Forum Budowlane » Tarasy, balkony, loggie

    • 230 wpisy
    29 sierpnia 2017 08:58:36 CEST
    My na tarasie mamy kostke dekoracyjna. Nic przy niej praktycznie nie trzeba robić. Raz na kilka sezonów zabezpieczam go powłoką Reduktor :)
    • 613 wpisy
    24 września 2017 13:46:54 CEST
    Zgadzam się każda kostka Poz bruk jest dodatkowo zabezpieczona powłoką hydrofobową, dodatkowo chroniąc ją przed mrozem i solami odladzającymi.
    • 585 wpisy
    30 września 2017 12:24:05 CEST
    Dlatego warto zwracać uwagę właśnie na tego typu rozwiązania jeżeli rzeczywiście chcemy mieć piekny taras na długie lata i jednocześnie nie będzie wymagał od nas dużej ilości pracy przy jego zabezpieczaniu i odnawianiu.
    • 613 wpisy
    21 listopada 2017 12:21:24 CET
    No i tutaj idealnym rozwiązaniem jest kostka dekoracyjna, wystarczy tylko sprawdzić ofertę Pozbruk i jak akurat przypadną ci do gustu to jest w czym wybierać i tez w konkurencyjnych cenach.
    • 20 wpisy
    29 listopada 2017 10:13:42 CET
    Witam Wszystkich na forum :) Akurat jeżeli chodzi o wybór odpowiedniego materiału na wykończenie tarasu, to ja polecam jednak deskę kompozytową, która charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, a jako dodatki do ogrodu oczywiście kamienne dekoracje :)
    • 585 wpisy
    30 listopada 2017 22:40:11 CET
    na pewno duży żeby można było rodzinnie wypocząć
    • 13 wpisy
    1 grudnia 2017 08:54:48 CET
    Deska kompozytowa, drewno egzotyczne lub płytki- te materiały sprawdzą się moim zdaniem najlepiej pod katem wykończenia tarasu i będą praktyczne, trwałe przez lata.
    • 613 wpisy
    16 kwietnia 2018 21:59:33 CEST
    A co powiecie jeszcze na temat kostek dekoracyjnych wykorzystywanych na tarasie? W ofercie Pozbruk znalazłem kilka ciekawych rozwiązań i chętnie poznałbym również opinie innych osób. Pozdrawiam!
    • 230 wpisy
    2 maja 2018 00:37:57 CEST
    No my mamy taras pokryty kostką dekrokacyjna Linea od Pozbruk i jestem naprawdę mega z niej zadowolona, a utrzymanie jej pieknego stanu nie wymaga od nas dużej ilości pracy :)
    • 262 wpisy
    2 lipca 2018 13:00:21 CEST
    Można też fajny taras zrobić jedynie z kostki brukowej, tym bardziej że są tak piękne materiały na jego wykonanie jak Linea, Lido, czy Plaza Nova Pozbruk.
    • 262 wpisy
    11 października 2018 13:54:13 CEST
    Jeśli chodzi o taras to ja zdecydowałem się na wykonanie go z kostki dekoracyjnej Lido Struktura i efekt końcowy bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Dlatego ze swojej strony zdecydowanie polecam także odwiedzić stronę bądź punkt sprzedaży Pozbruk.
    • 613 wpisy
    23 października 2018 18:00:49 CEST
    Myślę, że możesz zwrócić uwagę na ofertę producenta Pozbruk, który naprawdę przygotował mnóstwo propozycji i z resztą wielu moich poprzedników podaje tutaj mnóstwo wyjątkowych propozycji z ich oferty.
    • 171 wpisy
    11 marca 2019 14:18:21 CET
    Jeżeli ma być to taras na lata to polecam sprawdzić rozwiązania od Pozbruk w zakresie płyt z linii Presstone oraz kostek dekoracyjnych. Takim pięknym przykładem na taras według mnie jest Lido bądź Linea
    • 585 wpisy
    9 kwietnia 2019 13:14:18 CEST
    Rzeczywiście jeżeli zastanawiasz się nad wyborem kostki brukowej bądź płyty tarasowej to tutaj producent Pozbruk jest zdecydowanie najlepszą opcją ze względu na jakość, cenę oraz szeroką ofertę modeli więc z ich pomocą na pewno stworzysz piękny taras na którym będziecie mogli sobie spokojnie wypoczywać w wolnych letnich chwilach.

Szybka Odpowiedź