Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

    • 16 wpisy
    14 października 2018 19:33:53 CEST
    Simpla edycja 2018? Nawet nie wiedziałem, że zmienili cokolwiek w tej dachówce. Z ciekawości zajrzałem na ich stronę i widzę, że sporo pozmieniali w technologi produkcji. Inne ożebrowanie, sposób wypalania i suszenia. A do tego widzę, że jest wersja angobowana i z glazurą. O ile dobrze pamiętam to glazurowanej Simpli nie było w ofercie Creatona.
    • 613 wpisy
    23 października 2018 17:41:02 CEST
    Ja polecam również sprawdzić propozycje od Braas, ponieważ do końca października możesz jeszcze skorzystać z trwającej promocji na cztery wyjątkowe modele ceramiczne i cementowe czyli Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V
    • 262 wpisy
    1 listopada 2018 18:00:47 CET
    Jak najbardziej może promocja już się kończy natomiast jest to jednak zdecydowanie najlepszy producent wśród dachówek ceramicznych i cementowych które zdobywają coraz większe uznanie poprzez prowadzenie technologii trójwarstwowej Cisar.
    • 171 wpisy
    15 listopada 2018 22:21:39 CET
    Jeżeli nowy dach to może rzeczywiście warto pomyśleć nad wyborem pięknego pokrycia dachowego od Braas w zakresie dachówek ceramicznych, do tego znajdziesz u nich najlepsze akcesoria dachowe z dobrymi warunkami gwarancyjnymi i do tego możliwością uzyskania dodatkowej 15 letniej gwarancji systemowej.
    • 221 wpisy
    10 grudnia 2018 21:12:20 CET
    Jeżeli nowy dach to może warto również zwrócić uwagę na propozycje od Braas, a dokładnie ich dachówki ceramiczne i cementowe które są szczególnie cenione i posiadają do tego bardzo dobre parametry jeżeli chodzi o nasiąkliwość, zabezpieczenie przed zabrudzeniami i porastaniem, a do tego dostępne w szerokim wyborze kolorów oraz modeli bo jest ich ponad 20
    • 1132 wpisy
    1 marca 2019 09:34:35 CET
    jak dla mnie takie rozwiązania jak zielony dach całkowicie odpada ze względu na koszty i też duża ilość potrzebnej pracy,. Jak dla mnie dachówka to optymalne rozwiązanie tym bardziej, że później nie ma problemu z utrzymaniem jej odpowiedniego stanu, a w Braas mozna znaleźć wszystkie potrzebne elementy do wykonania fachowego dachu i dzięki temu otrzymać jeszcze 15 letnią gwarancje systemową o której jest specjalny materiał przygotowany na ich kanale YT.
    • 171 wpisy
    10 maja 2019 12:06:04 CEST
    Moje zdanie nadal pozostaje niezmienne. Dlatego pod względem przygotowanej oferty Braas rzeczywiście wyróżnia się dobrą jakością wykonania swoich produktów o czym świadczą pozytywne opinie na ich temat. Do tego dobre warunki gwarancyjne obejmujące produkty oraz możliwość skorzystania z opcji gwarancji systemowej obejmującej cały dach jeszcze przez 15 lat.
    • 585 wpisy
    20 maja 2019 17:42:04 CEST
    Nowy dach na pewno wymaga sporego budżetu, ale również pracy. Dlatego jeśli chcesz stworzyć go od początku do końca porządnie z dodatkowym zabezpieczeniem to postaw na Braas oraz ich dachówkę i akcesoria wraz z wykonawcą czyli certyfikowanym dekarzem. Dzięki czemu uzyskasz dodatkową gwarancję systemową aż na 15 lat.
    • 1132 wpisy
    27 września 2019 15:15:31 CEST
    Dlatego jak już robimy dach od nowa to osobiście jestem za wyborem certyfikowanych dekarzy Braas którzy moim zdaniem są zdecydowanie najlepszą opcją jeżeli chcesz mieć piękny dach na lata i własnie bez takich problemów przy naprawach.
    • 230 wpisy
    8 listopada 2019 21:51:18 CET
    Ja jestem zdecydowanie za dachówką, jeżeli szukasz potrzebnych akcesoriów, dachówki oraz dekarzy którzy wykonają Ci to naprawdę porządnie to polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas, gdzie znajdziesz dosłownie wszystko. A do tego możesz liczyć na otrzymanie dodatkowej gwarancji systemowej na okres 15 lat, a do tego teraz również na świetną promocję czyli House of Braas.
    • 323 wpisy
    31 grudnia 2019 10:41:49 CET
    Warto postawić na sprawdzonego dekarza i dlatego ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić abyś sprawdził listę certyfikowanych dekarzy Braas, ponieważ jednocześnie stawiając na ich materiały do pokrycia dachowego uzyskasz dodatkową 15 letnią gwarancję systemową.
    • 1 wpisy
    21 stycznia 2020 16:32:19 CET
    Ja też do mojego dachu szukałem fachowców, ale ja znalazłem ich na fixly. Ekipa bardzo dobra, bo mieściła się w moim budżecie, fachowo zrobili wszystko co trzeba i na końcu dali gwarancję. Do tego przy herbacie można było z nimi pogadać o wszystkim i o niczym. Dach jeszcze się nie zapadł nigdzie, więc chyba dobry ;)
    • 585 wpisy
    27 sierpnia 2020 15:53:05 CEST
    W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Braas u którego znajdziecie szeroki wybór pokryć dachowych, izolacji i do tego membran dachowych typu DivoDamm oraz DivoRoll Clima S+. W tym także materiałów hydroizolacyjnych Icopal.

Szybka Odpowiedź