Forum Budowlane » Systemy Inteligentnego Domu

Inteligentny Dom - prośba o poradę / informace

  • 9 grudnia 2010 15:35:07 CET

    Witam,

    Jestem w trakcie wykanczania budowy domu i chcę go wyposażyć w tą całą "inteligencje" (ciekawe tylko czy dzieci zaczną się lepiej uczyć;)). Mieszkam w Brzezince i zrobiłem małe rozeznanie w moim rejonie. Mam ofertę na Teletask, LCN, i Vision BMS. Przyznam, że ten ostatni przypadł mi do gustu i tu właśnie pytanie, czy ktoś z was mial styczność z tym sytemem, albo ma zamontowany i mogłby coś więcej powiedzieć?

    • 1 wpisy
    10 stycznia 2011 14:05:16 CET
    Witam
    Ja także wiele czytałem w necie na temat systemów inteligentnych domów i natrafiłem właśnie na system Vision. Po wizycie w firmie APA w Gliwicach i krótkiej prezentacji możliwości systemu, zrobił on na mnie wrażenie. Z całą pewnością jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ jest to jeden system, który bedzie nam obsługiwał cały dom. Czyli nie mamy w domu kilka różnych osobnych systemów do sterowania oświetleniem, alarmem, ogrzewaniem. Wszystko obsługujemy z jednego miejsca. Bardzo ciekawe jest to że możemy to zrobic także będąc z dala od domu, poprzez internet lub sms. Jest to poniekąd także "uniwersalny" system, ponieważ w każdej chwili można go rozbudowac od dodatkowe elementy, czy zaprogramowac mu dodatkowe funkcje.
  • 27 września 2011 12:03:55 CEST

    Proponuje system inteligentnego domu w formie bezprzewodowej.

Szybka Odpowiedź