Forum Budowlane » Budowa i remont z Fachową Ekipą

dobra firma remontowo-budowlana

  • 3 sierpnia 2012 18:39:16 CEST

    Chcę polecić swoją firmę remontowo-budowlana. Jesteśmy dosyć młodą firmą, bo istniejemy od 2010 roku, ale chcemy się rozwijać i mamy na konice juz kilka pomyślnie zakończyonych remontów i budów! Działamy na terenie woj. mazowieckiego, głównie w okolicach Warszawy. Zachęcam do współpracy!

    • 2 wpisy
    5 stycznia 2018 08:14:23 CET
    Jeżeli potrzebowalibyście pozbyć się gruzu lub innych odpadów budowlanych to serdecznie zapraszam do kontaktu z nami. Mamy kontenery, big bagi, wynosimy gruz w workach.
  • 29 stycznia 2018 13:54:45 CET
    Ja zapraszam także do nas na Podnosniki-lodz gdzie można wynająć podnośnik koszowy w rozsądnej cenie. W razie pytań służymy swoją pomocą.
    • 1 wpisy
    12 lutego 2018 13:38:37 CET

    pożyteczna informacja dla budowlanych kompanii
  • 28 lutego 2018 10:07:55 CET
    Zapraszamy także do nas na w razie pytań służymy radą i pomocą na forum :)
    • 24 wpisy
    14 maja 2018 15:42:26 CEST

    Jakby ktoś szukał specjalisty w zakresie czyszczenia dachu, to ja ostatnio jestem w temacie i mogę polecić Grupę Biotop. Fachowcy w każdym calu, zajmują się również malowaniem dachów.


    Ten wpis został zmieniony przez AgataDebinska w 14 maja 2018 15:46:44 CEST"
  • 5 czerwca 2018 18:49:57 CEST
    Witam.
    Polecam swoją firmę Consulting Sati Sp. z o.o., wykonujemy kompleksowe remonty, przebudowy, adaptacje. Posiadamy uprawnienia elektryczne, gazowe, sanitarne, hydrauliczne, wysokościowe.
    • 24 wpisy
    10 czerwca 2018 22:49:35 CEST
    Ja mogę polecić super fachowców z zakresu konserwacji i malowania dachu. Korzystałam już dwukrotnie z ich usług - Grupa Biotop
    • 1 wpisy
    3 lipca 2018 21:39:17 CEST
    kompleksoweremonty napisał/a:
    Witam. Polecam swoją firmę Consulting Sati Sp. z o.o., wykonujemy kompleksowe remonty, przebudowy, adaptacje. Posiadamy uprawnienia elektryczne, gazowe, sanitarne, hydrauliczne, wysokościowe.

    Witam, potrzebuje remontu w kawalerce w Poznaniu, na wojska polskiego w terminie 15-30 sierpnia. Jestem na odliglosc ale wszystko mam poukladane w glowie i jeszcze mam zdjecia co chce.
    Jak ma pan ten wolny teren prosze sie odezwac.
    Anastazja

    • 262 wpisy
    1 października 2018 23:23:48 CEST
    To zależy od miejsca zamieszkania, przede wszystkim musisz sprawdzić opinie klientów oraz popytać znajomych jak to dokładnie wygląda w ich przypadku.
  • 2 października 2018 12:34:19 CEST
    anastoki napisał/a:
    kompleksoweremonty napisał/a:
    Witam. Polecam swoją firmę Consulting Sati Sp. z o.o., wykonujemy kompleksowe remonty, przebudowy, adaptacje. Posiadamy uprawnienia elektryczne, gazowe, sanitarne, hydrauliczne, wysokościowe.

    Witam, potrzebuje remontu w kawalerce w Poznaniu, na wojska polskiego w terminie 15-30 sierpnia. Jestem na odliglosc ale wszystko mam poukladane w glowie i jeszcze mam zdjecia co chce.
    Jak ma pan ten wolny teren prosze sie odezwac.
    Anastazja


    Terminarz mamy zapełniony do lutego 2019.
    • 171 wpisy
    3 grudnia 2018 14:29:32 CET
    Jeżeli chodzi o wybór firmy to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na propozycje lokalnych firm z dużym doświadczeniem i wiedza w zakresie budownictwa i wykończenia.
  • 3 grudnia 2018 20:05:35 CET
    Witam
    Wiedza poparta uprawnieniami to święta sprawa.
    Glazurnik z dyplomem to skarb, elektryk z uprawnieniami to złoto, do budowy ścian murarz, do gipsu gipsiarz, do tego gazownik z uprawnieniami, hydraulik z uprawnieniami, do kotła z odrębnymi. Tak lokalna lub nawet ogólnopolska firma. Z portfolio i certyfikatami. Nie wspomnę o gwarancji i ubezpieczeniu O.C. przedsiębiorcy.
  • 3 grudnia 2018 20:05:37 CET
    Witam
    Wiedza poparta uprawnieniami to święta sprawa.
    Glazurnik z dyplomem to skarb, elektryk z uprawnieniami to złoto, do budowy ścian murarz, do gipsu gipsiarz, do tego gazownik z uprawnieniami, hydraulik z uprawnieniami, do kotła z odrębnymi. Tak lokalna lub nawet ogólnopolska firma. Z portfolio i certyfikatami. Nie wspomnę o gwarancji i ubezpieczeniu O.C. przedsiębiorcy.

Szybka Odpowiedź