Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

    • 18 wpisy
    21 listopada 2012 12:09:06 CET

    Cześć mam nie wykorzystaną przestrzeń na strychu, zastanawiam się nad remontem i wykonaniem tam szaf wnękowych w których mogli byśmy przechowywać ubrania sezonowe ( kurtki płaszcze itp.) na pewno było by to lepsze rozwiązanie niż porozrzucane pudła... Co sądzicie ?

    • 13 wpisy
    29 stycznia 2015 13:43:57 CET

    Na pewno lepiej wykorzystać  wolną przestrzeń w ciekawy sposób. Jeżeli poszukujesz gotowych szaf, polecam szafy przesuwane, są one przestronne , dużo się w nich mieści i naprawdę swietnie będą wyglądać. 

     

     

    Coś takiego fajnie wyglądałoby na strychu

    • 3 wpisy
    29 marca 2015 12:07:00 CEST
    Zgodzę się z promyk-meble , że garderoba jest dobrym sposobem na zaaranżowanie wolnej przestrzeni w domu czy w mieszkaniu . Zyskamy więcej miejsca, oszczędzamy widok bałaganu, który drażni chyba wszystkich :) Moją aranżację robiłam w Manufaktura Home. Jestem zadowolona. W końcu w moim małym mieszkaniu zapanował porządek :)
    • 22 wpisy
    31 marca 2015 11:02:22 CEST
    również jestem bardzo zadowolona z tego typu rozwiązania :)
    • 32 wpisy
    28 kwietnia 2015 13:48:06 CEST
    Popieram pomysł, fajnie mieć własną garderobę :)
    • 58 wpisy
    23 sierpnia 2015 23:26:05 CEST
    pomysł świetny, można zaoszczędzić wiele miejsca i nie będzie Wam to wadzić;)
    • 5 wpisy
    27 sierpnia 2015 19:28:51 CEST
    Świetne rozwiązanie, podziwiam że komuś się chce :P
    • 1132 wpisy
    17 września 2015 06:58:26 CEST
    My mamy sopecjalnie zrobioną wnekę. Do garderoby są przesówn drzwi z lustrem. A w środku po prawej strony miejsce na wieszaki natomiast na przciwko ogrom szafek. Wszystko się ładnie mieści. Według mnie garderoba to super sprawa :)
    • 6 wpisy
    17 września 2015 14:18:52 CEST
    Też jestem na etapie urządzania domu i zastanawiam się nad garderobą, polecacie? Myślałam, żeby dodatkowe pomieszczenie zagospodarować jako coś a'la spiżarnia, ale teraz chodzi mi po głowie garderoba.
    • 16 wpisy
    30 września 2015 14:32:38 CEST
    Garderoba to fajna sprawa bo pozwala ograniczyć ilość mebli w pokojach. Ja bym robiła bez dwóch zdań.
    • 1132 wpisy
    5 października 2015 19:44:43 CEST
    Jeżeli jest na to miejsce zdecydowanie tak. Natomiast nie jestem za tym aby zabierać na garderobę całego pomieszczenia :)
    • 14 wpisy
    14 listopada 2016 11:47:57 CET
    Garderoba lepiej zeby byla w jakims mniejszym pomieszczeniu, dosc niewidocznym i nierzucajacym sie w oczy... ;) Jezeli chcesz sobie jednak sprawic jakas szafę to polecam firmę Salonik Meblowy, bo oni przy okazji maja kupony znizkowe na stronie rabatybudowlane, gdzie zaoszczedza się spora częsc kasy ;)))
    • 30 wpisy
    30 listopada 2016 20:38:11 CET
    Ja mam na poddaszu garderobe i jest super praktyczna i przestronna.
    • 4 wpisy
    24 stycznia 2017 14:11:27 CET

    Ja mam super białe szafy z Ikei :) w jednej mieści się taki mini warsztat. Są naprawdę pojemne i dobrze wyglądają

