Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

Wanna w czarnym kolorze

    • 5 wpisy
    12 maja 2010 18:53:32 CEST

    Czy czarna wanna to dobry pomysł?

    Znalazłam sliczną na To wanna z hydromasazem, myslę, że może wyglądać naprawdę oryginalnie w połączeniu z raczej jasnym wnętrzem, mają jeszcze w tym sklepie czarną ceramikę.

  • 25 maja 2010 16:10:02 CEST

    O ile czarna umywalka może wtopić się w wystrój łazienki, będąc ciekawym akcentem, tak duża, czarna, prostokątna wanna kojarzy mi się tylko z jednym... osobiście nie zdecydowałabym się na użycie tego elementu w takim kolorze.

    O ile czarna umywalka może wtopić się w wystrój łazienki, będąc ciekawym akcentem, tak duża, czarna, prostokątna wanna kojarzy mi się tylko z jednym... osobiście nie zdecydowałabym się na użycie tego elementu w takim kolorze.

    • 30 wpisy
    11 sierpnia 2010 13:23:03 CEST
    a mi sie to wydaje calkiem ciekawe, ale wnetrze musi byc jasne, inaczej nie bedzie widac jej uroku. chociaz sama chyba nie bylabym taka odwazna;)
    • 71 wpisy
    21 sierpnia 2010 11:47:15 CEST
    Oryginalna to moze jest, ale wyglada jak sarkofag...... nie chciałabym w niej siedzieć.
    • 22 wpisy
    26 sierpnia 2010 16:31:54 CEST
    Chyba ciężko będzie z jej myciem przy twardej wodzie. Ale wygląda extra :D
  • 10 marca 2011 16:05:52 CET
    Bardzo ciekawa aranżacja, pamiętaj jednak, że w przypadku czarnej armatury bardzo ciężko jest zachować i utrzymać czystość.
    • 1 wpisy
    11 marca 2011 13:18:53 CET

    Może warto rozwarzyć wannę czarną zzewnątrz,a białą w środku - na pewno będzie latwiejsza w utrzymaniu. polecam:

  • 24 marca 2011 18:55:11 CET
    A ja uważam, że jest super :)
  • 28 kwietnia 2011 17:13:51 CEST
    Popieram, taka wanna będzie zdecydowanie łatwiejsza do wyczyszczenia, a podobnie jak poprzednia propozycja będzie zachęcać niebanalnym designem.
    • 136 wpisy
    11 maja 2011 21:35:10 CEST

    Taka wolnostojąca wanna na srebrnych, ozdobnych nóżkach w stylu retro, nada ciekawego klimatu łazience. I zgadzam się że jest praktyczna, jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Jest też zgrabna i nie duża więc nie zajmie całej powierzchni łazienki. Dobrze będzie wyglądać na tle biało-czarnych płytek podłogowych czy też ściennych. Mając taką wannę można stworzyć w łazience styl retro. Chociaż też nie koniecznie. Można ją wstawić też śmiało do nowoczesnej aranżacji, nawet w stylu modern.

  • 16 maja 2011 15:37:37 CEST
    W przypadku takich wanien styl retro, wprost idealnie wpisuje się w klimat tego typu aranżacji. Biało-czarne kafelki oraz odpowiednie akcesoria dopełnią jeszcze klimat tej stylistyki.
    • 17 wpisy
    27 maja 2011 14:55:50 CEST
    łazienka royal :) świetny pomysł zwłaszcza czarna na zewnątrz z okuciami. orientujecie się jaka jest różnica w cenach między taką stylową wanną (niekoniecznie z hydromasażem) a standardowymi, jakich pełno?
    • 14 wpisy
    31 maja 2011 11:40:34 CEST
    piękna ta czarna wanna! ale pewnie szybko widać osadzający się kamień. ale skusiłabym się jeśli miałabym środki.
  • 16 czerwca 2011 18:09:02 CEST
    Osadzający się kamień z pewnością będzie widoczny w przypadku czarnej ceramiki, w przypadku kiedy wanna jest biała w środku a na zewnątrz czarna, problem z utrzymaniem czystości, będzie mniejszy.
  • 16 czerwca 2011 18:09:04 CEST
    Osadzający się kamień z pewnością będzie widoczny w przypadku czarnej ceramiki, w przypadku kiedy wanna jest biała w środku a na zewnątrz czarna, problem z utrzymaniem czystości, będzie mniejszy.
    • 28 wpisy
    6 lipca 2011 12:39:47 CEST
    Tak szczerze mówiąc to sam nie wiem co mam myśleć na temat czarnych kolorów łazience,a szczególnie jeżeli jest to wanna. Napewno wygląda to bardzo oryginalnie.
    • 10 wpisy
    28 lipca 2011 18:01:14 CEST

