Forum Budowlane » Materiały z drewna i jego pochodnych

co myślicie o e-zakupach drzwi?

  • 7 sierpnia 2010 19:48:15 CEST

    jak w tytule ... chodzi mi dokładnie o

    jakie macie zdanie na temat tego serwisu?

    z góry dzięki

    • 1 wpisy
    9 sierpnia 2010 01:41:07 CEST

    Ja chętnie wypowiem się na ten temat. Właśnie jestem po remoncie mieszkania. Fajny kolorek + wzorzasta tapeta na ścianę, w jednym pokoju nowe meble i ... no właśnie. Postanowiłam zaszaleć. Wymieniliśy z mężem drzwi wewnętrzne. Już znudziły się nam te stare, białe zwyklaki z wielkimi szybami. Postanowiliśmy wybrać Portę, bo drzwi wejściowe mamy tej fimy i nie dość, że bardzo sobie chwalimy to jeszcze mamy teraz komplet :) No i tu właśnie spotkała nas miła niespodzianka, bo wypatrzyłam na stronie firmy, że można sobie wybrać wszystkie detale (kształ kolor, klamki...) i zamówić on-line z dostawą do sklepu. Zaryzykowaliśmy, bo lubimy zakupy przez internet i jesteśmy bardzo zadowolni. Wszytsko poszło bardzo sprawnie, drzwi były po przystępnych cenach i mogliśy dopasować do naszych drzwi takie elementy, któryzch być może akurat nie byłoby na stanie w sklepie w naszym mieście. Tak więc same plusy, bo drzwi prezentują sie naprawdę super!:)

  • 12 sierpnia 2010 13:17:04 CEST
    Rozmawiałem jeszcze z kilkoma osobami i ostatecznie zamówiłem 4 sztuki drzwi do środka. Samo zamawianie rzeczywiście wygodne. Lada dzień odbieram z salonu i montuje. dzięki za odpowiedź.
    • 2 wpisy
    23 sierpnia 2010 01:30:29 CEST
    Takie zakupy to dobra rzecz, ale trzeba wiedzieć czego się chce. Ja wolę tak, bo jak idę do salonu to nasyłają na mnie jakąś uroczą kobietę i kupuje dokładnie to czego nie chciałem ;) Niezła ta strona porty, prawdę mówiąc nie widziałem, żeby inne firmy coś takiego wprowadziły, a szkoda. U mnie na razie zakup drzwi się nie szykuje, ale zanim się wybiorę do realnego sklepu, zerknę na ofertę e-porty na pewno ;)
    • 4 wpisy
    27 sierpnia 2010 17:11:39 CEST

    Ja też zamawiałam do domu drzwi z ePORTY. Wygodnie, szybko i wszystko klar. Jak czegoś nie byłam pewna, to dzwoniłam do punktu dystrybucyjnego i wszytskie informacje dostawałam od ręki. ePORTA jest o tyle fajna, że można się pobawić w projektowanie i zobaczyć co tak na prawdę pasuje do naszego wnętrza. To na co zwrócili mi panowie uwagę, to konieczność wzięcia fachowej ekipy do montażu. Porta taką też oferuje.

    • 71 wpisy
    31 października 2010 11:53:46 CET
    Ja robie czesto zakupy w necie, więc jesli miałabym kupować drzwi, to dlaczego nie w ten sposób.
    • 1 wpisy
    11 lutego 2011 15:01:11 CET

    Ja chętnie wypowiem się na ten temat. Właśnie jestem po remoncie mieszkania. Fajny kolorek + wzorzasta tapeta na ścianę, w jednym pokoju nowe meble i ... no właśnie. Postanowiłam zaszaleć. Wymieniliśy z mężem drzwi drewniane wewnętrzne. Już znudziły się nam te stare, białe zwyklaki z wielkimi szybami. Postanowiliśmy wybrać Portę, bo drzwi wejściowe mamy tej fimy i nie dość, że bardzo sobie chwalimy to jeszcze mamy teraz komplet :) No i tu właśnie spotkała nas miła niespodzianka, bo wypatrzyłam na stronie firmy, że można sobie wybrać wszystkie detale (kształ kolor, klamki...) i zamówić on-line z dostawą do sklepu. Zaryzykowaliśmy, bo lubimy zakupy przez internet i jesteśmy bardzo zadowolni. Wszytsko poszło bardzo sprawnie, drzwi były po przystępnych cenach i mogliśy dopasować do naszych takie elementy, któryzch być może akurat nie byłoby na stanie w sklepie w naszym mieście. Tak więc same plusy, bo drzwi prezentują sie naprawdę super!:)

    też jestem zwolennikiem takich drzwi, ale jak to wygląda cenowo, czy jest to duży wydatek?

  • 23 czerwca 2012 11:01:47 CEST
    Jeżeli chodzi o solidne drzwi to gorąco polecam firmę Czerwiak. Są to drzwi drewniane na bazie naturalnego drzewa sosnowego. Solidne w przystępnych cenach. Firma dysponuje szeroka gamą wzorów.
    • 51 wpisy
    22 lipca 2012 20:01:16 CEST
    w zeszłym roku wymieniałem w całym domu drzwi. Miałem do wyboru kilku producentów/modeli ę. Ostatecznie zdecydowałem się na:
    ,6452,6452,
    • 54 wpisy
    16 sierpnia 2012 13:36:24 CEST
    W takim razie czekamy na Twoją opinię odnośnie użytkowania tych drzwi. Firma wydaje się dobra,ale zobaczymy jak jest w praktyce.
    • 32 wpisy
    29 sierpnia 2012 17:32:01 CEST
    Witam na forum. Trzeba przyznać,że te drzwi z wyglądu prezentują się ciekawie,też chętnie poczytam opinię na temat tego jak sprawdzają się w praktyce i czy są solidne.
    • 42 wpisy
    30 sierpnia 2012 12:34:38 CEST
    Jeżeli kogoś interesują dobre drzwi w atrakcyjnych cenach,to zapraszam także do nas mamy szeroki wybór.
    • 613 wpisy
    13 lutego 2016 16:17:22 CET
    Jednak postawiłbym na sklepy stacjonrane. Łatwiejszy i o wiele szybszy kontakt.
    • 1132 wpisy
    1 maja 2016 10:14:19 CEST
    I mozna dokładnie obejrzec materiały co jest bardzo wazne.
    • 6 wpisy
    13 czerwca 2016 21:54:18 CEST
    Generalnie zakupy przez sieć mają swoje zalety. Od kilku lat reglanie w ten sposób kupuję część produktów. Mam kilka zaprzyjaźnionych hurtowni w Polce co do których mam pewność i są sprawdzone. Bardzo mi to ułatwia życie oraz oszczędzam czas. Np. mój ostatni zakup to kołki Mungo i odzież robocza Beta w Muntech24. Tu akurat Panowie są bardzo komunikatywni i pomocni. Przesyłki dochodzą na czas. Tak wiec jak dla mnie e-zakupy są jak najbardziej pomocne i przydatne
    • 613 wpisy
    29 września 2016 06:22:44 CEST
    Ja najpierw przejrzałbym ofertę w sklepach na żywo, a dopiero później zobaczył jak tam ceny wyglądają w e-sklepach bądź aukcjach.

Szybka Odpowiedź