Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

oświetlenie sypialni

    • 17 wpisy
    10 kwietnia 2013 15:02:24 CEST

    No faktycznie, jednak w sypialni nie ma takiego zapotrzebowania na nie wiadomo jaką ilość światła, nie potrzeba tam żyrandola. Jeżeli ktoś pracuje w sypialni to tak jak poprzedniczka napisała - oświetlenie przy biurku powinno wystarczyć. A co do światła bocznego,to ja co prawda zamiast kinkietów wolę lampki nocne jak np na aranżacji podanej w linku, ale generalnie założenie jest te same:)

    • 5 wpisy
    16 kwietnia 2013 11:23:39 CEST

    Dobrym rozwiązaniem byłby montaż szyn lub linek na suficie. Możesz układać szyny w różnych kierunkach i spotami ukirunkowywać swiatło tam gdzie jest najbardziej potrzebne. Proponuję zajrzeć na strone internetową www. olampa. Widziałam tam wiele systemów szynowych do montazu i gotowe systemy.

  • 15 maja 2013 15:52:05 CEST
    Dzięki za tę stronę do Agata meble. Nie mam ich na miejscu ale widzę że można kupić spokojnie przez internet. Właśnie zrobiliśmy małą roszadę. Dzieci przenieśliśmy do dużego pokoju a my z mężem mamy mały pokój. I własnie brakuje nam takiego fajnego, wieczornego oświetlenia. myślę aby coś takiego zamówić
    ,produktow/44-Oswietlenie/46-Lampy,podlogowe/7707-pillar,lampa,?lp=6
    sporo zjechali z ceny więc jest okazja.
    • 17 wpisy
    22 maja 2013 17:20:03 CEST

    nom, dwieście złotych z hakiem z ataką wysoka lampę to nie jest dużo:)

    • 81 wpisy
    31 lipca 2014 12:33:22 CEST
    Zgadza się,a tym bardziej że tera zmożesz poszukać ciekawych promocji w sklepach internetowych i na pewno uda się coś wybrać. Polecam też mniejsze lampki na szafki nocne w sypialni,one spokojnie się sprawdzą.
  • 28 sierpnia 2015 19:25:51 CEST

    Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe oferuje SPECLED. Nowoczesne modele światłowodowe, eleganckie lampy NULAMP oraz listwy LED. Obsługa klienta na wysokim poziomie sprawi, że zakupy staną się przyjemnością.

    • 67 wpisy
    30 sierpnia 2015 23:49:01 CEST
    moja żona jest wprost zakochana w dodatkach w stylu art deco. ostatnio namówiła mnie, żebyśmy kupili sobie taką lampę. no i kupiliśmy - od firmy cygal. robi wrażenie
    • 1132 wpisy
    11 października 2015 11:22:36 CEST
    A możesz zrobić zdjęcie jak to wygląda, albo chcociaz podać model ? :)
    • 585 wpisy
    15 listopada 2015 13:12:00 CET
    W sypialni ledowe tasmy w podwieszanym suficie wygladają bardzo fajnie i nadają ciekawy nastrój. Do tego obok łózka na szafce mozna postawić lampy :)
    • 2 wpisy
    28 marca 2016 19:21:52 CEST
    ja mam lampe sufitową i lampki doświetlające - nadające nastrój. dużo lamp fajnych widziałam na stronce lumenpro - większość dostępne od ręki wiec wiadomo że wyszłam obładowana lampami:)
    • 15 wpisy
    1 sierpnia 2016 15:20:07 CEST
    Ja postawiłabym na nowoczesne rozwiązania i wybrałabym dużą lampę w formie otwartej półkuli. Takie możliwości daje krakowska manufaktura Luxum, która wykonuje lampy na indywidualne zamówienie. To rewelacyjna sprawa. Można zamówić lampę w dowolnym kolorze z palety ral i na pewno będzie pasowała to istniejącego już wnętrza.
    • 1132 wpisy
    6 października 2016 07:29:00 CEST
    A mógłbyś pokazać jak taka lampa dokładnie wygląda w Twoim przypadku? Bo chciałbym mieć jakiś punkt odniesienia.
    • 61 wpisy
    27 października 2016 14:34:02 CEST

    w sypialni też trzeba zadbać o oświetlenie polecam azzardo mają tam bardzo dobre nowoczesne modele lamp

    • 4 wpisy
    26 listopada 2016 14:14:34 CET

    Ja widziałam sporo fajnych lamp na homlando, mają duży wybór lamp stojących i wiszących i może znajdziesz coś dla siebie. Do końca roku mają darmową wysyłkę.


    Ten wpis został zmieniony przez anabullfinch w 26 listopada 2016 14:15:56 CET"
    • 262 wpisy
    1 grudnia 2016 06:37:15 CET
    U nas są 2 kinkiety przy łózku, lustrze i jeden żyrandol na środku.
  • 25 stycznia 2017 21:42:34 CET

    Do sypialni proponuję sufit napinany, w którym zainstalować możemy wszystkie typy oświetlenia. Od żyrandoli, przez lampy stropowe, po specjalne szpilki "starpinsy", które dadzą efekt gwieździstego nieba, o różnych kolorach.

     

    • 5 wpisy
    30 stycznia 2017 07:38:51 CET
    ile kosztuje takie rozwiązanie? tak mniej więcej takie jak na zdjęciu
  • 3 lutego 2017 09:28:24 CET
    Ceny samego sufitu na gotowo, z montażem, zaczynają się od 140-150zł brutto/m2. Każde dodatkowe elementy są dodatkowo płatne. Dokładna wycena jest podana po bezpłatnym spotkaniu z naszym dystrybutorem na inwestycji.
    • 13 wpisy
    1 grudnia 2017 08:27:39 CET
    Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o oświetlenie sypialni to wszystko tak na dobrą sprawę zależy od naszego gustu jaki budżetu, oprócz samych halogenów led polecam też zastanowić się nad stylową lampą podłogową.
    • 18 wpisy
    5 września 2018 20:55:29 CEST

    Polecam lampę ścienną Queen, której refelktorek zamontowany jest na ruchomym wysięgniku. W płaszczyźnie poziomej obraca się o 355 st., a w pionowej o 180 st. Dzięki temu możemy skierować światło dokładnie tam, gdzie go potrzebujemy. Bardzo ułatwia to czytanie przed zaśnięciem.

  • 26 września 2018 16:46:16 CEST

    Przedstawiam projekt nowoczesnej sypialni, w kolorze srebrno-grafitowym. Zastosowano w niej oświetlenie liniowe i punktowe. Napiszcie który efekt rozproszenia światła bardziej Wam się podoba?

     

    projekt Kinga Śliwa

    • 13 wpisy
    12 marca 2019 10:34:26 CET

    Polecam kinkiet i plafon California, dostępne w naszym e-sklepie, które wykonane zostały z białego szkła. Ozdobiono je dodatkowo delikatnym wzorem florystycznym. Lampy przeznaczone są do sypialni, którą urządzono w pałacowym stylu, z białym pikowanym łózkiem i sztukaterią na ścianach.

Szybka Odpowiedź