Forum Budowlane » Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie

śmiałe pomysły na dziecięce ściany

  • 3 października 2012 23:03:30 CEST

    A może fototapeta z Ben 10 ??? jak dla chłopca była by świetna, kolorowa i oryginalna:)

    Mam nadzieję że dziecko lubi tę bajkę ;)

    • 12 wpisy
    4 października 2012 20:18:51 CEST
    obecne bajki dla dzieci są przesycone przemocą, ja dla swojego dziecka nie wybrał bym tej tapety co proponuje scarlett26
    • 2 wpisy
    7 lutego 2013 01:01:43 CET

    Mój synek ma świetny foto-obraz z własnego zdjęcia. Zamówiliśmy go na stronie . Mimo że obraz jest duży, zdjęcie pozostało w idealnej jakości. Akurat jesteśmy w trakcie wybierania kolejnego, tym razem obrazu 3D, wedle życzenia Kubusia.

    • 50 wpisy
    8 lutego 2013 13:25:12 CET
    Jak się niema aż tyle pieniążków na takie cuda, to można bardzo fajnie przyozdobić pokój naszej pociechy naklejkami na ścianę. ,6284,6256,
    • 1 wpisy
    10 kwietnia 2013 13:20:34 CEST
    Polecam stronę:

    Zamówiłam u nich naklejkę do pokoju córki z rybkami. Fajny materiał bo naklejkę po odklejeniu można wielokrotnie przykleić np w innym miejscu.
    A do salonu zamówiłam fototapetę z moją ukochaną wieżą eiffla.
    Efekt - doskonały !
    P.S. Czy ma ktoś z Was u siebie panele ścienne 3D ?
    Jeśli tak, proszę o opinie.
  • 15 kwietnia 2013 23:14:21 CEST

    Po Twoim wpisie wreszcie się zdecydowałam i zamówiłam w tym TapetowymŚwiecie, a szukałam naprawde bardzo długo. Dziś przyszła i jest super. A odnośnie paneli 3D to dość droga sprawa dlatego fototapeta jest świetnym rozwiązaniem.

    • 5 wpisy
    21 czerwca 2013 18:22:58 CEST

    Witam,

    a moze jakies obrazy na sciane do pokoju dzieciecego??

    To naprawde swietna sprawa! Obrazy mozna dowolnie rozmieszczac i mieszac rozne ze soba. Sa kolorowe i z ciekawymi motywami. Sam kupilem synkowi 4 obrazy przedstawiajace pilke nozna i bramke - jest zachwycony!

    • 2 wpisy
    7 października 2014 22:19:29 CEST
    mnie się bardzo podobają kinkiety z massive model BIRDEY 56310/55/30 widziałam na allegro za 109 zł czy to dobry pomysł?
    • 14 wpisy
    24 listopada 2014 17:14:17 CET
    niezły.
    Ostatnio premierę miał profil gk ld dekoracyjne listwy pokojowe myślę że dla dziecku by się to bardzo podobało
    • 136 wpisy
    15 grudnia 2014 23:53:05 CET

    Jeśli ktoś ma pokój dzięcięcy na poddaszu może pomyśleć o malunku kolorowego motyla lub ptaka na skośnej ścianie. Chodzi o rysunek z cieniami, który wydaje się trójwymiarowy. Zastosowanie takiego efektu, w takim miejscu, da złudzenie, że to na prawdę lata. Warto dodać, że na takiej ścianie można zamontować także nasz grzejnik konwekcyjny F18 model listwa.

    • 9 wpisy
    21 stycznia 2015 12:04:52 CET

    Fajną opcją na dekracje dziecięcych ścian są trójwymiarowe panele dekoracyjne. W Loft Design System można znaleźć duży wybór wzorów - do każdej stylistyki coś się znajdzie.

    Poniżej zamieszczam kilka przykładów, które zobaczyć można na ich stronie:

     

    DEKOR 14 - tutaj coś dla najmłodszych - słoniki zarówno chłopczyków jak i dziewczynek :)

     

    DEKOR 08 - dla dziewczynek młodszych kwiatowy wzór przypominający łąkę...

