Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

jaką blachodachówkę wybrać

    • 4 wpisy
    19 stycznia 2019 19:19:41 CET

    Ile ludzi tyle ocen. Każdy ma inny zasób portfela i inne potrzeby.  Co raz modniejsza robi się blacha trapezowa na dach. Można ja zamówić w rożnym kolorze. Cena też jest atrakcyjniejsza.  Polecam lidera stali nierdzewnej na Polskim rynku Nova-Trading.


    Ten wpis został zmieniony przez klaudii w 19 stycznia 2019 19:20:22 CET"
    • 171 wpisy
    10 maja 2019 12:08:24 CEST
    Ja rozważyłbym na twoim miejscu jeszcze wybór blachodachówki panelowej Decra bądź Quadro Braas, które dodatkowo wyróżniają trwałością i też modnym stylem.
    • 585 wpisy
    31 lipca 2019 09:05:08 CEST
    Ja mogę polecić Ci abyś zajrzał na stronę producenta Braas, ponieważ znajdziesz u nich naprawdę szeroki wybór modeli dachówek ceramicznych i cementowych w różnych kolorach i oczywiście odpowiednio zabezpieczone przed porastaniem i zabrudzeniami.
    • 613 wpisy
    31 października 2019 15:16:15 CET
    Jeżeli będziesz na etapie wyboru odpowiednich materiałów na wykonanie porządnego i trwałego dachu to polecam zwrócić uwagę na propozycje od producenta Braas, gdzie znajdziesz szeroki wybór dachówek oraz blachodachówek i wszystkich potrzebnych akcesoriów do jego wykonania. W tym do końca listopada trwa jeszcze House of Braas, która obejmuje dachówkę ceramiczną, cementową oraz blachodachówkę panelową
    • 16 wpisy
    3 stycznia 2020 21:02:27 CET

    To ja ze swojej strony mogę z absolutnie czystym sumieniem polecić pokrycia z blachy Regamet. Współpracują z różnymi międzynarodowymi dostawcami stali, a co za tym idzie - mają bardzo długą gwarancję. A przy tym naprawdę pięknie się te pokrycia prezentują, więc ze swojej strony bardzo polecam.

    • 585 wpisy
    27 sierpnia 2020 15:55:07 CEST
    Sam osobiście zdecydowałem się postawić na cały dach od Braas a jego montażem zajął się ich certyfikowany dekarz dzięki czemu wyszło idealnie, a ja dodatkowo otrzymałem na niego aż 15 lat gwarancji systemowej.

Szybka Odpowiedź