Forum Budowlane » Ceramika Budowlana

Plytki ceramiczne w łazience

  • 16 sierpnia 2010 19:28:06 CEST
    Ja jestem ze swoich bardzo zadowolona. Dobrze się myją i dostałam gwarancje Ni są bardzo efektowne
  • 17 sierpnia 2010 01:54:33 CEST
    przynajmniej masz różnorodność w wyborze bo płytki są i czerwona i złote i tak jak kolega pisał z kwiatkiem i kołkiem a panela są w kolorze drewna , kilka odcieni ale i tak tak samo wygląda, i nudne jak na nowoczesny pokój
    • 30 wpisy
    17 sierpnia 2010 14:30:05 CEST
    wszystko zależy co kto lubi, ale fakt drewniane łazienki są do siebie w jakimś stopniu podobne, a z kafli można zrobić bardzo różnorodne wnętrza, no i względy praktycznie jak dla mnie tutaj wygrywają. raczej stawiałabym na drewniane meble i jasiek kafle w bezach, tez fajne wrażenie możne być.
    www.
  • 17 sierpnia 2010 17:36:29 CEST
    www. tu jest coś podobnego. W ogóle ta stronka www. jest bogata w stylizacje. Jest z czego wybierać. Lubię praktyczne łazienki. O drewno trzeba bardzo dbać nawet jak je się odpowiedni impregnuje. Zdecydowałam się na drewniane blaty w kuchni i szybko i minęło. Wszystkie zarysowania widać ;/ i blaty są już zmienione na granitowe.
  • 18 sierpnia 2010 02:42:26 CEST
    o drewniane blaty trzeba dbać jak o szkło, a co do dużego wyboru to zgadzam się , nawet trochę za dużo ;]
    • 30 wpisy
    18 sierpnia 2010 21:21:51 CEST
    o drewniane blaty trzeba dbać jak o szkło, a co do dużego wyboru to zgadzam się , nawet trochę za dużo ;]

    ale drewniany blat wygląda bardzo porządnie, podoba mi się w kuchniach, ale trzeba o niego, dbać, fakt.
  • 18 sierpnia 2010 22:29:48 CEST
    wiesz zależny kto co lubi i na co ma czas, bo panele na podłogę w salonie są super ale strasznie się brudzą i rysują ale za to są już płytki ceramiczne które imitują panele drewniane i jest o polowe roboty mniej,bo do łazienki to tylko kafelki
  • 18 sierpnia 2010 23:07:57 CEST
    te płytki ceramiczne są zbawienne bezfugowe z lupą trzeba się przyglądać, żeby zauważyć, że to tylko nadruk
  • 20 sierpnia 2010 20:18:19 CEST
    No właśnie, zawsze - jak się chce mieć bardzo "drewnianą" łazienkę - można kupić płytki/gres z nadrukiem drewna, ze słojami itp.
    Pięknie się prezentuje.
  • 21 sierpnia 2010 20:07:13 CEST
    z płytkami mniej roboty a fug prawie nie ma to też nic się nie brudzi
  • 22 sierpnia 2010 22:10:44 CEST
    a co myślicie o gresie?
  • 23 sierpnia 2010 02:00:59 CEST
    no z tego co już mi mówili to gres jest twardszy bardziej wytrzymały, cięższy , te gresy polerowane są dosyć fajne, najładniej wyglądają jako duże kafle to np 30cmx30cm
  • 23 sierpnia 2010 02:03:18 CEST
    no z tego co już mi mówili to gres jest twardszy bardziej wytrzymały, cieszy , te gresy polerowane są dosyć fajne, najładniej wyglądają jako duże kafle to np 30cmx30cm
    • 15 wpisy
    23 sierpnia 2010 12:50:10 CEST
    Panie ekspercie ale jak trzeba dbać o takie panele łazienkowe? bo po kaflach to przejadę mopem i tyle, woda nie wsiąka i jest spokój';]

