Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Minimalistyczne wnętrza

  • 15 czerwca 2015 12:41:08 CEST

    Nawet w minimalistycznych wnętrzach można zastosować delikatną dekorację. Sztukateria wewnętrzna sprawdzi się idealnie gdyż dzięki różnorodności kształtów komponuje się z każdym stylem :) Sztukateria jest elementem, który z powodzeniem będzie łączyć dwa różne style.  Delikatne listwy sufitowe, przypodłogowe czy ścienne ocieplą nowoczesną aranżację. Można zastosować panele dekoracyjne 3D, które wprowadzą innowacjyjny efekt wizualny do wnętrza. Każdy z elementów można malować dzięki czemu wpisanie się w kolorystykę wnętrza nie będzie większym problemem :) 

    • 23 wpisy
    3 sierpnia 2015 16:22:46 CEST

    Minimalistyczne wnętrze, oryginalny design i ten kominek wolnostojący o ciekawiej nazwie shaker. Fantastyczny projekt.

    • 9 wpisy
    8 sierpnia 2015 22:24:00 CEST
    fajnie wyglądaję te rolety dwa posty wyżej, co pani wrzuciła, jak się tak stykają w rogu. nie wiem czy by mi się na żywo podobały, ale na zdjęciu ładnie.
    • 4 wpisy
    23 listopada 2015 09:28:48 CET

    O tak, minimalizm zawsze do mnie przemawia. Przestrzeń po prostu jakoś tak lepiej wygląda, kiedy jest w niej dużo... przestrzeni. I mało zbędnych elementów. Ostatnio fotografie wnętrz z portalu punktsiedzienia trochę mi zaparły dech. Może to efekt widoku za oknem, a może sama ta czerń jakoś tak relaksuje. Nie wiem, czy takie umeblowanie zadziałoby w mieszkaniu z inną scenerią za oknem, ale na moje skromne wyczucie etstetyki działa ;)

    • 2 wpisy
    14 marca 2016 14:47:53 CET

    Mi bardzo podoba się taka aranżacja. 


    Ten wpis został zmieniony przez wikka w 14 marca 2016 14:48:39 CET"
    • 5 wpisy
    15 marca 2016 07:25:07 CET
    Troche przygnębiające te minimalistyczne przestrzenie, może wypróbuj coś po środku?
    • 613 wpisy
    29 marca 2016 23:11:26 CEST
    MInimalizm to teraz najcenniejsza cecha w budownictwie.
    • 6 wpisy
    10 maja 2016 22:54:43 CEST

    Proponuję urządzenie minimalistycznego salonu, który nawiązuje do stylu industrialnego. Na ścianie powinien w nim być surowy beton lub tynk, a na podłodze białe deski. Do pomieszczenia takiego wpasuje się kolekcja Delta, która nawiązuje do stylistyki z lat 60- i 70-tych, jednak oparta jest na minimalistycznym wzornictwie. Meble te zgrają się z otoczeniem, tworząc niemal jednolitą, jasną całość.

    • 25 wpisy
    13 maja 2016 10:04:30 CEST
    OOO fajne takie.
    • 56 wpisy
    25 maja 2016 09:10:10 CEST
    Ja tam wole maksymaliz po co sie ograniczać.
    • 7 wpisy
    13 czerwca 2016 17:00:49 CEST

    Do minimalistycznej sypialni wpasuje się pościel Luxury Pinstripes lake, z kolekcji wiosna-lato 2016 marki Joop, która wykonana jest z jedwabnej satyny. Tkanina ta poddana została procesowi merceryzacji, który polega na wyczesywaniu długich włókien bawełny egipskiej i późniejszym nabłyszczaniu.

