Forum Budowlane » Farby, kleje, tapety, lakiery

tapety przez internet

    • 7 wpisy
    12 października 2012 11:20:43 CEST

    W moim mieście niewielki jest wybór tapet, szukam tapety która "do mnie przemówi". Czy kupował ktoś już przez internet? Nie kupowałam nigdy jeszcze, nawet przez allegro. Co sądzicie o ? Czy łatwo jest dokonać reklamacji produktu gdy się okaże że odcień tapety jest nie ten który mi podano?

    • 55 wpisy
    17 października 2012 21:53:24 CEST
    Co prawda nie znam tego sklepu,ale wydaje mi się,ze generalnie nie ma sie czego obawiać robiąc zakupy w sklepach internetowych. Wcześniej wystarczy tylko sprawdzić opinie na jego temat.
    • 7 wpisy
    30 października 2012 10:28:32 CET

    Faktycznie, trochę obaw było, ale obsługa była bardzo miła, w miarę szybka przesyłka. Sądzę, że teraz coraz częściej będę kupować przez internet

    • 18 wpisy
    30 października 2012 12:53:27 CET

    my też zamawialiśmy przez internet, nie ma sie czego bać a efekty są dużo lepsze bo można wyszperać nietypową tapetę:)

    • 50 wpisy
    5 listopada 2012 15:11:55 CET
    Spory wybór tapet znajdziesz także tutaj. ,6256,6256, Jest ich na prawdę dużo, i na pewno znajdziesz coś dla siebie.
    • 9 wpisy
    31 grudnia 2012 15:38:53 CET

    Przy każdych zakupach internetowych macie prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny. Trzeba o tym pamiętać. Sklep moze Was poprosic w formularzu o przyczynę, ale nie musicie jej podawać. Takie jest prawo. I to nie jest wtedy reklamacja tylko zwykły zwrot (lub wymiana)

    • 7 wpisy
    11 stycznia 2013 14:09:55 CET
    Tyle, że podczas wymiany/ zwrotu należy pamiętać, że zwracamy nienaruszoną tapetę-> nie otwartą z tej folii ochronnej. Często sprzedawcy zastrzegają dodatkowo, że zwrot musi nastąpić w ciągu 10 dni od wysyłki.
    • 99 wpisy
    25 stycznia 2013 10:27:55 CET
    Przy zwrotach dodatkowy koszt przesyłki mamy na minusie, tak więc lepiej się zastanowić,
    • 42 wpisy
    31 stycznia 2013 12:56:06 CET
    Zgadza się,jeżeli juz postanowiliśmy zwrócić tapetę,to powinna ona być oczywiście w stanie nienaruszonym,bez żądnych wad ani uszkodzeń mechanicznych.
  • 12 lutego 2013 09:32:18 CET

    Można zawsze poprosić o przesłanie próbki lub wzornika, wtedy likwidujemy zagrożenie, że kolor będzie odbiegać od tego na zdjęciu - wiadomo, że każdy ma inaczej ustawiony monitor i kolory mogą się znacznie różnić.

    • 48 wpisy
    24 kwietnia 2013 17:22:02 CEST

    Mozna i tak, zreszta coraz czesciej producenci dolaczaja aranzacje ze swoimi wzorami tak przynajmniej jest na