     

    DEKOR 15 - a dla starszych - ściana usłana różami :)

     

    DEKOR 05 - a dla chłopców wzór kojarzący się z klockami lego :)

     

    DEKOR 11 - na koniec coś dla nastolatków i i ch rodziców - bezdźwięczne głośniki :)


    Ten wpis został zmieniony przez carolinnaa w 21 stycznia 2015 12:06:23 CET"
    • 45 wpisy
    24 stycznia 2015 22:22:08 CET
    Na ścianach, także dziecięcych wolę bardziej praktyczne i ponadczasowe rozwiązania jak delikatna tapeta bądź pastelowa kolorystyka :) Piękne wzory tapet i kolorystykę farb ma w swojej ofercie duński producent Flugger.
    • 26 wpisy
    29 marca 2015 23:46:28 CEST
    pastelowe ściany w pokoju dziecka to moje marzenie :) do tego jakaś delikatna tapeta tak jak mówisz i jest bajkowo :) polecam katalog Botanic Garden mają świetny wzór w motyle
    • 9 wpisy
    2 kwietnia 2015 21:58:00 CEST
    wedlug mnie naklejki fajnie wygladaja na scianie, w sklepach jest dostepny szeroki wybor. Mozna wybrac rozne wzory :)
    • 4 wpisy
    14 kwietnia 2015 21:41:17 CEST

    A ja bym zaproponował ciekawą i nowoczesną ścianę w postaci położenia paneli 3D wraz z efektownym podświetleniem do tego. Motywów jest sporo na rynku i zawsze można coś wybrać np. na tej stronie mają godne uwagi rozwiązania sztukateria24pl

    Przykład zastosowania paneli 3d w pokoju dziecka:


    Ten wpis został zmieniony przez ArturKa w 14 kwietnia 2015 21:50:28 CEST"
    • 32 wpisy
    27 kwietnia 2015 15:29:35 CEST
    Panele dekoracyjne, naklejki, fototapety. Teraz jest tego tyle, że głowa mała :)
  • 4 maja 2015 08:45:33 CEST

    Panele dekoracyjne 3D świetny pomysł i oryginalny :) a dzięki różnorodoności kształtów dopasowanie ich do wystroju wnętrza łatwiejsze :)

    Można również zastosować listwy ścienne które wyodrębnią przestrzeń na inne dekoracje :) - zdjęcia, obrazki, inne kolory, czy farbę tablicową :) 

    Wielu producentów sztukaterii oferuje również wykonywanie elementów według własnego, naszego projektu :) dzięki czemu możemy stworzyć oryginalny napis na ścianę, własny element i dekorację :). Każdy element sztukaterii wykonywany jest  z utwardzonego styropianu bądź pianki poliuretanowej, więc jest lekki i trwały, co jest bardzo ważne w pokoju dziecka :)

     


    Ten wpis został zmieniony przez EskpertSztukateriiWMB w 4 maja 2015 08:46:22 CEST"
    • 613 wpisy
    27 grudnia 2015 16:49:29 CET
    Perfekcyjnie jest dla mnie. Moja zona również się zakochała :)
    • 17 wpisy
    5 lutego 2016 10:09:44 CET
    Świetnie to wygląda. Do pokoju dziecięcego nadaje się bardzo :)
    • 613 wpisy
    9 lutego 2016 21:15:01 CET
    Naklejane sa najlepsze, ewentualnie własnie fototapety mozna swtorzyć wymarzone miejsce swojego malucha.
    • 22 wpisy
    14 lutego 2016 22:45:36 CET
    mojej małej marzy się istne "królestwo" dom jako zamek itd. ktoś coś takiego urządzał? :) będę wdzięczny za wszelkie inspiracje!
    • 323 wpisy
    14 lutego 2016 22:52:23 CET
    Przede wszystkim łózko musisz szukać czegoś z taką płachtą aby czuła się jak królewna śnieżka :)
    • 613 wpisy
    22 lutego 2016 22:32:41 CET
    PS. Pokój na prawdę przepiękny. Sam bym tak go urządził jakbym zobaczył 3 lata wcześneij :)
    • 585 wpisy
    30 maja 2016 11:33:58 CEST
    Taka duża fototapeta ze spajdermanem super by wyglądała ;)
    • 4 wpisy
    3 czerwca 2016 17:22:25 CEST

    A co sądzicie o zegarach w pokojach dziecięcych? Niedawno widzialam w PezentBox pl takie świetne designerskie z cichym napędem, więc nie będą zakłócać snu dzieciaczkom. Faktycznie to raczej trudno powiedzieć, że to tylko zegar to juą bardziej fantastyczna dekoracja na ścianę. Ta marka Urlik Design ma dodatkowo przyklejane na scianę elementy dekoracyjne w różnych kształtach np. nasiona dmuchawca, rybki, naprwdę wygląda to genialnie.

Szybka Odpowiedź