Forum Budowlane » Ceramika Budowlana

Czy ktoś zna te płytki?

    • 4 wpisy
    3 czerwca 2009 13:45:09 CEST
    Witam, na stronie znalazłam interesujące mnie plytki do łazienki. Tylko mam dylemat bo one inaczej wyglądają na fotkach przy samym produkcie, a inaczej w aranżacjach wnętrz. Chodzi dokładnie o te - nie mogę ich znaleźć nigdzie w swojej okolicy i zależało mi żeby zamówić je przez internet, ale nie mam jak sprawdzić czy kolor jest właściwy - czy ktoś może mi powiedzieć która wersja kolorystyki jest właściwa?
  • 5 czerwca 2009 12:14:55 CEST
    poszukaj dobrze, może znajdziesz je w jakimś punkcie!
    • 4 wpisy
    19 czerwca 2009 13:23:25 CEST
    no szukam, ale chyba zdecyduję się na zamówienie ich on-line, najwyżej odeślę jak będzie coś nie tak...
    • 3 wpisy
    30 maja 2010 11:41:18 CEST
    Też miałam podobny problem dopóki nie natrafiłam na porządną stronę, gdzie rzeczywiście płytki zgadzały się z tym, co na zdjęciach Od siebie polecam www. , moja łazienka wygląda dokładnie jak ze zdjęcia
    • 30 wpisy
    12 lipca 2010 22:12:55 CEST
    w takich przypadkach najlepiej pokazac konkretny wzor w sklepie i albo spytac sie o cos podobnego, jest teraz ogromna gama plytek, albo sklep moze bedzie wstanie je sprowadzic do siebie i wtedy bedzie mozna sprawdzic kolor. zreszta zawsze istatnieje mozliwosc zwrotu.
  • 15 lipca 2010 17:43:35 CEST
    To ja ze swojej strony mogę polecić salon, tak się składa,że blisko mojego domu, więc go znam
    [/u:8112b36fd2]
  • 6 kwietnia 2011 18:13:54 CEST
    Niestety nie mogę zobaczyć wysłanego przez Ciebie linka z modelem glazury. Najlepszym rozwiązaniem w taki wypadku będzie zadzwonienie do sklepu internetowego gdzie chcesz złożyć zamówienie i zapytanie czy płytki ze zdjęcia różnią się kolorystycznie od ich wyglądu w rzeczywistości.
    • 5 wpisy
    31 maja 2011 12:32:15 CEST
    po płytki to lepiej do sklepu ja kupiłem w takim sklepie i jak mi przyszły to się bardzo zdziwiłem kiedy zobaczyłem że kolory się różnią od tych na zdjęciach
  • 24 czerwca 2011 13:17:38 CEST
    Faktem jest, że w profesjonalnych Salonach Łazienek masz z pewnością większą gwarancję, że będziesz zadowolony z towaru.
    • 12 wpisy
    19 lipca 2011 16:41:50 CEST
    Generalnie płytki marketowej jakości mimo ceny bym nie polecał
  • 18 września 2011 01:00:27 CEST
    To ja w takim razie po inspiracje zapraszam na www. Niektóre kolekcje są wręcz zjawiskowe, więc może zmieni się pomysł na produkt.
  • 21 września 2011 16:48:31 CEST
    Jeżeli ktoś szuka ciekawych płytek w atrakcyjnej cenie to polecam sklep www.
  • 24 stycznia 2012 02:15:47 CET
    a ja chciałbym Ci polecić sklep http://
    zakupiłem tam płytki dla siebie i jestem z nich zadowolony nie mówiąc o dostawie pod nos
    • 28 wpisy
    24 lutego 2012 15:45:07 CET
    Zapraszam także do nas www. szeroki wybór i atrakcyjne rabaty. Naprawdę warto!
  • 29 października 2012 10:39:34 CET
    Przed kupnem płytek warto zajrzeć do sklepu i przekonać się na własne oczy, ponieważ kolor płytek na zdjęciach może różnić się znacznie od tego jak płytka wygląda w rzeczywistości. Poszukaj jakiegoś sklepu z szerokim asortymentem i zamów płytki przez internet taniej. Ja zamawiałem w sklepie i wszystko przebiegło bezproblemowo.
    • 50 wpisy
    17 lipca 2013 13:14:31 CEST
    Ja mam taką zasadę, idę do sklepu, szukam to co mi się podoba i zamawiać przez internet. spodobały mi się takie , w sklepie stacjonarnym kosztowały o 6 zł na metrze więcej....
    • 129 wpisy
    5 sierpnia 2013 16:22:40 CEST
    I to jest bardzo dobre rozwiązanie,chyba wielu Użytkowników na forum wlaśnie je preferuje,nic dziwnego. Zaletą sklepów internetowych jest z pewnoscią niższa cena,co do tego nikt chyba nie ma watpliwosci.

Szybka Odpowiedź