    • 40 wpisy
    20 lipca 2016 11:23:00 CEST
    Co to za hype na ten minimalizm, rób jak ci sie podoba a nie że moda.
    • 13 wpisy
    4 sierpnia 2016 12:20:09 CEST
    zgadzam się z Seb33, moda przemija a upodobania zostają...no i wystrój wnętrza również, więc lepiej żeby Ci się podobało a nie żeby było modne ;)
    • 585 wpisy
    22 sierpnia 2016 21:33:45 CEST
    Jak nie będziemy się dobrze czuli w tym wnętrzu to co z tego, że będzie stylowe.
    • 5 wpisy
    21 września 2016 18:31:58 CEST

    W minimalistycznym przedpokój ściany powinny być pomalowane na szaro, natomiast podłoga może być wyłożona grafitowymi płytami. Ciekawym elementem będą drzwi przesuwne, z przezroczystego szkła. Do takiego pomieszczenia wpasują się meble z kolekcji Modern, która dostępna jest w naszym e-sklepie.

     

    • 4 wpisy
    5 października 2016 10:20:39 CEST
    bardzo mi się podobaja takie minimalistyczne wnętrza. Mniej znaczy więcej
    • 12 wpisy
    5 października 2016 16:01:36 CEST

    Do minimalistycznego pomieszczenia wpasuje się, dostępny u nas, stół bankietowy Black&White, który ma bardzo prostą formę. Jego blat i nogi są w białym matowym kolorze, podstawa natomiast w wenge. Dzięki systemowi wzmocnionych prowadnic, stół możemy powiększyć aż o 4 wkładki, z których każda ma 60 cm szerokości.

    • 6 wpisy
    14 października 2016 15:38:38 CEST
    Nowoczesne zachowane w minimalistycznym klimacie produkty do aranżacji wnętrz zwłaszcza łazienek można zamówić na . Wszystkie produkty co istotne wykonywane są na indywidualne zamówienie w każdym dowolnym rozmiarze oraz kolorach.
    • 136 wpisy
    1 grudnia 2016 13:33:39 CET

    Proponuję urządzenie salonu w ciepłych, beżowych odcieniach. Ściany pomalowane mogą być na kremowo, natomiast meble na wysoki połysk, w bieli i mocca. Do takiego pomieszczenia, wpasuje się antracytowy grzejnik radiacyjny Oniris, który w tym roku wprowadziliśmy do oferty.

     

    • 2 wpisy
    30 stycznia 2017 10:42:30 CET
    Inspiracje i pomysły na urządzanie wnętrz, stylowe dodatki, nowinki ze świata designu, pomysły młodych projektantów, to wszystko znajdziecie na polecam z całego serca <3 :)
    • 1 wpisy
    3 marca 2017 15:42:48 CET

    Kocham minimalizm, ale niestety to potrafi dużo kosztować. Sama znalazłam bardzo fajną firmę z meblami - Meble Marzenie. Kupiłam od nich kanapę, która wpisuje się w ten styl choć mają też rzeczy które trafią w inne gusta. Trzeba przyznać, że tak wysokiej jakości po tak niskiej cenie sie nie spodziewałam. Sprawdźcie sobie sami:


    Ten wpis został zmieniony przez hankakartonka w 3 marca 2017 15:43:48 CET"
  • 14 marca 2017 18:11:56 CET

    Sufit napinany, który montuje się 5 razy szybciej niż tradycyjny, gipsowo-kartonowy, sprawdzi się również we wnętrzu minimalistycznym. Do jego montażu nie są potrzebne stelaże, zaś cała instalacja odbywa się w kilka godzin (bez wynoszenia mebli). Wykonujemy go z folii (błyszczącej, matowej, satynowej lub transparentnej), w bogatej palecie kolorów.

    • 13 wpisy
    20 marca 2017 22:01:58 CET
    Piękne proste wnętrzne, lubie takie bez zbędnych dodatków i niepotrzebnych rzeczy.
    • 3 wpisy
    15 maja 2017 10:46:30 CEST
    Dla mnie minimalistyczne wnętrza to połączenie bieli i metalu, lekkich a nawet przezroczystych mebli, które nie przytłaczają wnętrza. Tylko takie rozwiązania jestem w stanie zaakceptować :)
    • 3 wpisy
    15 maja 2017 10:46:34 CEST
    Dla mnie minimalistyczne wnętrza to połączenie bieli i metalu, lekkich a nawet przezroczystych mebli, które nie przytłaczają wnętrza. Tylko takie rozwiązania jestem w stanie zaakceptować :)

Szybka Odpowiedź