Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

    • 13 wpisy
    4 lutego 2013 14:02:53 CET

    Prowadzę własną działalność i zastanawiam się nad przerobieniem jednego pokoju na swoje biuro, chciałabym, żeby biuro było przede wszystkim funkcjonalne, bez jakiś zbędnych bajerów, z solidnymi i niedrogimi meblami, ogólnie znalazłam taki sklep: i teraz powiedzcie mi jakie moduły mi są potrzebne? Prowadzę biuro rachunkowe, jeśli to pomoże przy wyborze

    • 19 wpisy
    6 lutego 2013 16:20:02 CET
    A w jakim budżecie chciałbyś się zmieścić za urządzenie całości biura? Bo przede wszystkim proponowałbym duże biurko które pomieści większość dokumentów,oraz fotel skórzany,obrotowy aby wygodnie siedzieć.
    • 11 wpisy
    19 lutego 2013 12:33:48 CET

    Witaj.

    No wlasnie, zdecydowanie decyduje tutaj budżet. Meble, bardzo dobre, a przede wszytskim funkcjonalne mozna miec na prawde w roznych cenach. Jesli zależy Ci na meblach w przystepnych cenach, koniecznie zajrzyj na:

    ,

    Znajdziesz tam wiele, ciekawych propozycji i na pewno cos wybierzesz. Pamietaj o solidny, wygodnym fotelu obrotowym, w końcu na nim spędzasz praktycznie cały dzień.

    • 26 wpisy
    27 września 2013 12:25:03 CEST
    Ja biuro urządziłam najtańszym kosztem, czyli ikea :-). Półki, półki i jeszcze raz półki na segregatory :-)
    • 2 wpisy
    15 października 2013 09:16:43 CEST
    Jeśli o półki i regały chodzi, to ikea jest ok. Warto jednak też rozejrzeć się za innymi sklepami, ich strony bez problemu znajdziesz w sieci. Radzę też zajrzeć na strony z gotowymi projektami wnętrz, może tam znajdziesz jakieś inspiracje.
    • 136 wpisy
    25 listopada 2013 12:06:19 CET

    Mam 1-osobową działalność i biuro w domu. Jeśli chodzi o wygodny fotel radzę poszukać w "graciarniach" czy na targach staroci. Swój fotel, pewnie używany kiedyś przez kogoś w Europie Zach., kupiłem właśnie w takim miejsce za stówkę :-). Jedyny minus to widoczna na zdjęciu dziurka, poza tym do użytkowania rewelacja !

     

     

    • 21 wpisy
    26 listopada 2013 11:17:57 CET
    ja także polecam meble z Ikea, zapewne jest to najtańsze rozwiązanie, a dodatkowo fajnie wygląda. jeśli komuś zależy na czymś więcej to chętnie zaprojektujemy meble do każdego gabinetu..
    • 164 wpisy
    24 stycznia 2014 13:36:40 CET
    już w tej samej cenie co ikea to bym wolała helvetii wieruszów meble, 100 razy wyższa jakość, nie buble ikejowskie
    • 10 wpisy
    28 stycznia 2014 15:32:44 CET
    narcysa napisał/a:

    Prowadzę własną działalność i zastanawiam się nad przerobieniem jednego pokoju na swoje biuro, chciałabym, żeby biuro było przede wszystkim funkcjonalne, bez jakiś zbędnych bajerów, z solidnymi i niedrogimi meblami, ogólnie znalazłam taki sklep: i teraz powiedzcie mi jakie moduły mi są potrzebne? Prowadzę biuro rachunkowe, jeśli to pomoże przy wyborze

     

     

    Szczerze to polecam rozwiązania jakichś solidnych marek, np. agatameble

    • 161 wpisy
    5 lutego 2014 21:01:34 CET
    zalezy jaki rodzaj dzialanosci prowadzisz, czy potrzebujesz miec duzo materialow i dokumentow, czy pracujesz przy komputerze lub przy jakis projektach. wejdz na i tam wybierzesz w bardzo dobrej jakosci odpowiedni meble
    • 129 wpisy
    18 lutego 2014 16:30:36 CET
    A jaki bedzie metraż biura? Podaj jak najwięcej szczegółów plus rzecz jasna zdjęcie jeżeli się da- wtedy łatwiej bezie doradzić.
    • 164 wpisy
    25 lutego 2014 14:01:14 CET

    Na stronie bydgoskich mebli masz ciekawe aranżacje gabinetów, bardzo eleganckie i stylowe moim zdaniem


