Forum Budowlane » Budowa i remont z Fachową Ekipą

sprawdzona ekipa remontowo-budowlana

  • 16 sierpnia 2012 00:37:51 CEST

    Chcę polecić solidną firmę remontowo-budowlaną, która jest relatywnie młodą firmą i której zależy na dobrej opinii,

    • 20 wpisy
    17 czerwca 2013 21:09:14 CEST
    Zapoznałem się ze stroną, ale poszukam też opinii, na razie lepsza wydaje mi się mkk budownictwo, poszukiwanie kipy budowlanej, to jedno z cięższych zadań w moim życiu i już mi się odechciewa, niemal na wszystkie da się znaleźć nie dobre opinie
    • 9 wpisy
    29 lipca 2013 10:53:12 CEST
    Witam. Jeśli ktoś szuka firmy remontowo-budowlanej z Warszawy to zapraszam serdecznie do nas. Mamy referencje, a na terenie Warszawy i okolic działamy ponad 10 lat. Oferujemy bezpłatną wycenę, a dla użytkowników forum dodatkowo rabat 5%. Zapraszam: lukasz@
    • 262 wpisy
    2 czerwca 2017 09:12:16 CEST
    A macie może jakić cenik podany czy dopiero po zugodnieniach się ustala wszystko?
    • 21 wpisy
    4 listopada 2017 08:14:02 CET
    Akurat jeżeli chodzi o dobrą i sprawdzoną firmę zajmującą się czyszczeniem powierzchni za pomocą systemu sodowania, to możemy pomóc gdyż to właśnie jest naszą specjalizacją.
    • 585 wpisy
    1 maja 2019 22:54:52 CEST
    Popatrz opinie firm z okolic oraz jak to wygląda w przypadku twoich znajomych może ktoś ma kogoś dobrego do polecenia.

Szybka Odpowiedź