Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

płot może być piękny

    • 7 wpisy
    31 maja 2011 02:39:27 CEST

    u znajomych jest fajny płot cały w ptaki

    • 7 wpisy
    13 czerwca 2011 15:17:23 CEST
    Tak, płot dużo mówi o właścicielach posesji. Mnie się nie podobają kute bramy i ogrodzenia - są takie zimne, nieprzystępne i niegościnne. Sama mam niski, prosty, drewniany płotek. Mankamentem jest jednak to, że drewniane trzeba co jakiś czas zabezpieczać.

    P.S. Sąsiad - pasjonat rowerów - ma rowerowy płot. Muszę przyznać, że ciekawie się prezentuje. :-)
    • 10 wpisy
    15 lipca 2011 02:56:11 CEST
    Piękny jest ten płot. Bardzo oryginalny. Nigdzie takiego jeszcze nie widziałam Podobają mi się te ptaki u góry, są doskonałe :)
  • 24 sierpnia 2011 15:41:39 CEST
    Witam

    oryginalne ogrodzenie można też uzyskać dzięki panelom Zenturo z Betafence Szczególnie dzięki wypełnieniom jakie można samodzielnie dobrać
    Sprawdźcie tutaj:
    Wam się podoba?

    pozdrawiam
    Krzysztof Krysiński
    • 63 wpisy
    14 października 2011 12:32:42 CEST

    Ogrodzenia betafence kojarzą mi się z wię proste, zimne i wszędzie mogą być praktyczne i tanie, nie wnikam, ale osobiście ich design mnie mocno odrzuca.

  • 18 października 2011 00:33:05 CEST

    Hej :-)

    w takim razie polecam katalog z inspiracjami:

    ~/media/Betafence%20website/Fi les/Poland/Catalogues/

    Przyznasz, że Betafence niekoniecznie musi być zimny i chłodny? :-)

    Fakt, w przypadku ogrodzeń stadionów, lotnisk czy więzień musi tak byc, ale w przypadku domów jednorodzinnych, ogrodów może być zdecydowanie cieplej i przytulniej- i jest, jak się przekonasz w katalogu :-)

    Miłego oglądania i czekam na wrażenie,

    pozdrawiam

    Krzysztof Krysiński

    • 221 wpisy
    3 lipca 2017 01:05:38 CEST
    Ogrodzenie genua22,5 marki Pozbruk to własnie opcja którą wybraliśmy u siebie. Jest dostępny w różnych melanżach mi osobiście podoba się melanż zimowy. Posiada technologię H plus
    elementy GARDEO dostępne są w 3 melanżach, których zróżnicowana faktura doskonale wpisuje się w naturalny można układać i tworzyć
    niezapomniane aranżacje.
    • 9 wpisy
    17 lipca 2017 17:05:52 CEST

    Płot to wizytówka domu i samego gospodarza więc warto zainwestować w coś solidnego i dobrze prezentującego się na zewnątrz zarazem. Ja polecam solidne drewno ewentualnie betonowy płot o ładnym wzorze. 

    • 1132 wpisy
    1 września 2017 00:57:59 CEST
    Dokąłdnie jeżeli już wybierac porządne rozwiązania to własnie ogrodzenie wykonane z zlemenetów betonowych jakie oferuje Pozbruk, a elementy Gardeo nie wymagają zalewania :)
    • 17 wpisy
    19 października 2017 12:46:24 CEST
    Nie muszą być to elementy betonowe, które są ciężkie i mało estetyczne, polecam ogrodzenie metalowe, które bezie solidne i trwałe przez lata :)
    • 262 wpisy
    30 września 2018 21:13:12 CEST
    Oczywiście, ze może być piekny tylko trzeba włożyć w niego trochę pracy oraz ciekawe rozplanować. Po kilka fajnych propozycji możecie zajrzeć na kanał YT Pozbruk oraz ich stronę (ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na elementy Gardeo).
    • 221 wpisy
    28 czerwca 2019 23:00:09 CEST
    Ja pozostaje przy zdaniu, że jednak jedną z najlepszych opcji jest wybór elementów betonowych, szczególnie jeżeli chodzi o ogrodzenie od frontu. Przede wszystkim będzie estetyczne, trwałe i zapewni pełną prywatność a dodatkowo nie jest tak ciężkie w montażu o czym możesz się przekonać sprawdzając propozycje od producenta Pozbruk z zakresu elementów Gardeo.
    • 12 wpisy
    29 sierpnia 2019 10:08:39 CEST
    W czasie budowy mojego domu stwierdziłem ze moje ogrodzenie musi być takie jakie od zawsze planowałem nie takie z marketu. I wymyśliłem sobie piękny wzór na czarnej blasze. Na szczęście jest u nas firma, która wicina laserowo ( swoja drogą gorąco polecam Centrum Laserowe Veyna) wszystko jest tak precyzyjnie fajnie wycięte, prezentuje się mega. A najbardziej w czasie teraźniejszym cieszy mnie fakt iż zaprojektowałem to jednak całkiem dobrze bo nie mogą przechodzić przez niego koty od sąsiadów. Płot sprawdza się świetnie wystarczy trochę fantazji i projektów by wyszło coś naprawdę satysfakcjonującego.
    • 10 wpisy
    20 września 2019 12:53:30 CEST
    Szarleja to chyba niemrawe masz te koty w sasiedztwie, u mnie wskakuja na 2 metrowy plot...
    • 4 wpisy
    25 listopada 2020 18:11:36 CET
    Fakt dla kota nasze powszednie płoty do nie duże wyzwanie do ominięcia. Jednak z pewną pomysłowością można je odrobinę ograniczyć.
    jeśli ktoś potrzebował by takiej usługi cnc jak szarleja do wycinania laserowego czy też innym sposobem, Nova Trading zajmuję się szeroką gamą usług cnc. Warto sprawdzić.
    • 12 wpisy
    26 stycznia 2021 19:22:05 CET
    Jeśli marzy wam się płot z własnym wzorem, możecie taki wykonać na np stalowej lub czarnej blasze. Centrum laserowe Veyna udziela usług laserowego precyzyjnego cięcia. Proponuje ponieważ sam sobie taki zaprojektowałem, wygląda obłędnie.

Szybka Odpowiedź