Forum Budowlane » Sprzęt domowy RTV i AGD

Tania pralka (do 1000 zł)

    • 6 wpisy
    26 stycznia 2013 14:13:25 CET

    Odezwałam się już w innym wątku, ale pozwolę sobie napisać jeszcze tutaj. Mam pewien dylemat. Potrzebna jest mi na gwałt nowa pralka, bo stara się zepsuła na dobre, ale nie mogę wydać większej gotówki. Chciałabym wiedzieć, jak to jest z pralkami za nieco mniejsze sumy. Czy można znaleźć tu coś wartego uwagi? Czy mniejsza kwota musi jednoznacznie łączyć się z gorszą jakością?

    • 24 wpisy
    28 kwietnia 2013 21:35:49 CEST
    Takich decyzji lepiej nie podejmować w pośpiechu, z pewnością można znaleźć coś niedrogiego dobrej jakości, ale warto porównać różne opcje.
    • 2 wpisy
    24 sierpnia 2013 09:42:21 CEST
    Dopiszę się, bo też będę niebawem szukać nowej pralki, też w takich okolicach cenowych. Nie ma jednak pośpiechu, stara jeszcze jako tako działa, niemniej chcielibyśmy już niebawem dokonać zmiany.
    • 2 wpisy
    24 sierpnia 2013 09:42:21 CEST
    Dopiszę się, bo też będę niebawem szukać nowej pralki, też w takich okolicach cenowych. Nie ma jednak pośpiechu, stara jeszcze jako tako działa, niemniej chcielibyśmy już niebawem dokonać zmiany.
    • 23 wpisy
    10 grudnia 2013 17:45:51 CET
    my kupilsmy w zellgrosie bodajze za 800 zl,otwieraną od góry
    • 1 wpisy
    19 grudnia 2013 16:13:20 CET

    Oczywiście, że można kupić pralkę do tysiąca złotych i na pewno nie będzie to jakiś szmelc. Ja kupiłem pralkę firmy na B (nie będę podawałm jak ktoś chętny niech pisze na pw bo nie chce być posądzony, że spamuję). W każdym razie, nie posiada ona wyświetlacza, nie posiada jakichś mega rewelacyjnych i mega oszczędnych programów, za to posiada jedną bardzo ważną funkcjonalność jaką powinna mieć pralka: doskonale pierze. Także to wszystko w temacie.


    Ten wpis został zmieniony przez Erkan w 19 grudnia 2013 16:15:38 CET"
    • 13 wpisy
    24 marca 2014 17:29:33 CET

    ja bym przede wszystkim zwróciła uwagę na pobór prądu, bo to według mnie jest najważniejsze :) 


    Ten wpis został zmieniony przez narcysa w 24 marca 2014 17:32:27 CET"
    • 129 wpisy
    4 września 2014 11:48:25 CEST
    Musi być to klasa energetyczna powiedzmy AA+ i wtdy nie będzie pobierać dużo prądu. Inna sprawa to pojemność i łądowanosć,w przypadku większej rodziny polecam te łdowane od dołu 8 lub 6kg.

Szybka Odpowiedź