Forum Budowlane » Tarasy, balkony, loggie

Taras łatwy w montażu?

    • 1 wpisy
    26 lipca 2011 11:31:51 CEST

    Przeglądałem oferty różnych firm i zaciekawiło mnie Taras System Click firmy Drewex z Warszawy. Korzysta ktoś z Was? Na stronie przeczytałem, że nie widać żadnych śrub a elementy drewniane łączy się ze sobą bez konieczności wiercenia. Jak to możliwe?

  • 27 lipca 2011 11:30:08 CEST
    Słuchaj nie bierz tego Click, lepszy będzie Taras System Classic tej samej firmy Drewex. Różnica w cenie to jakieś 250 zł brutto za metr ale lepiej postawić na bardzo stabilną wersję aby za kilka lat nie żałować wyboru, dobry gatunek drzewa, fajne deski co widać na zdjęciach a co do mocowania to hmm zawsze możesz wynająć firmę i to będzie najlepsze rozwiązanie. Myślę, że Drewex poleci Ci lub sam zaoferuje pomoc w montażu.
  • 26 listopada 2012 14:18:30 CET
    Ja polecam łatwe w montażu deski tarasowe z firmy Parkett Service Nie widać łączeń i posiadają przeogromny wybór desek na taras :)
    • 24 wpisy
    12 czerwca 2013 18:16:32 CEST
    najlepszym rozwiązaniem przy budowie tarasów i elewacji sa deski tarasowe. moge polecic Wam jedne deski.. z tym ze sa ciezko dostepne. Ja zakupilem je w Niemczech u brata, z tego co wiem ta firma to thermory, zachodnia firma.
    • 18 wpisy
    19 lipca 2013 22:59:16 CEST
    Prosty i szybki montaż zapewniają systemy tarasowe Twison. Jedynym wymogiem jest dobrze wypoziomowane podłoże. Szczegóły dotyczące zasad montażu możesz zobaczyć na filmie: /watch?feature=player_embedded&v=hQKJ0cHz2II.
    To są deski kompozytowe , które łączą w sobie cechy drewna i PVC, są ostatnio bardzo modne i pasują do nowoczesnych budynków.
    • 13 wpisy
    27 listopada 2015 14:46:31 CET

    Uważam, że do powyższych systemów tarasowych świetnie będą pasować balustrady wykonane ze stali nierdzewnej (szklane, z prętami, z linkami ze stali nierdzewnej) tworząc razem nowoczesną aranżację. Więcej informacji znajdziecie na stronie ich producenta - firma ESKATT.


