Forum Budowlane » Instalacje elektryczne

jakiej firmy instalacja elektryczna - osprzęt

    • 1 wpisy
    9 stycznia 2013 17:02:11 CET

    jakiej firmy osprzęt możecie mi polecić? zastanawiam się nad OSPELEM - dokładnie nad serią Efekt. ktoś może ma sprzęty tej firmy w domu? słyszałem póki co same dobre opinie, do tego cena dobra a jakość wysoka.

    • 1 wpisy
    18 stycznia 2013 10:17:12 CET
    Również słyszałem o nim same superlatywy, dlatego właśnie zdecydowałem się postawić na tę firmą podczas ostatniego remontu. Wybrałem serię ospel gazela, ale myślę, że z serii efekt także będziesz zadowolony.
    • 50 wpisy
    21 stycznia 2013 11:54:58 CET
    Także mam u siebie OSPEL-e , tylko że z serii TON , bardzo zadowolony z nich jestem.
    • 1 wpisy
    30 stycznia 2013 09:58:00 CET
    Ospel faktycznie jest dobrą firmą. Myślę, że warto jest się w niego zaopatrzyć. Duży wybór dzięki poszczególnym seriom. Każdy może coś znaleźć dla siebie. Nawet przy gniazdach liczy się przecież wygląd. Szczególnie dla mojej żony ;)
    • 23 wpisy
    8 lutego 2013 17:11:01 CET
    Wielu Użytkowników poleca ich sprzęt na forach,nie tylko na tym co może świadczyć o solidności i jakości. Myślę,że w tym wypadku warto zaryzykować. napisz tylko potem swoją opinię na forum.
    • 2 wpisy
    15 lutego 2013 10:39:14 CET
    A gdzie można dostać produkty ospela? Tak polecacie, więc stwierdziłem, że może też zainwestuje w tą markę.
    • 56 wpisy
    15 lutego 2013 19:31:28 CET

    Proponuję szukac w dobrych sklepach internetowych z artykuami oświetleniowymi. Poza tym na temat firmy Ospel krążą pozytywne opinie,myślę że warto.

    • 1 wpisy
    30 października 2014 15:01:32 CET
    Ospel na pewno i względnie dobra jakość (sam mam w domu) oraz duża dostępność - w końcu produkt polski.
    • 5 wpisy
    11 listopada 2014 15:26:30 CET
    Ospel to polska firma? Własnie muszę wymienić prawie wszystkie gniazdka i włączniki cholera! I szukam czeoś porządnego. Wprowadzaliśmy się 2 mies temu do domu i mąż na szybko kupił osprzęt - jakiś tani z promocji chiński no name i niestety po 2 miesiącach większość do wymiany. 4 gniazdka popękały (!) i część powyłaziła ze ścian. Ten ospel wygląda całkiem dobrze i cenowo i jakościowo z tego co piszecie. Z dobrego materiału wykonane?
    • 8 wpisy
    27 kwietnia 2015 16:34:40 CEST
    Tak tak Ospel to polska firma i ja osobiście ja polecam. Mają bardzo dobry materiał i korzystne ceny. Według mnie są wiodącą firmą nie tylko na naszym polskim rynku. Ja jestem zadowolony z ich usług i materiałów.
    • 14 wpisy
    14 lipca 2015 17:33:41 CEST
    Ospel spko cenowo i jakościowo, mają moja rekomendacje
    • 14 wpisy
    14 lipca 2015 17:33:47 CEST
    Ospel spko cenowo i jakościowo, mają moja rekomendacje
  • 28 sierpnia 2015 19:24:04 CEST

    Polecamy produkty firmy SPECLED. Niezawodna technologia LED oraz gwarancja wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo zawsze chętny do pomocy zespół profesjonalistów. W bogatym asortymencie piękne lampy NULAMP oraz taśmy i listwy LED, będące elastycznym rozwiązaniem dla każdego wnętrza.

    • 23 wpisy
    29 sierpnia 2015 16:41:09 CEST
    Ja również uważam, że Ospel jest godne polecenia. Jeżeli masz w planach również elementy oświetlenia to zachęcam do zapoznania się z bogatym asortymentem SPECLED. Nowoczesne, eleganckie i wysokiej jakości listwy oraz taśmy LED, czy klasyczne lampy NULAMP doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. Twój dom zyska na atrakcyjności, dzięki pięknemu wykończeniu. Jakość to podstawa przed wszystkim. Zapraszam na
    • 2 wpisy
    28 października 2015 20:57:23 CET
    Ospel myślę, że już wiele osób kojarzy, w sumie nie dziwię się, niewiele takich producentów ma aż tyle serii, modeli i kolorów. Ja jestem akurat bardzo pod tym względem zadowolona, bo nie lubię jak mi coś oszpeca ścianę. A tutaj zawsze sobie mogę ładnie dopasować te gniazdka, czy włączniki
    • 4 wpisy
    26 czerwca 2016 12:03:43 CEST

    Gniazdka firmy Ospel mozna znalezc w wiekszosci marketow budowlanych oraz mozna kupic je takze przez internet w paru miejscach np na elektrycznie,pl


    Ten wpis został zmieniony przez Ajlar w 26 czerwca 2016 12:04:17 CEST"
    • 29 wpisy
    23 lipca 2016 16:47:15 CEST
    Pewnie zabrzmi to odrobinę heretycko, ale u mojego szanownego wuja wszystkie gniazdka, włączniki itp. są z Chin. Część zamówiona w necie, część kupiona w sklepie typu "chiński market". I generalnie nie ma jak na razie żadnych problemów. Oczywiście w zupełności rozumiem ludzi, którzy wolą dać zarobić polskiemu producentowi.
    • 17 wpisy
    23 sierpnia 2016 12:02:57 CEST
    nie wiem , ja jakoś nie jestem przekonana do chińskich rzeczy . zwłaszcza , które sa zwiazane z elektrycznością . Ubrania t jeszcze tak , ale nie tego typu rzeczy jak osprzęt , lampy itd . Ja osobiście mam ospela wdomu już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona > A mam włączniki ospel -kolekcja sonata nowe srebro z miedzią przeciwdrobnoustrojową Cu+

Szybka Odpowiedź