    • 13 wpisy
    20 marca 2017 22:02:47 CET
    Na poddaszu jest spoko jeśli je masz, a jeśli nie to musisz sie wybrać po sklepach i dostaniesz fajną szafe, pojemną i designerską.
    • 30 wpisy
    4 maja 2017 07:13:08 CEST
    Ja wole na poddaszu postawić wielką szafe wtedy masz miejsce na inne rzeczy , np siłownia itp albo pokój relaksu.
    • 6 wpisy
    23 czerwca 2017 15:36:31 CEST
    Niby wszystko fajnie, ale na poddaszu zapewne każdy ma skosy, więc raczej ciężko kupić takie meble w sklepie. Ja póki co mam doświadczenie w robieniu regałów i mebli ogrodowych z europalet, więc prościzna, wszystko wykończone prostymi narzędziami ryobi, sosna i wkręty, choć muszę przyznać, że dość wytrzymałe. Mam nadzieję, że mi się uda zaprojektować coś sensownego na poddasze. Może ktoś by się podzielił swoimi projektami?
    • 63 wpisy
    29 czerwca 2017 15:08:41 CEST
    Jak dla mnie fajna opcja
    • 25 wpisy
    7 lipca 2017 10:52:11 CEST

    Ekstra sprawa! Nie mam niestety żadnego projektu, ale używam tych samych narzędzi, co Ty i zrobiłem z ich pomocą fajną altankę, więc myślę, że i Tobie uda się ogarnąć garderobę. Powodzenia :)

    • 6 wpisy
    11 lipca 2017 16:38:07 CEST

    A altankę też robiłeś z sosny czy z jakiegoś twardszego drewna? Zastanawiam się czy moja mała i prościutka wkrętarka ryobi dałaby radę na przykład na drewno olchowe :) Kupiłem ją 3 lata temu i w sumie nic się nie dzieje z nią. Ale szukam wykrętu przed żoną, żeby kupić coś nowego do warsztatu :P :P

    • 25 wpisy
    12 lipca 2017 16:57:05 CEST

    Z sosny :) Uznałem, że jak ją dobrze zaimpregnuję i przykryję to będzie OK :) Dlatego uważam, że Twoja wkrętarka powinna udźwignąć temat. Ale oczywiście zawsze warto kupić coś nowego ;)

    • 24 wpisy
    6 lipca 2018 15:55:16 CEST

    mój mąż w tym roku wpadł na ten sam pomysł - jak zagospodarować strych i tak powstała garderoba :) Wstawiliśmy regały metalowe z firmy Metalsistem-cbtc i wszystko świetnie się pomieściło, w końcu jest porządek i wszystkie ubrania w jednym miejscu.


    Ten wpis został zmieniony przez AgataDebinska w 6 lipca 2018 15:56:40 CEST"
  • 30 marca 2020 21:21:09 CEST
    Garderba.....hmmmm..o tym nie pomyśleliśmy projektując dom, a teraz bardzo tego żałujemy
  • 30 marca 2020 21:21:14 CEST
    Garderba.....hmmmm..o tym nie pomyśleliśmy projektując dom, a teraz bardzo tego żałujemy
    • 28 wpisy
    21 kwietnia 2020 10:17:52 CEST
    Na garderobę warto wykorzystywać każdy kąt. Ja widziałem, jak ktoś sobie większy pokój przedzielił ścianką z GK i za nią zrobił garderobę - czytaj wszędzie były póki i kosze na ubrania czy drążki na wieszaki. Fajnie wyszło tylko dom duży był więc i pokoje odpowiednio większe. W sypialni u tego Klienta coś takiego zmieściło się. Ja nie robiłem ani zabudowy z GK ani wyposażenia garderoby, bo to nie moja branża. Montowałem drzwi łamane z Erkado. Jest trochę takich rozwiązań na rynku. Invado też ma takie łamańce. Są też drzwi przesuwne chowane w ścianę (dobrze nadadzą się do takich dzielonych pomieszczeń) czy nawet zwykłe drzwi ale zespolone z lustrem co w garderobie będzie dużym plusem.

Szybka Odpowiedź