    Ten wpis został zmieniony przez anna1975kot w 25 lutego 2014 14:03:34 CET"
    • 161 wpisy
    30 marca 2014 09:16:55 CEST
    no wlasnie tez wrzucalem wczesniej link do bydgoskich hehe, ale cos nie pokazalo sie :)
  • 1 kwietnia 2014 11:23:26 CEST
    Tak na dobrą sprawę to przecież każda firma posiada w swojej ofercie zestaw mebli biurowych,wystarczy tylko przejrzeć szereg ofert i wybrać tą która odpowiada nam również pod względem ceny,to także bardzo ważne.
    • 164 wpisy
    2 kwietnia 2014 13:38:59 CEST
    jasne, ze tak, dlatego zwróciłam uwagę na bydgoskie, bo ostatnio robiłam tam zakupy, gabinety piękne, eleganckie, pierwsz klasa
    • 161 wpisy
    10 kwietnia 2014 22:56:06 CEST
    dokladnie, kwestia tylko znalezienia tego co Najbardziej ci sie podoba. ja mam biurko z bydgoskich bo mi wystarcza do pracy :)
  • 14 kwietnia 2014 10:07:27 CEST

    Zapraszamy serdecznie do firmy Anmar z województwa lubelskiego. W ofercie, prócz mebli gabinetowych, firma posiada meble do różnego typu pomieszczeń w naszym domu. Firma posiada również sklep internetowy, dlatego możemy zdecydować się na dostawę mebelków do domu. Polecam i zapraszam!!

     


    Ten wpis został zmieniony przez WitekA w 14 kwietnia 2014 10:07:51 CEST"
    • 164 wpisy
    14 kwietnia 2014 15:35:17 CEST
    maliniak napisał/a:
    dokladnie, kwestia tylko znalezienia tego co Najbardziej ci sie podoba. ja mam biurko z bydgoskich bo mi wystarcza do pracy :)
    A który model z bydgoskich mebli masz? Czy któryś z ich aranżacji gabinetowych?
    • 15 wpisy
    28 kwietnia 2014 17:56:17 CEST
    Dużo papierów będziesz miał to na pewno warto poszukać funkcjonalnych szafek na dokumenty. W IKEA faktycznie starają się zaprojektować takie, które są przystosowane tylko i wyłącznie do przechowywania dokumentów, ale moim zdaniem powinieneś się rozejrzeć przede wszystkim w sklepie meblowym przeznaczonym dla firm. Są takie jeszcze, tam na pewno dadzą ci fachową poradę.
    • 164 wpisy
    11 maja 2014 11:08:09 CEST
    te same ceny a lepszą jakość mają w helvetii wieruszów, dla mnie ikea to niestety niezbyt wysoka jakość
    • 161 wpisy
    21 maja 2014 15:03:52 CEST
    ja akurat wzialem biurko z kolekcji arras bydgoskich mebli, a nie potrzebuje duzo dokumentow bo teraz wszystko jest w komputerze :)
    • 3 wpisy
    29 marca 2015 12:10:58 CEST
    Gabinet w domu , to często konieczność . Pytanie jak dobrze i gustownie oddzielić od siebie dwie przestrzenie - prywatną i służbową ? Ma ktoś jakieś pomysły ?
    • 4 wpisy
    30 marca 2015 22:44:59 CEST
    Jednym z pomysłów może być wykonanie efektownych drzwi do gabinetu , o na przykład takich .Robią wrażenie :)
    • 4 wpisy
    1 kwietnia 2015 23:13:06 CEST
    O link mi się nie załączył w ostatnim poście. Jeżeli chodzi o dobre , solidne drzwi sprawdź ofertą salonu z , TTV ą się Manufaktura Home. Mają szeroki wybór drzwi. Jakie sobie zamarzysz :)
    • 4 wpisy
    11 maja 2015 17:05:48 CEST

    Polecam fotel biurowy Q-025 za 244 zł, który można kupić w naszym e-sklepie. Wyposażono go w mechanizm Tilt, czyli kołyskowy mechanizm łączący siedzisko z podnośnikiem i podstawą. Zapewnia on ustawienie wysokości fotela, swobodne kołysanie się, a także blokadę w pozycji do pracy. Funkcja góra-dół z kolei, umożliwia regulację wysokości oparcia, bez konieczności wstawania z krzesła.

     

     

Szybka Odpowiedź