Forum Budowlane » Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie

Nadruki zdjęć na szafach wnękowych

    • 14 wpisy
    25 września 2012 12:18:45 CEST

    Mam prośbę, czy ktoś ma doświadczenie z szafami z nadrukiem ze zdjęcia. Chciałabym w pokoju swoich synków zrobić szafę wnękową na zamówienie z jakimś pięknym zdjęciem (my akurat chcemy umieścić zdjęcie kosmosu) nadrukowanym na płycie meblowej. Proszę o radę jak podejść do tematu i od czego zacząć:)

    • 31 wpisy
    14 grudnia 2012 14:13:59 CET
    Odpowiem na przykładzie naszej oferty - grafika drukowana jest na folii PCV, którą trwale łączy się ze szkłem bezbarwnym. Oczywiście na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania indywidualnego projektu graficznego. Proszę jednak zwrócić uwagę by zdjęcie, grafika była w odpowiedniej jakości - jest to druk wielkoformatowy, tak by jakość wydrukowanego zdjęcia była dla Pana satysfakcjonująca.
    Oczywiście wykonujemy takie realizacje.
    • 50 wpisy
    24 grudnia 2012 12:59:23 CET
    Fajnie tak przyozdobić nadrukami, ale ja jestem zwolennikiem naklejek ściennych które bardzo polecam, potrafią znacznie uprzyjemnić wygląd pomieszczenia. ,6284,6256,
    • 45 wpisy
    24 stycznia 2015 22:14:18 CET
    Mi osobiście najbardziej podobają się delikatne desenie na ścianach w formie tapet. Piękne wzorniki ma w swojej ofercie Flugger . Ostatecznie taką tapetą można także okleić drzwi i drzwiczki od szafy :).
    • 26 wpisy
    29 marca 2015 23:42:49 CEST
    lubię tego duńskiego producenta, przede wszystkim za ekologię i bogatą ofertę, dzięki niej większość rzeczy można kupić w jednym miejscu
    • 61 wpisy
    15 maja 2015 11:34:55 CEST
    Bardzo pobadają mi się takie nadruki, jeżeli są one nakładane w sposób opisany powyżej nie powinno nic nie pożądanego stać się z nadrukiem. Swoją drogą nie widziałem jeszcze z motywem kosmosu, Pani Anno świetny pomysł!

Szybka Odpowiedź