Forum Budowlane » Schody, pochylnie i balustrady

Bezpieczeństwo na schodach,pochylniach itp.

    • 1 wpisy
    27 lipca 2010 13:56:44 CEST

    Witam,

    jeśli ktoś boryka się z problemem śliskiej powierzchni na np. na schodach czy pochylniach lub po prostu chce się zabezpieczyć przed ewentualnym zagrożeniem upadkiem to polecam taki produkt jak taśmy antypoślizgowe.

    Ja osobiście użyłem taśm ze strony , wcześniej zakupiłem takie w jednym z dużych sklepów budowlanych ,ale jakościowo są bez porównania. Te z internetu trzymają się już długo i zdają egzamin na 100%.

    Jak ktoś zainteresowany to mogę podpowiedzieć jak zamontowałem itp.

    pzdr.

    • 13 wpisy
    27 listopada 2015 13:48:07 CET
    Bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze, stąd istotne jest właściwe zabezpieczenie schodów przed ewentualnym upadkiem, czemu służą wyżej wymienione taśmy antypoślizgowe oraz balustrady schodowe. Obecnie na rynku istniej wiele firm, które zajmują się wykonywaniem, bądź sprzedażą akcesoriów do samodzielnego montażu balustrad. Osobiście polecam zapoznać się z ofertą firmy ESKATT, która w sprzedaży posiada balustrady szklane, w tym samonośne, konstrukcyjne z wypełnieniem w postaci prętów, blachy perforowanej, bądź linek ze stali nierdzewnej. Wszystko na indywidualne zamówienie klienta.
    • 1132 wpisy
    29 listopada 2015 10:18:25 CET
    U mnie na szczęscie te taśmy nie były potrzebne, ale u wielu znajomych to schodzenie po nich było ryzykowne. Szczególnie gdy ktos ma małe dzieciaczki
    • 221 wpisy
    17 kwietnia 2017 22:04:41 CEST
    Lepszy rozwiązaniem wizualnym jak i praktycznym są schody blokowe marki pozbruk. Dzięki powierzchni piaskowanej schody mają cechy antypoślizgowe. Są trwałe ,a także łatwe w utrzymaniu dzieki zastosowaniu
    nanotechnologii, każdy znajdzie również swój wariant kolorystyczny dzięki obszernemu wyboru koloru, także serdecznie polecam .
  • 21 września 2017 12:47:49 CEST
    Są wszelkiego rodzaju taśmy oraz maty antypoślizgowe na schody i od tego bym zaczął, koszt zakupu naprawdę nie jest wysoki.
    • 613 wpisy
    1 października 2017 23:06:48 CEST
    Najlepsze są schody klasyczne w porównainu do rzowiązań kręconych itd.

Szybka Odpowiedź