    wygląda bardzo oryginalnie, ponadto w czarnych wannach nie ma nic złego, zwyczajnie wymagają one troszkę więcej pracy przy utrzymaniu czystości, z takiej wanny kożysta się raczej kilka razy w tygodniu, po kąpieli jeżeli niecka jest w środku czarna wystarczy ją wytrzeć szmatką lub ręcznikiem papierowym ( miękkim ) na sucho i po sprawie, zajmie to nam nie więcej niż 2 minuty a wanna będzie cały czas świerza i lśniąca... może jest to dodatkowe zajęcie i może nie do końca wygodne ale w sumie jeżeli ktoś z nas chce mieć piękną czarną wannę to co pozostaje zrezygnować? Nie moim zdaniem warto zainwestować kilka minut se swojego czasu i mieć to co się chcę.

    • 28 wpisy
    2 sierpnia 2011 15:08:48 CEST
    Na oryginalności się kończy,a w środku takiej wanny mamy wrażenie,że jest po prostu brudna. Nie trafia to do mnie.
    • 32 wpisy
    24 kwietnia 2012 01:19:15 CEST
    znajomi mają czarną łazienkę i po każdym użyciu muszą wycierać wszystko do sucha, żeby krople nie zasychały i nie tworzyły białych, matowych plam na błyszczącej i czarnej powierzchni. Ładnie wygląda ale jak jest czyste, więc popatrzmy na takie aranżacje, ale sami lepiej nie pakujmy się w nie
    • 44 wpisy
    25 kwietnia 2012 10:48:00 CEST
    lepsza byłaby kolorowa.. np. błękitna ;) ale nie wiem, czy są takie... czarna jest smutna, mało przyciągająca i przyjemna... dla osób które lubię poleżeć we wannie to istotne. a biała z kolei zbyt standardowa.
    • 3 wpisy
    27 kwietnia 2012 16:19:17 CEST

    Bardzo fajnie to wygląda! Też szukam czarno-białych inspiracji, bo mam ochotę na diametralną zmianę w łazience.


    • 86 wpisy
    17 maja 2012 12:41:11 CEST
    Sam nie wiem co o tym myśleć,ale może i faktycznie nie prezentuje się aż tak źle. Ważne jest to aby dodać do takiej czarnej wanny białe dodatki,aby całość nie prezentowała się zbyt mroczno.
    • 4 wpisy
    24 maja 2012 00:21:37 CEST
    Ładnie to wygląda ,ale tzreba codziennie sprzątać taką łazienkę .Chyba nikt nie ma na to czasu .
    • 32 wpisy
    21 czerwca 2012 15:45:30 CEST
    już chyba czerwona lepiej by się sprawdziła niż czarna, ale funkcjonalnie pamiętajmy, że kolor musi być taki, żeby kamień z wody się nie odcinał, bo naprawdę każda zaschnięta kropla to drama na czarnym kolorze
    • 136 wpisy
    4 lipca 2012 20:34:59 CEST

    A co sądzicie o takiej kompozycji ?

    alt

Szybka Odpowiedź