Forum Budowlane » Budowa i remont z Fachową Ekipą

    • 21 wpisy
    11 czerwca 2013 18:19:09 CEST

    Najlepiej sprawdzić tutaj, popisać, podzwonić, popytać.

    • 2 wpisy
    5 lipca 2013 10:06:08 CEST

    Ja polecam tą firmę:  

     

    Jeśli chodzi o wykończenie i projektowanie wnętrz, nie mają sobie równych!

    • 9 wpisy
    13 lipca 2013 15:24:03 CEST

    Wykończenie domu nie musi być drogie. Akurat tak się składa, że zajmujemy się remontami i wykończeniówką. Działamy na terenie Warszawy i okolic od ponad 10 lat. Posiadamy referencje. Serdecznie zapraszam do kontaktu: lukasz@ Dla użytkowników forum będzie rabat 5% na wykonanie usługi.

    • 3 wpisy
    31 stycznia 2014 23:21:37 CET
    To prawda,wszystko zalezy od naszego gustu,funduszy jakie posiadamy na ten cel oraz stylu w jakim chcemy urządzić,wykończyć nasz dom. Nie musi być drogie,tym bardziej ze teraz w styczniu mamy szereg promocji chociażby w sklepach internetowych i wiele artykułów do wykończenia domu kupimy znacznie taniej.
    • 1132 wpisy
    31 marca 2017 17:00:50 CEST
    Ja staram się co w mojej mocy aby samemu wykończyć jednak jakoś dom, zawsze to trochę zaoszczędzimy
    • 1 wpisy
    23 kwietnia 2017 23:47:39 CEST
    Jaro54 napisał/a:
    Ja staram się co w mojej mocy aby samemu wykończyć jednak jakoś dom, zawsze to trochę zaoszczędzimy

    Też kiedyś myślałem, że jak zrobię wszystko sam to zaoszczędzę a efekt będzie taki sam jak po remoncie przeprowadzonym przez profesjonalną firmę. Na szczęście moja żóna uzmysłowiła mi, że nie muszę się męczyć bo wystarczy zatrudnić odpowiednią firmę, która bez stresu i problemów zadba o wszysko. Jej przyjaciółka poleciłam nam DD Projekt z Wieliczki. Muszę przyznać, że był to super wybór bo remont przeprowadzili szybko i kompleksowo. Cudownie było nie musicieć brać w tym czynnego udziału :) Moje robocze ubrania spokojnie mogę wyrzucić do kosza ;)

    • 2 wpisy
    27 kwietnia 2017 15:58:46 CEST
    Robienie wszystkiego samodzielnie się nie opłaca, zwłasza jak się człowiek na tym nie zna. Materiały przecież też kosztują. Ja zatrudniłem do elektryki firmę GDUR i jestem z nich zadowolony, choć trochę się spóźnili z wykonaniem http://elektrykpoznań.
    • 262 wpisy
    2 czerwca 2017 09:14:03 CEST
    No jest tyle serwisow że wykończenie domu nie powinno stanowić problemu na pewno w tych czasach:)
    • 21 wpisy
    4 listopada 2017 08:13:04 CET
    To prawda, wystarczy tylko poszukać i,a jak wiadomo podczas wykańczania wiele powierzchni ulega zabrudzeniu, a akurat na co dzień zajmujemy się systemem sodowania i pomożemy, również jeżeli chodzi o usuwanie rdzy.
    • 33 wpisy
    9 kwietnia 2018 14:58:23 CEST
    A ja mam pytanie odnośnie paneli szklanych. Jak to w kuchni się sprawdza? Czy lepiej panele czy taką całą taflę na ścianę zamontować? Znalazłam firmę, która mi to wykona dokładniej jest to RK-Glass. Polecają mi jednolita taflę. Jak to jest w praktyce?
    • 171 wpisy
    3 grudnia 2018 14:31:52 CET
    Jak wykończenie domu to moim zdaniem warto postawić na porządnych fachowców którzy trzymają się terminów, dbają o jakość i co ważne też nie zawyżają za wszystko ceny.
    • 585 wpisy
    1 maja 2019 22:49:19 CEST
    Wszystko zależy od wielkości pomieszczeń oraz jakich materiałów będziesz chciał użyć.
    • 1132 wpisy
    1 lipca 2019 09:05:30 CEST
    No i jak wyszło, masz dla nas może jakieś zdjęcia? Chętnie dowiedziałbym się, jak to wyszło.
    • 53 wpisy
    11 lipca 2019 13:35:23 CEST
    Instalacje alarmowe i systemy monitoringu ABAKS SYSTEM to najlepszy sposób ochrony nieruchomości przed włamaniem i napadem.

    Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń.

    Oferujemy profesjonalny dobór elementów systemu, bezpłatne analizy i konsultacje a także wycena oraz dojazd do klienta.

    Wejdź i zobacz co możemy Ci zaproponować.



    • 613 wpisy
    31 lipca 2019 23:09:59 CEST
    I jak się udało? Może podrzucicie nam kilka zdjęć i wtedy ocenimy efekt pracy fachowców oraz projektantów.

Szybka Odpowiedź