    • 18 wpisy
    29 maja 2013 23:07:35 CEST
    Jeśli chodzi o tapety to wybieram je dla klientów najczęściej z oferty Fluggera, mają świetny wybór, można zamówić przez internet i od razu zakupić też próbki farb - rewelacja :) (E%20FARVEPRO).aspx
    • 48 wpisy
    9 sierpnia 2013 15:39:03 CEST
    Zależy jeszcze jaka cena, przez internet mimo wszystko wychodzi sporo taniej na chwilę obecną, najważniejsze to zobaczyć aranżacje producentów wtedy łatwiej się zorientować jaka tapeta będzie pasować do naszego pokoju.
    • 35 wpisy
    10 sierpnia 2013 11:58:12 CEST
    Ja mam podobne zdanie,zamawiając przz internet będzie dużo taniaj,a przecież w tamtejszych sklepach masz naprawde bardzo szeroki wybór,warto o tym pamiętać na przyszłosć.
    • 15 wpisy
    12 lutego 2014 22:03:12 CET
    Reklamacja przez internet jest chyba jeszcze ostrzejsza niż kupowanie normalne w sklepie, bo przez internet każdy towar można zwrócić. W przeciwieństwie do sklepu tradycyjnego, gdzie wbrew obiegowej opinii zwrot towaru jest często dobrą wolą sklepu.
    • 7 wpisy
    10 czerwca 2014 17:02:49 CEST
    Teraz wszystko kupuje się w Internecie to niby czemu tapety nie kupić tą drogą? Trzeba tylko brać poprawkę, że kolor MOŻE NIECO różnić się od tego, który widzimy na ekranie monitora.
    • 11 wpisy
    11 sierpnia 2014 10:26:56 CEST
    Ja tam zamawiałem tapety przez internet i nie nie miałem z tym żadnego problemu. Wzór i kolor był taki sam jak na zdjęciu, no i zdecydowanie taniej niż w sklepie stacjonarnym. Co do reklamacji, to nie wiem, bo towar, który dostałem w zupełności spełniał moje oczekiwania :) Przeraził mnie bardziej bardzo duży wybór tapet! Tyle fajnych wzorów..., aż ścian brakuje ;) Gdyby ktoś był zainteresowany, to polecam sklep
    • 45 wpisy
    28 grudnia 2014 21:14:02 CET
    Moim zdaniem tapety należy kupować tylko po wizji osobistej :) Wybrać wzór można przez internet, jednak należy ją dotknąć i obejrzeć przed zakupem w salonie. Flugger ma piękne kolekcje oraz wiele salonów w całej Polsce - polecam zapoznać się z ich ofertą i lokalizacjami. Dodatkową zaletą wizyty w salonie jest doradztwo na miejscu, dzięki czemu możemy wybrać produkt dokładnie taki jakiego potrzebujemy :)
    • 26 wpisy
    31 marca 2015 17:19:15 CEST
    mają śliczny katalog Botanic Garden, idealne wzory na wiosenną metamorfozę wnętrza :) polecam też palety ich kolorów
    • 11 wpisy
    21 maja 2015 22:08:30 CEST
    Sprawdź dobrze sklep i kupuj. Choć jeśli akurat chodzi o tapetę, warto poszukać miejsce, gdzie będzie można zobaczyć ją na żywo, a zamówić przez neta - zwykle wychodzi taniej, szczególnie przy większych zamówieniach, kiedy nie trzeba płacić za transport
    • 39 wpisy
    3 października 2016 08:15:05 CEST
    Najlepiej będzie znaleźć ładną tapetę w sklepie a potem takiej samej poszukać w internecie w lepszej cenie to unikniemy sytuacji ze zwrotami i niepotrzebnymi kosztami. Sklep internetowy też lepiej znaleźć jakiś polecany żeby po drodze nie natknąć się na jakieś problemy i oszustwa czy opóźnienia :)
    • 63 wpisy
    10 lipca 2017 10:26:21 CEST
    Praktycznie wszystko kupuję przez internet, jeśli sklep cieszy się dobrymi opiniami to nie ma czego się bać. Odnośnie reklamacji - poczytać ich regulamin i wszystko będzie jasne.
    • 34 wpisy
    24 października 2017 12:20:33 CEST
    Ja podobnie, również wiele rzeczy zamawiam w sklepach internetowych i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony co do przesyłki oraz ceny, więc naprawdę nie ma się czego obawiać. Grunt to trafić na godny zaufania sklep.

Szybka Odpowiedź