Forum Budowlane » Schody, pochylnie i balustrady

Balustrady aluminiowe

    • 2 wpisy
    10 września 2012 16:02:51 CEST

    a ja nie polecam, pracownicy odstawiają pańszczyznę a liczą na Bóg wie jakie wypłaty ....

    • 13 wpisy
    27 listopada 2015 10:11:23 CET

    Ze swojej strony polecam natomiast zakup balustrad ze stali nierdzewnej. Są one nie tylko trwałe, ale ponadto nie wymagają żmudnych zabiegów konserwacyjnych jak to ma miejsce w przypadku balustrad drewnianych, bądź kutych. Ponadto balustrady ze stali idealnie pasują do nowoczesnych aranżacji. Więcej na ich temat znajdziecie na stronach internetowych firmy eskatt


    Ten wpis został zmieniony przez roman1976 w 27 listopada 2015 10:13:45 CET"
    • 1132 wpisy
    29 listopada 2015 10:20:23 CET
    To zalezy od wnętrza nie zawsze każdy rodzaj będzie pasował. Oczywiście, że przy jednych, czy drugich będzie więcej pracy. Ale jest to cena za piekno :)
    • 23 wpisy
    2 grudnia 2015 18:25:18 CET

    Zaletą stali nierdzewnej jest to że można wykonać dany element balustrady wg własnego wzoru :) Na pewno pasują do każdego rodzajów schodów :) No i jak wspominano są łatwe w utrzymaniu :) 

    • 1 wpisy
    6 grudnia 2015 18:43:22 CET
    Zgadzam się z powyższymi opiniami, stal nierdzewna jest bardzo dobrym wyborem, trwała, solidna, nie trzeba się z tym dużo bawić :)
    • 82 wpisy
    21 listopada 2016 11:04:23 CET

    Sama skorzystałam z oferty firmy  BTH Import Stal i jestem bardzo zadowolona. Balustrada  zewnętrzna nie zmienia swojego wyglądu. Nawet pod wpływem czynników atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, ze stalą nierdzwną nic się nie dzieje.

    • 323 wpisy
    29 stycznia 2017 19:30:06 CET
    Ja chciałbym mieć balustrady jednak szklane, jednak no trochę kosztują i tak rozważam czy są opłacalne.
  • 21 września 2017 12:45:51 CEST
    Zamiast aluminium polecam postawić na stal nierdzewną, gdzie taka balustrada prezentuje się bardzo efektownie i jest przy tym niezwykle solidna, wytrzymała.
    • 613 wpisy
    1 października 2017 23:07:12 CEST
    A omże drewniane bądź w połaćzeniu ze stalą?
    • 4 wpisy
    9 grudnia 2018 20:01:00 CET
    Ja sam montowałem sobie w domu balustradę szklana. Mocowania do niej kupiłem u firmy Mocujpl adres ich strony:
    natomiast szkło kupiłem w mieście hartowane,laminowane.
    Jak macie jakies pytania,chetnie pomoge.
    • 585 wpisy
    1 maja 2019 20:23:44 CEST
    Nie wiem czy jest to odpowiednie rozwiązanie do domu, wolałbym jednak postawić na trwałe balustrady drewniane które będą pięknym elementem aranżacji.
    • 12 wpisy
    25 października 2019 11:03:04 CEST
    Ja zrobiłem sobie balustrady z czarnej blachy z wzorem wycinanym laserowo wygląda megaaa. Wyszło całkiem w dobrej cenie, materiał zakupiłem sam tylko laserowe cięcie zrobiło mi Centrum Laserowe Veyna, nie mają problemu z tym, żeby realizację zrobić na materiale klienta. Parę lekcji na necie poświęcony swój czas i wyszło całkiem zacnie.
    • 2 wpisy
    5 marca 2020 14:22:58 CET
    rotax napisał/a:
    PiotrZ napisał/a:
    Zgadzam się z powyższymi opiniami, stal nierdzewna jest bardzo dobrym wyborem, trwała, solidna, nie trzeba się z tym dużo bawić :)

    Dokładnie! moim zdaniem także aluminium jest najbardziej odpowiednie. Warto poszukać hurtowni jak ta w Przyłękach: Hurtownia aluminium PK Met


    Ten wpis został zmieniony przez rotax w 5 marca 2020 14:23:43 CET"

Szybka Odpowiedź