Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

naklejki na lodówke

    • 1 wpisy
    27 września 2010 13:42:13 CEST

    Hej!!!

    Właśnie remontuje kuchnie, nie stac mnie juz na zakup nowych sprzętów AGD a chciałbym odnowić moja lodówke i znalazłam cos takiego:

    —oferta/#ogloszenia-ze-zdjeciem130537

    Bardzo spodobał mi sie ten pomysł ale obawiam sie, że naklejki moga sie odklejać lub odstawać po jakimś czasie. Może ktos z was miał takie naklejki na swojej lodówce i może mi doradzic czy to dobry pomysł??

  • 29 września 2010 14:08:39 CEST
    Tak, jak bywa z wszystkimi foliami, jest szansa, że obawy się potwierdzą. Może lepiej zainwestować w ciekawe magnesy na lodówkę nie rysujące powierzchni - można nimi przymocować np. zdjęcia.

    • 71 wpisy
    3 listopada 2010 22:45:11 CET
    Słyszałam wiele opinii o tych naklejkach, ale w większości pozytywne. Nie oklejają się, ale trzeba pamiętac, aby nie myć tych powierzchni bardzo mokrą szmatką, wilgotna lekko powinna wystarczyć.
    • 136 wpisy
    9 listopada 2010 21:37:46 CET

    Naklejka na lodówkę to ciekawy pomysł, na pewno przyozdobi twoją kuchnie.

    Jeśli chodzi o ich trwałoś, to na pewno lepszym i praktyczniejszym rozwiązaniem będzie mata magnetyczna do lodówki.

    Maty magnetyczne można obecnie znaleść też z ciekawymi motywami np. z Nowym Jorkiem czy Paryżem.

    Mata jest trwalsza i można ją zdjąć z lodówki. Pod tym linkiem możesz sobie je zobaczyć:

    • 7 wpisy
    10 listopada 2010 13:08:45 CET
    super ! wielkie dzieki za linka
  • 12 listopada 2010 14:44:38 CET
    No ciekawe, ale u nas i tak się tego nie da zrobić, bo obecnie moja cała lodówka jest tak kolorowa przez magnesy z Danonków. Dziecko nie pozwala nawet jednego ściągnąć. W sumie nawet są przydatne do podpięcia rachunków czy jego malowideł:)
    • 45 wpisy
    14 grudnia 2010 12:48:59 CET
    wydaje mi się że są specjalne farby w sprayu którymi można odświeżyć lodówkę z zewnątrz
  • 18 sierpnia 2011 14:07:58 CEST
    Ja wolę chyba jakoś klasyczny wygląd lodówki bez żadnych udziwnień, chociaż nawet fajnie wygląda zdjęcie, które podesłałaś, ale wszystko zalezy jakie się ma wnętrze. Jesli kuchnia jest prosta, zimna i w klasycznych kolorach to taka naklejka byłaby fajnym akcentem.
    • 10 wpisy
    2 lutego 2012 13:50:52 CET
    Ja też słyszałam, że lepiej sprawdzają się magnesy - nie niszczą sprzętu. Gdybyś zdecydowała się jeszcze kiedyś zmienić ich wygląd będzie to znacznie łatwiejsze.
    • 10 wpisy
    29 marca 2012 21:56:22 CEST
    trzeba poszukać opini o tym produkcie w sieci być może ktoś już to zakupił i się wypowiedział. Ja osobiście popieram takie metamorfozy można zmienić charatker urządzenia :)
    • 44 wpisy
    4 kwietnia 2012 13:35:22 CEST
    może ktoś z Was spotkał się kiedyś z naklejkami na lodówkę w stylu pop-art?
    • 4 wpisy
    11 maja 2012 16:22:51 CEST
    Wiem, że takie rzeczy można dostać bo sama mam Puszkę Andego Warhola. To był jednak prezent, wiec niestety nie wiem gdzie była kupiona, ale zapytam :)
    • 1 wpisy
    17 maja 2012 15:27:42 CEST

    Magnesy na lodówkę można zorganizować sobie na stronie producenta Wykonują magnesy o dowolnym kształcie i treści.

