Forum Budowlane » Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie

    • 10 wpisy
    2 lipca 2012 22:47:37 CEST
    ja też bym polecała zrobienie mebli na zamówienie. Wtedy zostanie wykorzystany każdy metr, nawet ten pod skosami. Ja miałam kiedyś jaki segment, który sama zaprojektowałam jako dziecko jeszcze i potem firma robi mebelki według twojego pomysłu:)
    • 31 wpisy
    21 lutego 2013 14:32:17 CET

    To jest propozycja pokoju, w którym teraz można dodać kilka elementów bardziej dziecięcych, a potem można zostawić w takiej wersji. Taki pokój zachęca dziecko do przebywania w domu :)

    • 1 wpisy
    17 kwietnia 2013 16:35:33 CEST

    Podepnę się od razu pod temat. Własnie urządzam dość nieduży pokój dla dzieci bo to kilkanaście m2 raptem. Znalazłem fajny pomysł:

    ,

    o ile farbę tablicową mam ogarnięta ktoś wie gdzie kupić/znaleźc/zamówić takie poduszki z literkami? nigdize nie mogę znaleźć.

    • 3 wpisy
    9 maja 2013 13:05:44 CEST
    Wszystkie projekty bardzo fajne, ale żaden z nich nie uwzględnia odpowiedniego zabezpieczenia miejsca, gdzie dziecko bawi się najczęściej, czyli na podłodze. Jako powszechnie wiadomo dywany i wykładziny to siedlisko batkerii i różnej maści alergenów. Ja teraz jestem w trakcie urządzania pokoju swojego dziecka i nie do końca chce, żeby bawiło się ono na gołym drewnie. Szukając inspiracji trafiłam na stronę producenta Wydaje mi się, że skoro taką matę można uprać w pralce, to jest ona chyba lepszym rozwiązaniem niż dywan. Co sądzicie?
    • 2 wpisy
    29 maja 2013 00:03:01 CEST

    jako świeżo upieczona mama nie mam zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach i szukanie mebelków, dlatego też zdecydowałam się zamówić cały zestaw przez internet (). Przywieźli, wnieśli i po problemie żeby wszystko było tak proste jak urządzanie pokoiku

    • 18 wpisy
    29 maja 2013 23:15:05 CEST
    Dla urządzających pokoje dziecięce polecam inpiracje ze strony Fluggera, naprawdę świetne pomysły i zestawienia kolorystyczne :)
  • 2 czerwca 2013 15:46:03 CEST
    Extra pomysły, kreatywne i niskobudżetowe. Mi podoba się pomysł z pomalowaniem tablicy na ścianie farbą tablicową.

    %20til%20dit%20hjem/Boernevaerelser/
  • 10 czerwca 2013 18:58:16 CEST
    Proponuję by wejść na stronę internetową Meble kolorowe, wykonane z fantazją dla dzieciaczków. Znieść coś można również dla młodzieży.
    • 21 wpisy
    25 lipca 2013 20:27:52 CEST
    olgaw napisał/a:

    Witam,

    planuje remont w pokoju dziecka - dziewczynka 9lat. Nigdzie nie moge znaleźć odpowiednich mebli. Potrzebuje wszystkiego - biurko, łóżko, coś na ubrania, książki, zabawki. Wszystkie zestawy w sklepie mają coś nie tak - albo złe wymiary albo są za bardzo dziecinne. Dzieci jednak szybko rosną a ja nie chciałabym wymieniać mebli zbyt często. Może Wy widzieliście gdzieś fajne zestawy? Albo rozwiązania - bo nie bardzo wiem jak to wszystko zorganizować - pokój jest pod skosem :(

    Będę wdzięczna za każde wskazówki :)


    Jak dla mnie to nie ma problemu. 9-latka to już duże dziecko i w tym wieku nie warto kupować dziecięcych zestawów. Szybko wyrośnie i straci zainteresowanie. Wydaje mi się, że lepsze są już "dorosłe" meble , np. takie łóżko . Póki dziecko nie jest jeszcze za duże, to można je przyozdobić, albo kupić kolorową pościel. Wkrótce już nie będzie to potrzebne, a łóżko nadal będzie pasować. To samo tyczy się biurka, szaf czy komód.
    • 40 wpisy
    15 listopada 2013 14:46:25 CET
    A ja w kwestii mebli to przede wszystkim szukałbym w dobrych sklepach internetowych,gdzie ten wybór jest największy. Teraz można też natrafić na ciekawe promocje z okazji nadchodzących świat.
    • 5 wpisy
    11 marca 2014 09:26:37 CET
    Farba tablicowa, ale rewelacyjny pomysł! :) muszę zastosować ją u nas w pokoju dziecięcym.
  • 1 lipca 2014 13:17:39 CEST

    Postaw na klasyczne meble, w stonowanych barwach, takie jak np. z jednej z naszych kolekcji Pudrowej. Stworzyliśmy ją z myślą o mamach, które szukają alternatywy dla wystroju w jednolitym różu. Cechuje ją połączenie szlachetnej szarości z kolorem pudrowym, a elementem dekoracyjnym jest koronka z haftem richelieu.

     

    • 8 wpisy
    25 września 2019 09:12:42 CEST

    ja polecam korzystac gotowych projektow pokoi dzieciecych znajdujacych sie na wiekszosci stron sklepow meblowych. 


    Ten wpis został zmieniony przez domiiiniika w 25 września 2019 09:15:46 CEST"
    • 43 wpisy
    2 października 2019 10:12:02 CEST
    CiekaweLampy1 napisał/a:
    ja też bym polecała zrobienie mebli na zamówienie. Wtedy zostanie wykorzystany każdy metr, nawet ten pod skosami. Ja miałam kiedyś jaki segment, który sama zaprojektowałam jako dziecko jeszcze i potem firma robi mebelki według twojego pomysłu:)

    Do pokoju mojej córki (10 lat), choć jest wąski i wydawało mi się, że nie ustawny spokojnie dopasowałam meble młodzieżowe ze sklepu internetowego  . Teraz wybór pojedynczych mebli i gotowych zestawów jest naprawdę bardzo duży i łatwo można nawet do bardzo niewymiarowego pomieszczenia dopasować wszystkie niezbędne meble. Polecam    

    • 3 wpisy
    28 sierpnia 2020 18:33:17 CEST

    Proponuję odwiedzić Tu w jednym miejscu masz praktycznie wszystko do domu i dla malucha. Warto tu poklikać.


    Ten wpis został zmieniony przez aranik w 28 sierpnia 2020 18:33:33 CEST"
    • 43 wpisy
    21 grudnia 2020 10:47:39 CET

    Moi chłopcy są juz w wieku szkolnym i planuję urządzic im pokój na wzóre tej inspiracji: 

Szybka Odpowiedź