Forum Budowlane » Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne, odgromowe,domofonowe,pomia

    • 1 wpisy
    26 czerwca 2011 14:13:55 CEST

    Witam panstwa serdecznie w zwiazku z prowadzona przezemnie działalnoscia zgodna z tematami forum proponuje panstwu wszelkie prace elekryczne i teletechniczne podczas budowy domu. Wiecej informacji na stronie lub pod numerem 512286346. Nasza firma nie ma sztywno przypisanych cen, cena w duzej mierze zalezy od zlożonosci prac i czasu ich trwania. Swoje prace wykonujemy w woj. śląskim oraz malopolskim. POLECAM i ZAPRASZAM.

    • 25 wpisy
    31 stycznia 2012 21:44:37 CET
    Gdyby ktoś potzrebował szybko elektronarzędzi to jest dobry sklep internetowy z takim sprzetem korzystam z niego już jakiś czas, a jestem w trakcie budowy domu i zawsze byłem zadowlony.
    • 21 wpisy
    11 listopada 2013 17:24:01 CET
    mam pytanie ile bedzie kosztowało pociagniecie prądu z przewierceniem sciany o załozeniem kontaktu ?
  • 28 sierpnia 2015 23:30:47 CEST

    Instalacje elektryczne zarówno w domu, jak i w ogrodzie są ważne. Warto wybierać polecane produkty dobrych marek, by instalacje były bezpieczne i wytrzymałe przez długie lata. SPECLED gwarantuje najwyższą jakość oraz profesjonalną obsługę w atrakcyjnych cenach. Z bogatą ofertą osprzętu elektrycznego można zapoznać się na  Lampy, taśmy oraz listwy LED są obecnie bardzo popularnymi produktami oraz nowoczesnym rozwiązaniem.


    Ten wpis został zmieniony przez AgnieszkaJ w 7 kwietnia 2016 15:23:05 CEST"
    • 23 wpisy
    29 sierpnia 2015 16:20:08 CEST
    Elektryka w domu jest bardzo ważna. W końcu to miejsce, w którym przez długie lata będziemy mieszkać z rodzinami. Warto zapewnić sobie komfortowe i eleganckie wnętrze ze sprzętem wysokiej jakości. Polecam bogaty asortyment SPECLED, w którym znajdziemy wiele atrakcyjnych modeli oświetlenia LED.

Szybka Odpowiedź