    Naklejki magnetyczne na lodówkę świetnie wykorzystują jej powierzechnie. Sam mam magnesy ze zdjęciami z wakacji, owoce, warzywa, plan lekcji...

    Ww firma wykonuje również magnesy na lodówkę z dosarczonego projektu graficznego, to jakie magnesy będą na lodówce zależy od naszej wyobraźni... :)

  • 28 maja 2012 14:45:02 CEST
    Sporo tego jest w sieci.
    • 86 wpisy
    18 lipca 2012 12:37:42 CEST
    Racja,same naklejki na lodówkę,meble czy ścianę to tak naprawdę fajna i zdecydowanie tańsza ozdoba,myślę że warto się nimi interesować. Sam takie posiadam i są jak najbardziej w porządku.
    • 17 wpisy
    17 marca 2013 00:48:49 CET
    Świetne są te naklejki:) W ogóle fajnie by było znaleźć firmę, która produkuje takie na zamówienie, według wybranego wzoru itd:)
    • 6 wpisy
    25 marca 2013 22:49:41 CET
    My mamy magnesy. :) ŁAtwo zdjąć. Robiliśmy na zamówienie.
    • 3 wpisy
    12 maja 2013 19:42:45 CEST
    Takie maty na lodówkę to fajna sprawa. Jeśli lodówka jest zniszczona, to można łatwo ją w ten sposób odnowić, a jeśli lodówka jest nowa to można po prostu odświeżyć wygląd kuchni. Sama przymierzam się do zakupu takiej maty, upatrzyłam sobie taki wzór Teraz pozostaje tylko wymierzyć lodówkę i zamówić. Podobno łatwo się je czyści i nawet po dłuższym użytkowaniu wyglądają jak nowe.
    • 48 wpisy
    8 lipca 2013 14:59:01 CEST
    Nie lepiej coś na magnesy? Ewentualnie można dać naklejki welurowe takie jak na ściany, powinny się trzymać a koszt niewielki bo do 20zł
    • 13 wpisy
    3 grudnia 2013 14:20:40 CET
    Naklejki na ścianyto świetny pomysł na odnowienie wnętrza. Po pierwsze wychodzi o wiele taniej niż w przypadku malowania, po drugie szybciej, a po trzecie bez bałaganu. Wiadomo kiedy trzeba malować to trzeba, ale czasem można pociągnąć jeszcze jakiś czas stosując naklejki na ściany. Teraz jest duży wybór na rynku, np. w sklepie online decorand .pl mają spory wybór naklejek w różnorodnych wzorach.
    • 7 wpisy
    10 czerwca 2014 16:56:47 CEST

    Jeżeli je dobrze przykleisz możesz być pewny, że nic złego się z nimi nie stanie. Trzeba tylko zrobić to dokładnie i zainwestować w dobrej jakości naklejki.

    • 20 wpisy
    5 września 2014 12:34:12 CEST
    Czemu nie, fajny pomysł na zmianę niskim kosztem
    • 129 wpisy
    8 października 2014 16:37:35 CEST
    Jako ozdoba mogą być,aczkolwiek po naklejkach zostają rożne obdarcia i cięzko je potem usunąć,więc też nie jest to do konca praktyczn aopcja.
    • 7 wpisy
    26 stycznia 2015 09:41:05 CET
    Jak kupisz dobrej jakości naklejki to na pewno nie powinny zostawiać śladów ani też nie powinny się odklejać. Jednak to trochę kosztuje. Warto na pewno, bo po co wydawać mniej i wymieniać co chwilę. Ja mam kuchnię w zabudowie, więc nie korzystałem ale siostra ma i własnie na początku miała tańsze.. niestety o wiele gorsze.
    • 2 wpisy
    29 stycznia 2015 11:26:05 CET
    Hej,
    Właśnie też zastanawiam się nad naklejką na lodówkę. Pierwszy pomysł to było polakierowanie jej na nowo. Teraz już sam nie wiem. A wy co polecacie?

Szybka Odpowiedź