    Fakt, drewno zawsze będzie wymagało od nas większej troski, niż kafle. Jeśli jednak wybierzemy do łazienki któryś z egzotycznych gatunków drewna (np. teak albo merbau), mających w swoim składzie dużo oleju (zabezpieczenie przed wilgocią), to wystarczy, że co 2 miesiące naoliwimy podłogę specjalnymi środkami do tego przeznaczonymi. Dzięki temu podłoga będzie wyglądała jak nowa i służyła nam przez długie lata.
  • 23 sierpnia 2010 13:43:14 CEST
    gresu jest ogromna masa na rynku! jest z czego wybierać szczególnie te bezfugowe są fajne trzeba tylko o niego dobrze zadbać np. w kuchni nie polecam bo jak coś się rozpaćka na podłodze i przyschnie to tydzień szorowania ;/
  • 23 sierpnia 2010 14:47:11 CEST
    a jak za mocno będziesz szorował to może się jeszcze powierzchnia zarysować, ale do innych pokoi jak najbardziej, ja osobiście widzę gres na tarasie lub w holu a ten polerowany to może być już do salonu czy sypialni
  • 24 sierpnia 2010 16:01:11 CEST
    na tarasie ładnie wygląda gres ale też ciężko utrzymać ja bym położyła klinkier www.
    • 30 wpisy
    24 sierpnia 2010 21:29:12 CEST
    Panie ekspercie ale jak trzeba dbać o takie panele łazienkowe? bo po kaflach to przejadę mopem i tyle, woda nie wsiąka i jest spokój';]

    Fakt, drewno zawsze będzie wymagało od nas większej troski, niż kafle. Jeśli jednak wybierzemy do łazienki któryś z egzotycznych gatunków drewna (np. teak albo merbau), mających w swoim składzie dużo oleju (zabezpieczenie przed wilgocią), to wystarczy, że co 2 miesiące naoliwimy podłogę specjalnymi środkami do tego przeznaczonymi. Dzięki temu podłoga będzie wyglądała jak nowa i służyła nam przez długie lata.[/quote:c1de49918f]

    hm, wszystko pięknie, tylko co dwa miesiące to wcale nie tak rzadko;)
    naoliwimy czyli tak dosłownie to będzie wsiąkać i przez np. parę godzin nie będzie można chodzić po podłodze?
    drewno jest piękne, ale nie zaprzeczymy, ze kafle to jednak wygoda, a wzory są tak ładne teraz, robi się ogrzewanie podłogowe i wcale nie ma wrażenia zimnego, nieprzytulnego pomieszczenia.
  • 25 sierpnia 2010 13:51:37 CEST
    masz racje, kafle wcale nie muszą się z zimnymi nogami a ogrzewanie wcale nie jest takie drogie . Widziałam u znajomych te imitujące drewno tez nowo położone wyglądają jak panele
  • 25 sierpnia 2010 14:25:00 CEST
    Ja się tylko zastanawiam czy po czasie mi się ten wzór trochę nie zetrze, ale mam gwarancje i jak coś przykryję dywanem
    • 30 wpisy
    26 sierpnia 2010 11:47:42 CEST
    no co ty wzór się na pewno nie zetrą, takie historie to tylko z najtańszymi kafelkami, a nie z firmowymi. nawet jak coś to właśnie po to jest gwarancja.
  • 26 sierpnia 2010 16:11:32 CEST
    dlatego nie sieję paniki a Wy zdecydowaliście się na jakieś płytki?
    • 30 wpisy
    27 sierpnia 2010 15:26:41 CEST
    ja nie, ale namówiłam znajoma na te płytki do łazienki www.
    sama bym je chciała mieć:>
    no i pewnie zagra tez o ta wycieczkę przy okazji.
  • 28 sierpnia 2010 01:56:07 CEST
    przy okazji remontu pojedzie wypocząć i pozwiedzać zabytki? obok szczęścia trzeba tak chyba jeszcze coś umieć:P
  • 28 sierpnia 2010 02:22:17 CEST
    a czemu sama nie robisz remontu ? brak funduszy czy chęci?? bo o brak pomysłu chyba nie można narzekać przy tak wielkim wyborze

Szybka Odpowiedź