Forum Budowlane » Ściany zewnętrzne - budowa i konstrukcja

  • 6 czerwca 2011 10:28:26 CEST

    Witam. Czy ktoś zastosował na elewację lub do środka kamień elewacyjny

    • 2 wpisy
    23 czerwca 2011 15:50:41 CEST
    Witam!!! mam w środku ściany ozdobne z kamienia,na zewnątrz mam elewacje na wysokość150cm i ogrodzenie jest to kamień piaskowiec z firmy kamieniołom "Beskid" naprawde polecam jest to jedyny materiał trwały i piękny i co najwarzniejsze tani.
    • 3 wpisy
    15 lipca 2011 15:41:16 CEST
    Ja rórnież mam piaskowiec na elewacji i schodach na taras i dodatkowo wszystko zabezpieczyłem sarsilem W. Efekt jest rewelacyjny, kamień wcale nie pije wody! polecam!
    • 1 wpisy
    4 sierpnia 2016 10:26:01 CEST
    Witam,
    Mam w domu kilka aranżacji z kamienia dekoracyjnego i jestem z nich baaaardzo zadowolony. Jeden komin i podłoga pod kozę żeliwną z płyt kamiennych. W innym pokoju sam profil komina (2 strony bo z trzeciej jest zabudowa wnęki) z paneli kamiennych "Jasper". W salonie jedną ze ścian dekoracyjnych z paneli dekoracyjnych "Amber". Efekt niesamowity i każdy, kto do nas przychodzi jest pod wrażeniem.
    A kamień to bardzo trwały materiał, także tych aranżacji nie będę zmieniał przez następne dłuugie lata. Jeśli ktoś się zastanawia nad zaaranżowaniem kamienia we własnym projekcie, to gorąco polecam. Kamień to sprawdzony materiał budulcowy. Niezawodny od tysięcy lat.
    Pozdrawiam,
    Marcin
    • 7 wpisy
    26 sierpnia 2016 15:29:35 CEST
    A z jakim tynkiem łączyliście ten kamień macie jakieś zdjęcia do wysłania priv? jestem ciekawa jak to razem wygląda bo mam już wstępnie wybrany tynk Astex AP6 lub AP7 tylko zastanawiam się jaki kamień do tego, żeby podkreślić jego urok?
    • 323 wpisy
    24 września 2016 19:03:40 CEST
    I jak Mati83 już się zdecydowałeś na jakiś kamień, czy nadal szukasz odpowiedniego. Może pomóc ?
    • 5 wpisy
    27 stycznia 2017 13:25:57 CET

    jeżeli chodzi o kolor to myślę że do wybranych tynków pasuje coś takiego

    • 9 wpisy
    25 listopada 2017 10:32:35 CET
    Jeżeli chodzi o kamień elewacyjny czy też dekoracyjny, to moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja jeśli chcemy mieć oryginalne, stylowe wnętrze które na każdym zrobi wrażenie. Polecam głównie na ściany.
    • 33 wpisy
    1 lutego 2018 11:25:03 CET
    Nie wydaje mi się, żeby kamień elewacyjny to była jakaś oryginalna opcja jeśli chodzi o wykańczanie ścian. Raczej mam wrażenie, że jest to dość pospolite rozwiązanie. Natomiast nowoczesnym i faktycznie oryginalnym pomysłem są okładziny elewacyjne, takie jak montuje firma Barwa System. Co prawda, najlepiej wyglądają one na jakichś większych budynkach, ale niezależnie od tego mi się bardzo podobają.
    • 323 wpisy
    3 maja 2018 22:53:50 CEST
    Jest to fajna opcja jednak nie na całą elewację a jedynie w niektórych sytuacjach :)
    • 1132 wpisy
    1 marca 2019 17:22:37 CET
    Mi się bardzo podoba, aj ogólnie jestem dużym zwolennikiem kamienia elewacyjnego.
    • 1132 wpisy
    1 marca 2019 17:29:42 CET
    Mi się bardzo podoba, aj ogólnie jestem dużym zwolennikiem kamienia elewacyjnego.

Szybka Odpowiedź