     

    Zachęcamy do odwiedzenia strony: - można tam znaleźć szeroki wybór łóżek - zarówno tych nowoczesnych, tapicerowanych, jak i klasycznych o ramach wykonanych z wysokiej jakości drewna. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

     

    Pozdrawiamy

     

    Super Sofa

    • 18 wpisy
    10 października 2018 15:10:34 CEST

    Osoby, które gustują w rozświetlonych sypialniach, zakupić mogą łóżko z jasno-brązowego drewna, o nietypowym kształcie - półokrągłej podstawie. Parkiet powinien być z jasnego drewna, natomiast okna bez firan, ani zasłon. Do pomieszczenia takiego wpasuje się czarna lampa Oslo, na 3 zgrabnych nogach.

    • 262 wpisy
    2 stycznia 2019 00:13:57 CET
    Takie meble na pewno też nie są tanie,dlatego ze swojej strony polecam również zwrócić uwagę na opcje od dzięki czemu rozłożyć sobie płatność na dogodne warunki kto bez obaw o wzrastające odsetki itd.
    • 43 wpisy
    21 marca 2019 13:32:18 CET

    Uwielbiam nowoczesne meble. Moim zdaniem dobrze dobrane do pomieszczenia mają klasę i styl. Teraz planuję wymieniś meble do sypialni - stare już się mocno wysłużyłu. Wybrałam już nowy zestaw od Mirjan24 - spróbuję załadować wam zdjęcie i ciekawa jestem waszych opinii. 

Szybka Odpowiedź