Forum Budowlane » Systemy Inteligentnego Domu

Domowy monitoring na każdą kieszeń

    • 2 wpisy
    22 grudnia 2010 23:05:23 CET

    Witam,
    Zachęcam do wypróbowania naszego nowatorskiego rozwiązania eOchroniarz: ().
    Wystarczy zwykła kamerka internetowa + nasz system, i z dowolnego miejsca na ziemi możliwa będzie obserwacja domu, dziecka, osoby starszej pozostawionej w domu. System wyposażony jest w detektor ruchu, w razie wykrycia automatycznie rozpocznie nagrywanie, a także powiadomi Cię SMS'em lub mailem.

    Zachęcam do rejestracji (jest również konto darmowe):

    W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą:)


    Pozdrawiam
    Karol Stachyra
    attic lab
    biuro@

    • 18 wpisy
    16 lipca 2013 23:24:39 CEST
    Ja używam systemów niemieckiego producenta Siedle, niezawodne, wygodne, zapewniające maksimum komfortu, a przy tym zarówno jeśli chodzi o instalacje kamer oraz stacje dokujące to wszystko naprawdę wysokiej jakości - choć nie są tani.
    • 21 wpisy
    26 lipca 2013 14:34:21 CEST
    może coś ttuaj sie znajdzie
    • 585 wpisy
    21 grudnia 2015 08:04:40 CET
    Jak ktos ma dobry dom na pewno się przyda, a ile takie cudo kosztuje ? :)
    • 5 wpisy
    4 września 2016 09:53:38 CEST

    Ja ostatnio szukałam systemu domu inteligentnego i trafiłam na SmartHome od ferguson -  Czy ktoś z was krzysta z tego systemu? Jak się sprawdza? Szczerze mówiąc oferta mnie interesuje bo nie jest jakoś kosmicznie droga a system jest porządny.

    • 613 wpisy
    23 października 2016 20:50:53 CEST
    Zalezy jaką kwotę chcecie na to przeznaczyć od tego trzeba zacząć :)
    • 6 wpisy
    24 września 2017 10:50:28 CEST
    Posiadam w swoim domu zestaw "SmartHome Security Kit" od Fergusona. Jak do tej pory jestem z niego bardzo zadowolony, a mam go już ponad 6 miesięcy. Jego ogromną zaletą jest na pewno łatwość w obsłudze, jak i wielofunkcyjność. Jak dla mnie wart swojej ceny.
    • 8 wpisy
    9 lutego 2018 11:07:27 CET
    Pewnie, ze wszystko zalęzy od kwoty jakąmozesz przeznaczyć na ten cel, natomiast system monitoringu na każda kieszeń znajdziesz u nas na Makrosat, chętnie doradzimy :)
    • 53 wpisy
    17 lipca 2019 10:55:06 CEST
    Instalacje alarmowe i systemy monitoringu ABAKS SYSTEM to najlepszy sposób ochrony nieruchomości przed włamaniem i napadem.
    Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń.
    Oferujemy profesjonalny dobór elementów systemu, bezpłatne analizy i konsultacje a także wycena oraz dojazd do klienta.
    Wejdź i zobacz co możemy Ci zaproponować.

Szybka Odpowiedź