    Ten wpis został zmieniony przez roman1976 w 27 listopada 2015 14:47:23 CET"
    • 1132 wpisy
    4 stycznia 2016 19:38:01 CET
    Zamist deski zdecydowanie wolałbym piekną kostkę dekoracyjna, których w Pozbruk nie brakuje. Będzie o wiele łatwiejsza i tańsza w utrzymaniu w porównaniu do innych materiałów. Spora część moich znajomych ma taras drewniany i jednak po paru latach nie moge powiedzieć, że wyglądają dobrze. U mnie po 3 nadal cudownie się utrzymuje tylko raz używałem płynu Nano. Mój wybór padł akurat na Linea Strukturalna -cudo :)
    • 585 wpisy
    25 czerwca 2016 21:08:26 CEST
    Chyba najłatwiejsze do montażu będą płytki i później tak samo łatwe w utrzymaniu w porównaniu do drewna można też jak proponują inni wykorzystać kostkę dekoracyjną. Zarówno to i to znajdziecie w ofercie Pozbruk
    • 613 wpisy
    28 czerwca 2016 14:27:17 CEST
    Ja od razu ze względu na cenę byłem za płytkami i też wyglądem, ponieważ dla mnie bardziej podobają się duże płyty niż drewno. W Pozbruk wybierać jest w czym, także już za pierwszym strzałem trafiłem :)
    • 585 wpisy
    23 lipca 2016 20:35:21 CEST
    Na pewno najłatwiejsze będą płyty tarasowe i tez najłatwiej jest o nie zadbać. Wybierając Pozbruk płyty już są zabezpieczone powłoką Nano zapewniającą ochronę przed warunkami atmosferycznymi
    • 613 wpisy
    17 sierpnia 2016 09:48:04 CEST
    Nasi sąsiedzi koczą taras z wykorzystaniem kostki dekoracyjnej Lido Strukturalna. Jak na ten etap te rozwiązanie jest bardzo fajne. Na pewno to coś innego niż klasyczne deski, a mają też pewność co do tej trwałości.
    • 1132 wpisy
    20 sierpnia 2016 20:07:00 CEST
    Zadowolenie z tarasu pokrytego płytami Presstone wyraża nawet moja żona, gdzie jej nie podoba się prawie nic po zrobieniu. Uważam to za duży sukces :)
    • 230 wpisy
    18 marca 2017 17:28:28 CET
    Możesz również wybrać kostkę dekoracyjną. Myślę, że jak zobaczysz Linea Platynowa Pozbruk od razu się zakochasz ;)
    • 613 wpisy
    29 marca 2017 18:21:42 CEST
    No zgadzam się kostka przepiękna ale nie jedyna od Pozbruk jest jeszcze kilka dobrych opcji jak Lido Strukutra, Plaza, czy Rustica
    • 262 wpisy
    26 maja 2017 10:48:23 CEST
    A mnie teraz bardzo zaciekawiła nowa kostka od Pozbruk a mianowicie Kanada coś zupełnie nowego w ich ofercie bo jest to kostka imitująca drewno więc jeżeli chcecie mieć wygląd drewna i trwałość kostki, będzie to najlepszy wybór :)
    • 1132 wpisy
    1 czerwca 2017 12:07:04 CEST
    To prawda dla wielbicieli drewna ale jdnak osobom ktorym nie chce sie ciągle o nią dbać będzie na prawdę odpowiednim wyborem :)
    • 230 wpisy
    15 czerwca 2017 15:53:28 CEST
    ZAlezy jak definiujemy prostote montażu dla mnie musi on byc równiez praktyczny czyli wygodny i nie wymagających ciagłego mycia, zabezpieczeń. Dlatego kostka zabezpieczona dodatkowo Uniwersal Pozbruk pozwala zachowac piekny styl na dłużej bez jakiejkolwiek pracy co najwyżej raz na kilka sezonów.
    • 230 wpisy
    15 czerwca 2017 15:53:30 CEST
    ZAlezy jak definiujemy prostote montażu dla mnie musi on byc równiez praktyczny czyli wygodny i nie wymagających ciagłego mycia, zabezpieczeń. Dlatego kostka zabezpieczona dodatkowo Uniwersal Pozbruk pozwala zachowac piekny styl na dłużej bez jakiejkolwiek pracy co najwyżej raz na kilka sezonów.
    • 230 wpisy
    15 czerwca 2017 15:53:30 CEST
    ZAlezy jak definiujemy prostote montażu dla mnie musi on byc równiez praktyczny czyli wygodny i nie wymagających ciagłego mycia, zabezpieczeń. Dlatego kostka zabezpieczona dodatkowo Uniwersal Pozbruk pozwala zachowac piekny styl na dłużej bez jakiejkolwiek pracy co najwyżej raz na kilka sezonów.
    • 230 wpisy
    15 czerwca 2017 15:53:31 CEST
    ZAlezy jak definiujemy prostote montażu dla mnie musi on byc równiez praktyczny czyli wygodny i nie wymagających ciagłego mycia, zabezpieczeń. Dlatego kostka zabezpieczona dodatkowo Uniwersal Pozbruk pozwala zachowac piekny styl na dłużej bez jakiejkolwiek pracy co najwyżej raz na kilka sezonów.
    • 230 wpisy
    15 czerwca 2017 15:53:32 CEST
    ZAlezy jak definiujemy prostote montażu dla mnie musi on byc równiez praktyczny czyli wygodny i nie wymagających ciagłego mycia, zabezpieczeń. Dlatego kostka zabezpieczona dodatkowo Uniwersal Pozbruk pozwala zachowac piekny styl na dłużej bez jakiejkolwiek pracy co najwyżej raz na kilka sezonów.
    • 230 wpisy
    15 czerwca 2017 15:53:32 CEST
    ZAlezy jak definiujemy prostote montażu dla mnie musi on byc równiez praktyczny czyli wygodny i nie wymagających ciagłego mycia, zabezpieczeń. Dlatego kostka zabezpieczona dodatkowo Uniwersal Pozbruk pozwala zachowac piekny styl na dłużej bez jakiejkolwiek pracy co najwyżej raz na kilka sezonów.
    • 230 wpisy
    15 czerwca 2017 15:53:33 CEST
    ZAlezy jak definiujemy prostote montażu dla mnie musi on byc równiez praktyczny czyli wygodny i nie wymagających ciagłego mycia, zabezpieczeń. Dlatego kostka zabezpieczona dodatkowo Uniwersal Pozbruk pozwala zachowac piekny styl na dłużej bez jakiejkolwiek pracy co najwyżej raz na kilka sezonów.
    • 230 wpisy
    15 czerwca 2017 15:53:34 CEST
    ZAlezy jak definiujemy prostote montażu dla mnie musi on byc równiez praktyczny czyli wygodny i nie wymagających ciagłego mycia, zabezpieczeń. Dlatego kostka zabezpieczona dodatkowo Uniwersal Pozbruk pozwala zachowac piekny styl na dłużej bez jakiejkolwiek pracy co najwyżej raz na kilka sezonów.
    • 230 wpisy
    15 czerwca 2017 15:53:34 CEST
    ZAlezy jak definiujemy prostote montażu dla mnie musi on byc równiez praktyczny czyli wygodny i nie wymagających ciagłego mycia, zabezpieczeń. Dlatego kostka zabezpieczona dodatkowo Uniwersal Pozbruk pozwala zachowac piekny styl na dłużej bez jakiejkolwiek pracy co najwyżej raz na kilka sezonów.

Szybka Odpowiedź