Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

    • 10 wpisy
    4 kwietnia 2011 16:47:40 CEST

    witam mam pytanie czy ktoś z was montował w swoim domu może okna w kolorze orzecha obustronnie? chciałabym zobaczyć jak ten kolor wygląda w środku domu czy nie jest może za ciemno?zastanawiamy sie nad tym kolorem lub jeszcze wchodzi w grę złoty dąb pomóżcie się nam zdecydować i jeszcze mile widziane zdjęcia zrobione w środku domu tych okien. czekam na ciekawe odp.

  • 12 maja 2011 00:54:42 CEST
    Kolor orzech jest kolorem na pewno ciemniejszym niż złoty dąb. Jest to jeden z najpopularniejszych kolorów ostatnio. Jeżeli robimy okna standardowe (lub duże) nie wygląda on zbyt ciemno. Wiadomo jeśli w pomieszczeniu będzie małe okno, które będzie wpuszczało mało światła - wszystko będzie wydawało się ciemne.
    Radzę jeszcze poszukać innych kolorów. Świetnie wyglądają okna w kolorach Siena Noce, Siena Rosso.
    Z jasnych kolorów polecam Indian lub Canadian.
    • 221 wpisy
    19 listopada 2018 19:01:23 CET
    Ja podczas wyboru nowych okien zdecydowałem się postawić na producenta OknoPlast oraz okna PCV. Mają fajne przygotowaną ofertę, dobre warunki gwarancyjne i rozsądne ceny. Ja kupiłem je w salonie Domega, gdzie najpierw rozeznałem się w całej ofercie, do tego później zadbali o wymierzenie i sam montaż. Ostateczny efekt jest świetny i też żadne problemy z brakiem szczelności czy przeciekami się nie pojawiają.

Szybka Odpowiedź